انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 مهر1403 - 10:49am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 279 , 280 , 281 , 282 , 283 , 284 , 285 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kiansk : ابتدا رگلاتور 7805 و بعد قطعات متصله به ان را چک کن

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 9:27pm
آواتار کاربر

دوستان عزیز : قصد من طرفداری از هیچ شخص و گروهی نیست ولی در کل فحش دادن کار زشتیه و خوب نیست. منطقی با هم صحبت کنید چرا به همدیگه فحش میدن و باعث ازار و اذیت خود و دیگران میشوید. راه عاقلانه صحبت کردن است. در ضمن فحاشی چه رودررو و چه در فضای مجازی خودش جرم داره. کسی از کسی شاکی بشه پلیس فتا براحتی ای پی و محلش را احتمال داره پیدا کنه و هزار دردسر دیگه . بنابراین از همه دوستان خواهشمندم رعایت کنند. خود مهندس هم با این جور برخوردها مخالفه و دیدین محترمانه از طرف کسانیکه فحش داده بودند معذرت خواهی کردند. باز به هر کی که می پرستینش فحش ندین.احترام دشمنتان را هم در کل همیشه حفظ کنید.
در کل ایا واقعا ارزش داره به خاطر چندرقاز پول به همدیگه فحش بدین . یه کم معقول باسید بیشتر فکر کنید :(
از مهندس تقاضامندم تمامی پست های خارج از نزاکت و ادب را همه را حذف کنند.

آخرین بار توسط binava در چهارشنبه 15 بهمن1393 - 10:31pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 10:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

فقط خدارو شاکر هستم که این علم و دانش رو به مهندس حمید عنایت کرد. اگر بعضیها این دانش رو داشتند که خدا رو هم بنده نبودن. خدایا شر همه دشمنان انجمن را از سر ما کم بفرما. آمین
دوستان زیاد این سنگ پرانیهارو جدی نگیرید چون مهندس خودش باهوش تر از این حرفاست و بلده چیکار کنه. خیالتون راحت. ;)

همه روز روزه بودن، همه شب نماز کردن، همه ساله حج نمودن، سفر حجاز کردن، ز مدینه تا به کعبه ، سر و پا برهنه رفتن، شب جمعه ها نخفتن، به خدای راز گفتن، ز وجود بی نیازش، طلب نیاز کردن،بخدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد،که به روی نا امیدی ، در بسته باز کردن

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 10:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام به همه دوستام خصوصا مهندس حمید
واقعا ایولا داری مهندس
دمت گرم
دستگاه منم راه افتاد واقعا محشره
به همه عزیزایی که تازه این تایپیک رو میخونن میگم که یه سر سوزن شک نداشته باشید که این فلزیاب بهترینه
بینهایت ممنونتم مهندس :x :ymapplause:

بنده آنیم که در بند آنیم

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 10:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام استاد حمید عزیز و دوستان گرامی
این سیمی که عکسش رو گذاشتم مال هندزفری گوشی سامسونگ E250 هست که خیلی به نظرم خوب اومد فکر کنم همون لیتزه یا شبیهشه
دوستانی که تهران تشریف دارن ببینن گیر میاد یا نه
سیم 8 رشته فکر کنم نمره 02 هستش که هر رشته دارای لایه رویی پلاستیکی و لایه زیری نخی یا ابریشمی هست و به صورت افشان هست که رشته های افشانش هم روکش لاکی هست
پیوست:
3.jpg

پیوست:
4.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 11:55pm

بسه دیگه این بچه بازیها سنی ازتون گذشته واقعا جنبه چند تا کار گروهی ندارید تایپیک رو کردید متفرقه بابا یاد بگیرید تو یک کار گروهی نیاز به همه هست هم اون اماتور هم اون استاد بخدا اگه صد تا از این کارا درست کنین ولی قدرشو ندونین ارزششو به هیج جا نمی رسید ۲ مطلب می خوای بخونی یه چیز یاد بگیری ۱۰ تاش نوشته من نبودم اون بود راه انداختید
برید تالار عصر جوان در مورد ماهواره است اینقدر اطلاعات به راحتی رد و بدل میشه من تا ۵ سال پیش نمیتونستم یک رسیور لینوکسی رو روشن کنم الان دارم برنامه رو روش جابجا میکنم
شرمنده ببخشید که تند گفتم واقعا باید این پست ها رو پاک کرد

پنج شنبه 15 بهمن1393 - 12:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
MOSTAFA-PI نوشته است:
اقا حمید من قبول دارم که اشتباه کردم و نباید دستگاه شما رو به کاربر شکیب میدادم و در مورد اون سایت هم گفتم من اونجا با نام ابی گلد هستم و اون پیام ها و فروش دستگاه ها هیچ ارتباطی به من نداره من فقط اطلاعات ساخت تی ال12000 و 12 ریگلاتوره رو گذاشتم و 2 عدد تی ال تو اونجا فروخته شد که یک کاربر به نتیجه رسید فقط اینجا کافی یک سوتی از یک کاربر حرفه ای ببینن که دیگه میخوان رسواش کنن و اخراجش کنند تا خودشون بیان فروشندگی کنند اینجا همه الان فروشنده هستند اگه قرار باشه کسی فروشندگی یک نفر رو انتخاب کنید و بگید این نفر فروشنده هست و هیچ کس دیگه حق فروش رو نداره من برای فروش اینجا دیگه نیستم و اگه نام کاربری ابی گلد رو شما برای 2 هفته فعال کنید و همیه پیام های من رو هم چک کنید من به شرفم قسم میخورم که نه حرفی از فروش بزنم نه چیز دیگه فقط به کاربران کمک کنم و هیچ کاربری هم برای فروش به من پیام نده البته من نیازی ندارم که منت و خواهش کنم میخوام کسانی که پشت سر من حرف زدن و رو من شناخت ندارن براشون ثابت کنم یک نظر سنجی بکنید انسان خطا کار هست و این رو همه میدونیم

جناب MOSTAFA-PI یا ابی گلد عزیز راستی قضیه تفکیک مدار فلزیاب طراحیتون که قولشو داده بودین به کجا رسید؟ بیشتر از این سزاوار نیست هواداراتونو منتظر بذارید!!!! =)) :)) :-J

پنج شنبه 15 بهمن1393 - 12:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا إبى عزيز من لطفا همونطور که ميگی به تو تهمت نزنن که هرچند با زبون خودت ميگی فروشنده اى وفروختی و و و و لطفا در رابطه برای استفاده از واژه (همه) لاأقل من رو جزء اون واژه کثيف فروشندگى قرار نده مرد حسابى کجای حرفهای من به فروشنده ها شباهت داره اصلاتوی اين نزديک به 3سال به جز مدار فلزجو که اونم واسه خواهر زادم محسن منتاژ کردم و فرستادم عکسی از مداراتم گذاشتم که جمع ميبندى اما منکر کمکهات به بچه ها هم نيستم اما حقته هرچی بلا سرت بيا مگه حميد نگفته بودن از فروشنده جماعت متنفرن پس چرا بازم انتظار داری از جرمت بگذره ، حالا با اين حرف شايد بازم 35رو چماق کنی و بزنی تو سر حميد و مجتبی که چرا فروختن کارآيى هم نداره پس بزار رک و راست و حسينی روشنت کنم داداش اگه تو شما بگی ف رفتم فرحزاد و بر گشتم و اگه بگی ب ميگم به جان تک بچم آ سيد محمد جواد بنده چندين و چند سالی هست با ردياب کار ميکنم از شاغول گرفته تا ريفايندر و گراوياتور و حتی آر دی پرو و 35 حميد و چند مدل ديگه بايد عرض شما برسونم ردياب کار يه ماه و دو ماه يکی دوسال تلاش نيست بنده هم نزديک به دوازده سال آنتن ميزنم و ميفهمم هر رديابی قلق خودش رو داره و اپراتوری خودش و هنوزم ميلنگم حالا شما بگو تلاش من بى ثمربود اما جالب اينجاست که بنده با ردياب اول حميد هم به بار زدم کوچيک اما شکر ولی با آردی پرو ميلنگم بنابراين گفتن اين حرف رو به منزله خوب بودن 35و بد بودن آردى پرو ندونيد والله اگه به من باشه ميگم ردياب فقط دوتا ميله و اپراتور يعنی خاک خورده اما هرچى بگم و بگم تا انجام عمليش فرق داره با توضيح سرتون رو درد نيارم کاريکه قراره بعدش گفته بشه فايده نداره بى منت کار کن اما شما و ديگران تا حرفى ميشه زرتى گير ميديد به 35 بابا مشگل رو تو خودتون پيدا کنيد ردياب يک وسيله واسه هدايته کدوم خرى تا الان با دستگاههاى شرکتی موفق شده که من با تجربه چندين سالم شدم پس نظر نهايى تشخيص و رد حفاری با شما و عقل شماست ،شماهم ديگه بحث رو کش نده گير کارشما ها اينه که فقط بلديد توجيه کنيد خودتون رو يکبار نفهميديد فروشندگى شغل به حساب نمياد اگه به زحمت و در اوردن نون حلاله برو کارگرى چرا رفتى دنبال ساخت و ساز و فروشندگی فلزياب که تا تقى به توقي خورد به خودت و کس و کارت و به عزيزث فحش بدن و ناراحت بشی خوب خودت قضاوت کن مشگل از خودته يا ديگران ؟؟ اما نه اينجا اينجا قانون خودش رو يا عمل کن يا برو در رابطه با پول به جيب زدن با زحمت ديگران هم واقعا متاسفم واسه اون دسته از دوستان که اصلا کارشون درست نيست و نوعى حرام خورى حساب ميشهو بايد جواب پس بدهند چه من باشم و چه شما چه هر کس ديگه
ياحق

پنج شنبه 15 بهمن1393 - 12:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خداقوت.با تشکر از استاد حمید عزیز ... @};- برای چندمین بار در چند هفته ی اخیر تست در بیرون داشتم که بعلت بارندگی و گاها رطوبت زیاد وگلی بودن نمیتونستم با قطعیت نتایج رو عنوان کنم و حتی در همون شرایط نامساعد نیز چند قطعه پیچ و مهره آهنین...در تست آشکار کردم/و بالاخره دیشب در برآمدگی زمین کشاورزی (نیمه مرطوب و سطح خشک )چند ساعتی رو جهت تست و جستجو رفته بودم که طی دو ساعت هشت قطعه ی آهنی بازمانده از ادوات مدرن کشاورزی شامل پیچ و مهره و بزرگترینش ورق به اندازه ی کف دست ...از عمق ده تا شصت سانت بیرون کشیدم.
دستگاه ثباتش خوبه و بی صدا کار کردم .فقط احساس میکنم بالانس زیاد دوام نمی آورد {که فکر کنم بخاطر نداشتن شیلد گرافیت و شرایط زمین هم باشه...}تنظیمات پیش فرض /گرند غیرفعال و یک و دو /دیلی اتو مات (19)/اسپید 1/پ پالس 160/فرکانس 201 /انتگرال 42 /حساسیت 18 و 19 /لوپ پنجاه سانت عنکبوتی بیست دور با سیم یک میل افشان نقره اندود /اندوکتانس 400 /حدود 1 اهم /ورژن نرم افزار 150 /و لازم به ذکره با همین تنظیمات در محیط منزل سکه 500 تومانی 53 شروع تک بوق و 49 سانت سنس شد و فیبر مسی تک رو (9*18/5) در 115 و 110 سنس شد...البته در منزل حساسیت روی 18 و 17 تنظیم میشد که واقعا مدت ها ساکت میماند...انشا... با شیلد گرافیت نیز تست کرده و اطلاع رسانی خواهم کرد.

پنج شنبه 15 بهمن1393 - 1:08am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
MOSTAFA-PI نوشته است:
اقای محترم در واقع این کاربران که چه عرض کنم از 100 درصد 80 درصد فروشنده هستند من گفتم اون سایت نه مال منه نه مال پدر منه مدیرش محمد محمدی هست برادر من همون کاربر ابی گلد هستم و هیچ دخالتی هم در کارش نمیکنم و بهش پیام دادم که فلزیاب اقا حمید رو حذف کنه از سایتش که این کار رو هم کرد و من عکس ساخت مدارات خودم رو تو اینجا گذاشته بودم فقط و تو پست هام هم مگه اومدم گفتم بیایید از من بخرید من جز کمک کار دیگه ای نکردم حالا یکی مدار به اقا شکیب با اجبار خودش بهش دادیم که باز میگم اگه مشکل همینه بگید دستگاه رو برگردونه تا پولش رو تقدیمش کنیم منم با ردیاب به نتیجه های کوچکی رسیدم ولی صحبت من اینه که اینجا به همه اعلام میکنند که اگه دستگاهی فروخته میشه به قیمت منصفانه باشه خوب من بی سواد ردیاب 35 رو ساختن بیشتر از 400000 تومان مگه هزینه داره که 3 تومان فروخته میشه خوب این مشکلی نداره ولی مداری که 400 هزینه ور میداره ساختنش و 450 فروخته میشه بی انصافیه یک صحبتی کنید که با عقل ما جور در بیاد اگه قراره همه اینجا با هم کمک کنند پس باید قیمت ردیاب هم منصفانه باشه من کاری با اپراتور و زدن و نزدن بار ندارم این حرف من درسته یا اشتباه

دمت گرم ابی جان یه ایمیلی به شرکتهای ماینلب و لورنز بفرست شاید قیمتهای اونا رو هم پایین بیاری =))

پنج شنبه 15 بهمن1393 - 1:24am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 279 , 280 , 281 , 282 , 283 , 284 , 285 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 375 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure