انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 مهر1403 - 6:23pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 275 , 276 , 277 , 278 , 279 , 280 , 281 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
حمید نوشته است:
نقل قول:
MORTEZA-3282 :
مدیر کل
ارسال: #5RE: فروش نقطه زن تمام دیجیتالی و پرقدرت با ثبات بالا
این محصول دوست عزیز در حال حاضر تفکیک نداره تا در اینده نزدیک سیستم تفکیک هم بهش اضافه میشه در حال حاضر ال متال هست این محصول و نفوذ این سیستم تو خاک از سنس فلز تو هوا بیشتره و لوپش به صورت جداگانه هم ساخته میشه و خدمت کاربران تقدیم میشه

ظاهرا میخواد تفکیک هم روش بذاره! از این به بعد باید ما تعطیل کنیم و روند پیشرفت پروژه رو از ایشون شاهد باشیم! قابل توجه دوستان علاقه مند به بخش تفکیک! :D
یکی نیست بگه آخه بی شرف نه به این تعریف کردنت موقعی که میخوای بفروشیش نه به اون که میای اینجا بعنوان کاربر تست کننده میگی دستگاه رو ساختم بردم سر زمین خودزنی میکرد!!!

سلام استاد حمید عزیز
با اینکه قبلا هم شاهد همچین حرکاتی از طرف ابی گولد بودیم و چندین بار هم بنده شخصا به ایشون در تاپیکهای مختلف تذکر دادم که جو انجمن رو با این کار های بچه گانشون متشنج نکننن و مث اینکه این آخرین باری شمارو خیلی ناراحت کردن و من به عنوان یکی از کاربرای قدیمی این انجمن از شما استدعا دارم که نگذارید همچین آدمایی مانع حرکت شما درراستای این پروژه بزرگ بشن، همه کاربرای این انجمن میدونن که شما برای به نتیجه رسیدن این پروژه چقدر زحمت کشیدین و چه شبهایی رو نخوابیدین و قدر زحمات شمارو میدونن.خود بنده با اینکه 277 صفحه از این تاپیک میگذره این اولین پست من در این تاپیک هست وتا اینجای بحث همه چیزو دنبال کردم البته بنا به دلایلی هنوز شروع به ساخت مدار نکردم . استاد همه کاربرانی مثل من منتظر قدم های بزرگ شما هستیم لطفا مارو تنها نزارید @};- @};- @};-
در آخر هم یه جمله به زبان ترکی مینویسم که مربوط به همچین افراد مریض هست :

ایت هورر کاروان گچر :-H

gladyator_089

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 12:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس درقسمت نرم افزار فلزیاب هیچ راهی نداره عمقو یه20درصد اضافه کنی تا بشه با یک لوپ 30سانت کاوش کرد این لوپ 60سانت واقعا خیلی مصیبته هم زمان حمل ونقل هم زمان کاوش
یعنی عمق در این فلز یابها با لوپ کوچک محدوده

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 1:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خدمت مهندس حمید عزیز
مهندس جان خداییش خیلی ناراحت شدم.
این جور نونها خوردن نداره.یه جوری میزنه تو کمر یارو که راست نشه.
امیدوارم خدا جزاشو بده.
هر چند یه مدت که بگذره ،همه میفهمن و دست شیادها رو میشه.
مهندس جان چطور با فکر عللیتون همچین شاهکاری درست کردین میدونم که خیلی ساده دست دزدها رو از این مدار کوتاه می کنید.

و دو مساله در رابطه با مدار.
یکی اینکه من یه سینی ۳۸ سانت رو با لوپ ۵۰ تست کردم،اونو با تنظیمات پیش فرض از ۱۸۰ سنس می کرد ولی تا دو متر هم ادامه داشت.
بنظرتون خوب بوده ?
و دوم اینکه بنظرم یه مشخصات نهایی برای لوپ بفرمایید که هم نتایج تا حدودی شبیه هم بشه و هم اگه مدار ایرادی داشت از این طریق پیدا بشه.
لوپ ۵۰ سانت و ۶۰ سانت.
لوپ بزرگ هم یک متری.

با تشکر

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 1:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا رضا می خوای یه خانوم بیاریم برات لوپ رو جابه جا کنه.تا همین جاشم برد این فلزیاب خیلی بیشتر از فلزیاب های دیگه هستش :))

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 1:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا کمال میشه لطفا بگی منظورت دقیقا از این کلمه عللیتون تو جمله (( مهندس جان چطور با فکر عللیتون همچین شاهکاری درست کردین )) چیه ؟
ممنون میشم

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 1:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
delta force عزیز آفت کجا بود؟! :D از اینجور افراد که توقع هر کاری میرفت. حالا اینکه به این صورت مخفیانه از داخل خود انجمن و دزدی در روز روشن باشه کمی عجیب بود. بهرحال مشکلی نیست. تلنگری بود که باعث شد حواسمونو بیشتر جمع کنیم! این پروژه کماکان از نظر من بلحاظ فنی اهمیت داره و داستان اصلی و پیچیده سر تفکیک هست. هر چند به تفکیک این فلزیاب ها هیچوقت نمیشه تکیه کرد ولی خب تا هر جا هم که جواب بده باز هم ارزش داره. بنده سعی میکنم در اولین فرصت روی مساله تفکیک کار کنم. مسلما برنامه زیادی لازم هست و خیلی پیچیده تر از قسمت سنس در میاد. به موازات این مساله باید کل موارد امنیتی رو هم مورد بازنگری قرار بدم. مجموع این کارها زمان زیادی میبره و شاید تا چند هفته هیچ آپدیتی نداشته باشیم! فعلا دوستان با همین نسخه آفت زده که البته خیلی هم کاراست باید سر کنن! :D

قربونت مهندس حمید عزیز. ما رو امیدوار کردی با این حرفتون
خوبه پس شما رفتین تو فکر تفکیک وما هم کماکان به تستها ادامه میدیم ونتایج رو اعلام میکنیم البته اگر شد با فیلم
ممنون مهندس حمید عزیز @};- @};-

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 1:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خودم گرفتم ! منظورتون عالی بوده دستتون از رو کیبرد لغزیده D:

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 1:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

talar نوشته است:
اقا رضا می خوای یه خانوم بیاریم برات لوپ رو جابه جا کنه.تا همین جاشم برد این فلزیاب خیلی بیشتر از فلزیاب های دیگه هستش :))

:-?
:YMBRINGITON: :ymtongue:

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 1:36pm

با عرض سلام خدمت آقا حمید عزیز بخاطر حسن نیتشون و کمک به هم وطنان . خدمت آقا حمید عزیز و بقیه دوستان عرض کنم اولا بنده مدتهاست که کلیه مطالب سایت رو دنبال می کنم و از همه وقایع اطلاع دارم . چنس رو هم ساختم و مثل هلو کار میکنه . این یکی رو هم دارم میسازم البته بخاطر مشغله شدید کاری و اینکه زیاد اهل حرف زدن نیستم نمیتونم تو سایت مطلب بزارم . خواستم یه اشاره به رفتار کثیف و زننده بعضی ها داشته باشم و به یه نکته اشاره کنم :
دوستان همه هوشیار باشن که بعضی افراد مثل آقای ebi_gold و غیره که در صدد متشنج کردن اینگونه فروم ها هستند صرفا فروشنده نیستن . بچه ها هوشیار باشید بعضی از اینها با برنامه ریزی اینجا میان تا ماها دور هم جمع نشیم و در کل موفق به انجام کاری(مخصوصا این کار) نباشیم. به آقا حمید عزیز هم حق میدم که security دستگاه رو افزایش بده تا نقشه اینطور آدما نقشه بر آب بشه . باز هم از زحمات بی دریغ شما متشکررررررررررم. سعی میکنم بیشتر در بحثها وارد شم و بعد از تکمیل دستگاه با تست های واقعی بنده هم سهمی در این پروژه ایفا کنم و صرفا نظاره گر نباشم .

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 1:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر اساتید و دوستان عزیز
دوستان یه سوال دارم اگه هنگام روشن کردن سیستم بنویسه !!!demo و همونجوری بمونه یعنی چی؟
سپاس

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 2:15pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 275 , 276 , 277 , 278 , 279 , 280 , 281 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Ashkan369 , Google , Seeker و 425 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure