انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 مهر1403 - 6:27am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 288 , 289 , 290 , 291 , 292 , 293 , 294 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

delta force نوشته است:
ممنون کوهیار عزیز
ولی درایور رو نصب کردم با برنامه prog isp 1.66 مشکلی نداره و اونو میشناسه اما با ورژنهای بالاتر progisp و extreme_burner_avr این ارور رو میده؟؟
کابل هم سالمه

درود
دوست من شما به خط دوم متن خطا دقت کن!
دلیلش فقط همونی هست که خدمتتون گفتم!
شما مراحل نصب پروگرمر رو خوب دنبال کن و بعدش هم برو قسمت دیوایس منیجر و اونجام درایور رو بهش معرفی کن و قطعا مشکل حل میشه
موفق باشید :ymhug:

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

جمعه 17 بهمن1393 - 4:14am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
sabbas نوشته است:
سلام خدمت مهندس حمید عزیز
حمید جان یه سوال میخوام بپرسم ولی جوابشو یه جایی خوتون گفتید ولی نمیدونم تو کدوم صفحه بود شرمندم که دوباره میپرسم اونم اینکه اگه از 357 تقلبی استفاده بشه چند درصد توان فلزیاب کم میشه؟
و آیا با ولت گیری میشه تقلبی بودنشو فهمید یا لزوما به اوسکوپ نیازه؟
ممنونم

خواهش میکنم.
بله این مطلب که خیلی تکرار شده و حتی در فایل توضیحات هم بنده تجربه خودم رو در این زمینه عرض کردم! واقعیتش نوع تقلبی که بنده دارم 10 درصد برد کمتری میده و شکل موجش هم خیلی متفاوت هست. با ولتاژ گیری نمیشه متوجه شد. بهرحال سایر انواع تقلبی اصلا معلوم نیست کار هم بکنن! چون تقلبی دیگه استاندارد مشخصی نداره و معلوم نیست دقیقا چه ایسی رو جای 357 اصلی مود کرده باشن. کما اینکه بعضی نمونه های تقلبی که دوستان تهیه کردن برخلاف تجربه بنده اصلا کار هم نکرده!

تشکر حمید جان
مرسی از جوابتون

بنده آنیم که در بند آنیم

جمعه 17 بهمن1393 - 9:15am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

koohyar نوشته است:
delta force نوشته است:
ممنون کوهیار عزیز
ولی درایور رو نصب کردم با برنامه prog isp 1.66 مشکلی نداره و اونو میشناسه اما با ورژنهای بالاتر progisp و extreme_burner_avr این ارور رو میده؟؟
کابل هم سالمه

درود
دوست من شما به خط دوم متن خطا دقت کن!
دلیلش فقط همونی هست که خدمتتون گفتم!
شما مراحل نصب پروگرمر رو خوب دنبال کن و بعدش هم برو قسمت دیوایس منیجر و اونجام درایور رو بهش معرفی کن و قطعا مشکل حل میشه
موفق باشید :ymhug:

سلام فقط دوست عزیز باید فایل درایورو از پوشه محل نصب برنامه eXtreme Burner - AVR بهش معرفی کنی مثلا:
C:\Program Files\eXtreme Burner - AVR\driver\x86
مطمئن باش درست میشه.

جمعه 17 بهمن1393 - 9:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان وقت بخیر
دوستان عزیز کسی قاب لوپ کوچیک سراق نداره میخوام بخرم و لوپ ۲۰یا۳۰ بسازم و بزارم توش البته ۴۵سانتی دارم لوپ کوچیک هم میخوام
ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه @};- @};-

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

جمعه 17 بهمن1393 - 10:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

archilO جان شما از سروته قرقره ی پلاستیکی سیم و کابل مثلا شرکت کرمان استفاده کنید و با برش ساپورتهای شعاعی داخلی فضا رو برای سیمها بازتر کنید.
دلتا فورس عزیز من همچین مشکلی در پروگرامر eac داشتم که بعد از مطالعه دقیق متوجه شدم چون من برای اولین بار هست که از این پروگرامر استفاده میکنم پس باید اون جامپر ( ls ) وصل باشه . که با وصلش مشکل حل شده و پروگرامر انجام شد .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

جمعه 17 بهمن1393 - 11:03am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
برای اینکه بخوام دستگاه رو با خاک محل یا به اصطلاح با زمینی که میخوام روش کار کنم بالانس کنم از کدوم گزینه ها باید استفاده کنم؟

جمعه 17 بهمن1393 - 11:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kurosh نوشته است:
    حمید نوشته است:
    کوروش جان مطمئنا یا مقاومت 19 و 20 مشکلی داره و یا اون جامپر بزرگ زیر میکرو درست متصل نشده! اگر مقاومت 19 و 20 رو اشتباه گذاشته باشین یا درست وصل نشده باشن ممکنه میکروی شما معیوب شده باشه!

مهندس جان فکر کنم درست شده چون جلوی کویل ایرور عدد21.4 میاد که ولتاژو نشون میده و به محض خاموش کردن اون عدد کم میشه تا به صفر برسه سپس صفحه السیدی محو میشه :ymhug:
    بازم سپاسگزارم مهندس جان @};- @};- @};-

خدا رو شکر که مدار شما هم درست شد
    شما باید لوپت رو به مدار وصل کنی تا به جای کویل ارور نمودار سنس بیاد
    اگه تو آپارتمان دارید تست میکنید همونطور که دوست عزیزمون جناب 2840644 گفتن باید لوپتون رو به زمین نچسبونید ولی اگر با این کار باز هم کویل ارور داشتید دیگه باید bs170 رو عوض کنید
    موفق باشید

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

جمعه 17 بهمن1393 - 11:15am
    کاربر حرفه ای
    کاربر حرفه ای
    آواتار کاربر

johnlewis نوشته است:
    سلام دوستان
    برای اینکه بخوام دستگاه رو با خاک محل یا به اصطلاح با زمینی که میخوام روش کار کنم بالانس کنم از کدوم گزینه ها باید استفاده کنم؟

شما بعد از اینکه لوپت رو در فاصله درست برا کاوش منطقه قرار دادین دکمه پایین رو میزنین مدار خودش اتوماتیک با زمین بالانس میشه

جمعه 17 بهمن1393 - 11:17am
    کاربر فعال
    کاربر فعال

ahoora94 نوشته است:
    johnlewis نوشته است:
    سلام دوستان

شما بعد از اینکه لوپت رو در فاصله درست برا کاوش منطقه قرار دادین دکمه پایین رو میزنین مدار خودش اتوماتیک با زمین بالانس میشه

مرسی
    راستی دوست عزیز با انجام دادن عملی که گفتین باز دوباره بالانس بهم بخوره دلیلش چی میتونه باشه؟

جمعه 17 بهمن1393 - 11:21am
    کاربر حرفه ای
    کاربر حرفه ای
    آواتار کاربر

johnlewis نوشته است:
    ahoora94 نوشته است:
    johnlewis نوشته است:
    سلام دوستان

مرسی
    راستی دوست عزیز با انجام دادن عملی که گفتین باز دوباره بالانس بهم بخوره دلیلش چی میتونه باشه؟

دلیلش میتونه نویز یا کیفیت مونتاژ یا از لوپ شما هم باشه
    بستگی به محل تست شما و کابل رابط بین لوپ و مدار داره
    شما حساسیت مدار رو با دکمه چپ روی 18 بزار و دوباره بالانس کن ببین باز بالانس به هم میخوره یا نه

جمعه 17 بهمن1393 - 11:42am
    نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
    پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 288 , 289 , 290 , 291 , 292 , 293 , 294 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 408 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
    در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
    در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
    در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
    در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure