انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 مهر1403 - 6:25pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 276 , 277 , 278 , 279 , 280 , 281 , 282 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

kamal857 نوشته است:
خدمت مهندس حمید عزیز
مهندس جان خداییش خیلی ناراحت شدم.
این جور نونها خوردن نداره.یه جوری میزنه تو کمر یارو که راست نشه.
امیدوارم خدا جزاشو بده.
هر چند یه مدت که بگذره ،همه میفهمن و دست شیادها رو میشه.
مهندس جان چطور با فکر عللیتون همچین شاهکاری درست کردین میدونم که خیلی ساده دست دزدها رو از این مدار کوتاه می کنید.

و دو مساله در رابطه با مدار.
یکی اینکه من یه سینی ۳۸ سانت رو با لوپ ۵۰ تست کردم،اونو با تنظیمات پیش فرض از ۱۸۰ سنس می کرد ولی تا دو متر هم ادامه داشت.
بنظرتون خوب بوده ?
و دوم اینکه بنظرم یه مشخصات نهایی برای لوپ بفرمایید که هم نتایج تا حدودی شبیه هم بشه و هم اگه مدار ایرادی داشت از این طریق پیدا بشه.
لوپ ۵۰ سانت و ۶۰ سانت.
لوپ بزرگ هم یک متری.

با تشکر

ممنون از شما و همه دوستان.
بله نتیجه تست شما خوب بوده. کلا وقتی برای فلزی که سایزش نزدیک به سایز لوپ هست به برد 4 برابر اندازه خود لوپ میرسین یعنی نتیجه خوبه. اگر به 5 برابر برسین که دیگه عالیه.
بنده تایید صد در صد نمیتونم برای مشخصات بکنم چون از حدی دقیق تر دیگه تشخیص بهتر بودنش واقعا سخت میشه. از طرفی مشخصات دقیق هم هیچوقت نمیشه دراورد! ولی حدودی بخوام عرض کنم ظرفیت بین 300 تا 350 و مقاومت حدود 1 اهم مناسب هست. برای لوپ 50 و 60 که خیلی بستگی به مدل سیم داره. برای لوپ 1 متری هم در واقع 9 دور سیم با مغزی 1.2 میل خواهد شد.

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 2:17pm
مدیر کل
مدیر کل

sulduz نوشته است:
سلام بر اساتید و دوستان عزیز
دوستان یه سوال دارم اگه هنگام روشن کردن سیستم بنویسه !!!demo و همونجوری بمونه یعنی چی؟
سپاس

چند بار توضیح دادم. یا فیوز بیت ها رو طبق دستور درست تنظیم نکردین و یا محدودیت 500 بار روشن و خاموش شما تمام شده! حالت دیگری نداره.

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 2:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sulduz نوشته است:
سلام بر اساتید و دوستان عزیز
دوستان یه سوال دارم اگه هنگام روشن کردن سیستم بنویسه !!!demo و همونجوری بمونه یعنی چی؟
سپاس

اگه با 10 با خاموش روشن کردن این اتفاق بیوفته شما تنظیمات فیوز بیت رو درست انجام ندادین
و اگه 500 بار به پایان رسیده شما باید دوباره میکرو رو همراه با ریست پروگرام کنید
موفق باشید

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 2:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد حمید عزیز و اهورای گرامی ممنون راستش اینو اولین با ر بود استارت میزدم

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 2:29pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام برادر حمید ، از تمامی تلاشی که برای همه و بالاخص مصرف کنندگان محروم داری قدردانی میکنم ، منو ببخش که درگیری زندگی چند وقتی منو از همراهی شما دور کرد ، انشاا.. از چند روز آینده مدار رو که داخل جعبه گذاشتم سعی میکنم تستهای بیشتر بگیرم و در اطلاع شما برادر عزیزم قرار بدم .. درضمن بجای 357 میشه 709 و دیگر آیسی ها مشابه رو تست کرد یا 357 از همه بهتر جواب داده ؟ هرچند شما همیشه بهترین رو در نظر میگیری @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 2:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من خازن تانتالیوم 100 میکرو رو از کدوم فروشگاه میتونم سفارش بدم؟؟

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 2:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استفاده از 357 از جانب حميد جان توصيه نشده ولی دوستان بايد تست کنند ،هر چند بازهم عرض ميکنم حميدجان توصيه اکيد کردن که بايد خود 357باشه اصل اصل

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 2:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تو رو خدا اینو نگاه کنید:
دلیل محرومیت خیلی جالبه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 3:01pm
مدیر کل
مدیر کل

مهدی جان خیلی ممنون از شما. ایشالا موفق باشین.
در خصوص آپ امپ 709 کلا جواب نمیده! با اینکه مشخصات دیتاشیت هم واضح هست ولی بنده شخصا هم تست کردم و جوابی نداد. در واقع 709 اصلا اپ امپ با کیفیتی نیست و مشخصات خوبی نداره که بدرد یک فلزیاب درست و حسابی بخوره. شماره های مختلفی هم تست شده که تا اینجا فقط 357 قابل استفادست. 356 هم هر چند کمی ضعیف تر جواب میده ولی در صورت پیاده سازی تفکیک قطعا نمیشه روی اون هم حساب کرد! پس فقط باید از 357 استفاده کنین. ممکنه شماره هایی بصورت کاملا مشابه وجود داشته باشه ولی در شماره های متداول من چیزی که جواب بده پیدا نکردم. در ضمن طبق تست دوستان نمونه فلزی 357 یا حتی 157 هم جواب میده.

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 3:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

delta force نوشته است:
تو رو خدا اینو نگاه کنید:
دلیل محرومیت خیلی جالبه

:-o :-o :-o :)) :)) :)) :)) :)) واقعاً عجب خاک بر سرشون شده. :-? :-?

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 3:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 276 , 277 , 278 , 279 , 280 , 281 , 282 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Ashkan369 , Google , Seeker و 437 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure