انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 مهر1403 - 2:04pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 281 , 282 , 283 , 284 , 285 , 286 , 287 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shakib نوشته است:
دوستان من توانایی ساخت این دستگاهو داشتم اما بدلیل مشغله کاری نتونستم به مونتاژبرسم برای همین دیدم آقا ابی دستگاهوگذاشته فروش همون لحظه پیام دادم به آقا ابی که دستگاهومیخوام وقتی قیمتوگفتن بخداتعجب کردم 450 دستگاه کامل برام ارسال کرد خیلیم تمیز..جاداره ازطراحش تشکرویژه ای کنم.
اماآقا ابی شماهم اشتباه کردید اولش بایدازآقاحمیداجازه میگرفتید.
اون دسته ازدوستان کاسه داغ ترازآش که حسابی جو دادین به این قضیه کاردرستی نمیکنید به کسی فحاشی میکنیدحالا طرف اشتباه کرده چرافحش ناموس میدیدخجالت بکشیدبخدازشته ازهمه خواهش میکنم ادبو رعایت کنید.
ودرآخر اگه آقا حمیدراضی نیستن بخداقسم دستگاهو پسش میدم مبلغشم نمیخوام خودم یکی میسازم.
یاحق :-BD

برادر من اگر اقا حمید از پستهای اولیه نمیگفت این دستگاه رو هیچکس حق فروش نداره بله میشد از این کار ابی گذشت کرد ولی ایشون گفته بود هیچ کس حق فروش نداره چه 1 ریال چه 1 میلیون حالا شما که دستگاه رو خریدی حالا به هر دلیلی نمیتونستی بسازی بهتر بود از سازندش شما اجازه میگرفتی در ضمن یا درست و یا اشتباه فقط این یک مورد نیست که وقتی پست فروش ایشون تو یه سایت دیگه گذاشته میشه در صورتی که خبر داشتن باید اجازه میگرفتن از سازنده به نظرت این کا ایشون چه معنی داره تازه کسی به ایشون فحش ناموشی نداده خطاب به کس بود که دستگاه فروخته و این به بعد بفروشه خیلی برای ایشون فشار داشت خوب نمیکرد و الانم نکنه و نفروشه در ضمن خواهشا به شعور بچه ها توهین نکن که قضیه ایشون کاملا روشنه و نیاز به ماست مالی شما و کس دیگه برای این قضیه پیش اومده نیست و عوض اینکه این اقا و شما برای توجیح کار ایشون بیایید بهتره از بچه ها عذر خواهی کنید این اقا و شما ظاهرا هنوز طلبکارید X( X( X( X(

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 7:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز از همگی خواهش می کنم بعد از این پست دیگه پستی در باره فروشندگان و کسانی که آگاهانه و از روی عمد فضای انجمن رو آشفته کردن ، قرار ندید . بگذاریم روند علمی و رو به رشد فعالیت تاپیک ادامه داشته باشه .

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 9:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
kamal857 نوشته است:
خدمت مهندس حمید عزیز
مهندس جان خداییش خیلی ناراحت شدم.
این جور نونها خوردن نداره.یه جوری میزنه تو کمر یارو که راست نشه.
امیدوارم خدا جزاشو بده.
هر چند یه مدت که بگذره ،همه میفهمن و دست شیادها رو میشه.
مهندس جان چطور با فکر عللیتون همچین شاهکاری درست کردین میدونم که خیلی ساده دست دزدها رو از این مدار کوتاه می کنید.

و دو مساله در رابطه با مدار.
یکی اینکه من یه سینی ۳۸ سانت رو با لوپ ۵۰ تست کردم،اونو با تنظیمات پیش فرض از ۱۸۰ سنس می کرد ولی تا دو متر هم ادامه داشت.
بنظرتون خوب بوده ?
و دوم اینکه بنظرم یه مشخصات نهایی برای لوپ بفرمایید که هم نتایج تا حدودی شبیه هم بشه و هم اگه مدار ایرادی داشت از این طریق پیدا بشه.
لوپ ۵۰ سانت و ۶۰ سانت.
لوپ بزرگ هم یک متری.

با تشکر

ممنون از شما و همه دوستان.
بله نتیجه تست شما خوب بوده. کلا وقتی برای فلزی که سایزش نزدیک به سایز لوپ هست به برد 4 برابر اندازه خود لوپ میرسین یعنی نتیجه خوبه. اگر به 5 برابر برسین که دیگه عالیه.
بنده تایید صد در صد نمیتونم برای مشخصات بکنم چون از حدی دقیق تر دیگه تشخیص بهتر بودنش واقعا سخت میشه. از طرفی مشخصات دقیق هم هیچوقت نمیشه دراورد! ولی حدودی بخوام عرض کنم ظرفیت بین 300 تا 350 و مقاومت حدود 1 اهم مناسب هست. برای لوپ 50 و 60 که خیلی بستگی به مدل سیم داره. برای لوپ 1 متری هم در واقع 9 دور سیم با مغزی 1.2 میل خواهد شد.

دوستان یه خبر خوب
من یه لوپ عنکبوتی 50 پیچیده بودم با دو رشته سیم لاکی 0.5
طبق فرمایش مهندس یه کم ظرفیتشو اوردم پایین تر
دو دور از دورهای داخلی لوپ رو کم کردم.شد 18 دور
مقاومتش شده 1.3 اهم .قطر داخلی 47 و قطر خارجی 53 سانت
حالا تستهام

سکه 500 تومانی --- شروع سنس 70 --- ممتد 55 سانت

سکه مسی قطر 3.5 -شروع سنس 60 --- ممتد 47 سانت

انگشتر نقره ----------شروع سنس 49 --- ممتد 42 سانت

درب شیشه رب،قطر 8.5 ---شروع سنس 85 --- ممتد 75 سانت

استیل 12.5 سانت--شروع سنس 120 --- ممتد 98 سانت

استیل 38 سانت--شروع سنس 215 --- ممتد 185 سانت

تنظیمات دستگاه :

s18
d16+20
int=42
f201
p=160
g=off
speed=5

در این مدت بعد از استارت دستگاه مقداری بوق داشتم با تنظیمات پیش فرض ولی با کم کردن پهنای پالس ساکت شد.

در طول کار هم فقط 2 الی 3 بار بالانس شد.

من که کیف کردم.

خدا برا هممون نگهت داره مهندس حمید جان .

خدا اجرتو بده .

امیدوارم که از خجالتتون در بیام

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 1:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس حمید اگه امکان داره برای اینکه بشه بدون باز کردن جعبه وخارج کردن میکرو روش نصب کردن فیش پرگرامر را در پشت سکت میکرو را با تصویر بیان کنید تا بشه روی برد پرگرام کرد
تشکر @};-

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 1:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بگذریم....
سلام جناب مهندس حمید. من دیروز دستگاه رو بردم برای کاوش در یک زمین کشاورزی که گوشه ای از این زمین کارگاه بود.
دستگاه رو با همون تنظیمات پیشفرض روشن کردم و با لوپ 60 عنکبوتی. باورم نمیشد انقد بی صدا باشه. واقعا معرکه بود. هنگام کاوش یه چندجا رو شدید بوق زد که وقتی کندم تو عمق نیم متری میلگرد پیدا میشد. مکان کاملا آلوده با آهن بود.
سوالم اینه که چطوری میشه این فلزات سطحی رو چشمگیری کرد و نادیده گرفت و عملی انجام بشه که مثلا از عمق یک متر بیشتر رو بوق بزنه؟ آیا با افزایش دیلی امکان پذیره؟

همه روز روزه بودن، همه شب نماز کردن، همه ساله حج نمودن، سفر حجاز کردن، ز مدینه تا به کعبه ، سر و پا برهنه رفتن، شب جمعه ها نخفتن، به خدای راز گفتن، ز وجود بی نیازش، طلب نیاز کردن،بخدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد،که به روی نا امیدی ، در بسته باز کردن

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 1:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Kamal857عزیز سلام
نتیجه خیلی خوبی گرفتی در حد عالی
امیدوارم پیروز وموفق باشی
خوب بچه ها با این نتیجه ای که دوست خوبمون گرفتن معلوم شد که اگه یه لوپ خوب برا سیستم درست بشه میتونه ما رو از لوپ یک در یک تا حد زیاد بی نیاز کنه
امید وارم همه تست کنن و نتیجه رو بزارن
کمال عزیز بازم بهت تبریک میگم

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 1:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

archilOممنون
عزیز،لطف دارید.
من برای همه دوستان ارزوی موفقیت دارم.
من بیشتر بخاطر وزن زیاد لوپ ۵۰ سانت که با سیم افشان درست کرده بودم ،این لوپو درست کردم.
که اولش با سیم هفت دهم بعد هم با دوسیم نیم درستش کردم.
یک نکته که لازمه بگم ،اینکه من سیمها رو نتابوندم وسیمها موازی هم هستند .

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 2:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kamal857 عزیز با سلام .
خسته نباشید تست خوبی گرفتید . خوب شما یک سیم لیتز دو رشته ای ساختید و نتایج جالبی گرفتید . پس با این تفاسیر اگر سیم رو سه رشته یا چهار رشته کنیم نتایج پایدارتری خواهیم گرفت . البته قطر جمع سیمها در نهایت باید دورو بر 1 میل بشه . کمال جان شما حالا بفکر کاغذ گرافیت باشید .
ی سوال شما دو رشته رو بهم تابوندی یا کنار هم قرار گرفتند ؟

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 2:49pm
مدیر کل
مدیر کل

kamal857 عزیز خسته نباشین. تبریک میگم نتیجه شما فراتر از حد انتظار بوده! خیلی ممنون از شما.
در واقع بنظر میاد استفاده از سیم دو رشته ای و ظرفیتی بین 300 تا 350 نتیجه رو واقعا بهتر کرده. بنظر من نتیجه شما حداکثر 10 درصد جا برای بهتر شدن میتونه داشته باشه! یعنی نسبت به ایده آل ترین حالت از لحاظ تئوری که دستیابی بهش در عمل دشوار هست.

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 4:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کمال عزيز يک عکس هم آپ ميکنی ؟؟؟

خدايا مددی کن

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 4:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 281 , 282 , 283 , 284 , 285 , 286 , 287 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Saeid98 و 352 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure