انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 مهر1403 - 6:25am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 289 , 290 , 291 , 292 , 293 , 294 , 295 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ahoora94 نوشته است:
    kurosh نوشته است:
    حمید نوشته است:
    کوروش جان مطمئنا یا مقاومت 19 و 20 مشکلی داره و یا اون جامپر بزرگ زیر میکرو درست متصل نشده! اگر مقاومت 19 و 20 رو اشتباه گذاشته باشین یا درست وصل نشده باشن ممکنه میکروی شما معیوب شده باشه!

مهندس جان فکر کنم درست شده چون جلوی کویل ایرور عدد21.4 میاد که ولتاژو نشون میده و به محض خاموش کردن اون عدد کم میشه تا به صفر برسه سپس صفحه السیدی محو میشه :ymhug:
    بازم سپاسگزارم مهندس جان @};- @};- @};-

خدا رو شکر که مدار شما هم درست شد
    شما باید لوپت رو به مدار وصل کنی تا به جای کویل ارور نمودار سنس بیاد
    اگه تو آپارتمان دارید تست میکنید همونطور که دوست عزیزمون جناب 2840644 گفتن باید لوپتون رو به زمین نچسبونید ولی اگر با این کار باز هم کویل ارور داشتید دیگه باید bs170 رو عوض کنید
    موفق باشید

سپاسگزارم اهورا جان @};- @};- @};-

جمعه 17 بهمن1393 - 12:07pm
    کاربر حرفه ای
    کاربر حرفه ای
    آواتار کاربر

hoshyar191 نوشته است:
    archilO جان شما از سروته قرقره ی پلاستیکی سیم و کابل مثلا شرکت کرمان استفاده کنید و با برش ساپورتهای شعاعی داخلی فضا رو برای سیمها بازتر کنید.
    دلتا فورس عزیز من همچین مشکلی در پروگرامر eac داشتم که بعد از مطالعه دقیق متوجه شدم چون من برای اولین بار هست که از این پروگرامر استفاده میکنم پس باید اون جامپر ( ls ) وصل باشه . که با وصلش مشکل حل شده و پروگرامر انجام شد .

هوشیار عزیز ممنون از پاسختون باشه ببینم چی میشه انشالله که خوب در بیاد

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
    نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

جمعه 17 بهمن1393 - 2:02pm
    کاربر حرفه ای
    کاربر حرفه ای
    آواتار کاربر

دوستان کسی برنامه progisp برای win 7 32 bit داره اینجا بزاره خیلی احتیاج دارم

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
    خشایار شاه

جمعه 17 بهمن1393 - 2:19pm
    کاربر فعال
    کاربر فعال
    آواتار کاربر

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت عزیزان
    دیشب هم چند ساعتی با دوستان گشتیم که منجر به کشف یک تیکه مفرغ شبیه تیغ خنجر شد پس کم کم دارم حرفه ای میشم :D
    نکته ای که هست در مورد میتر منفی هست که خیلی کمک کننده بود البته نه برای کشف فضای خالی بلکه برای در آستانه قرار دادن دستگاه و با کمک اون حتی با حساسیت 19 هم می تونستم به راحتی کار کنم یک سوال هم داشتم از شما مهندس حمید اینکه درجه میتر منفی روی -50 میره چقدر از قدرت دستگاه کم میشه ؟
    در ضمن برای بالانس هم لوپم رو در فاصله ی 15 سانتی بالانس میکردم و بعد در آستانه قرار می دادم چون وقتی رو زمین بالانس می کردم و بالا می آوردم به شدت از استانه خارج میشد و میتر منفی عدد -120 پایینتر رو نشون می داد
    در مورد نمودار سنس هم به نظرم بهتر بود اینقدر زود به انتها نرسه مثلا وقته درجه سنس روی 500 هست نمودار هم وسط باشه بهتره اینطوری راحتتر میشه قدرت سنس رو با چشم متوجه شد
    با تشکر از زحمات بی منت و بی پایان شما @};-

جمعه 17 بهمن1393 - 3:25pm
    مدیر کل
    مدیر کل

خیلی ممنون zilan عزیز. به شما تبریک میگم! :D
    در مورد میتر منفی 50- خب این عدد بسیار بالایی محسوب میشه! تقریبا معادل این هست که حساسیت از 19 بیاد روی 2 ! :D یعنی برد تقریبا کمی بیشتر از نصف برد نهایی خواهد بود. شما باید سعی کنین ابتدا دیلی دستی رو کمی بالا ببرین که حساسیت به زمین کمتر بشه. البته اگر لوپ شیلد باشه دیگه زیاد نیازی نیست! پهنای پالس هم از حدود 160 بالاتر نذارین بهتره. در نهایت بالاترین درجه حساسیتی رو تنظیم کنین که موقع حرکت دادن لوپ بوق اضافی نداشته باشین. گراند 3 هم از نظر من مناسب هست. با همین تنظیمات میشه جواب خوبی روی زمین گرفت.
    نمودار سنس به درجه حساسیت بستگی داره. مطمئنا روی 19 خیلی سریع تر پر میشه! ولی حساسیت رو کمتر بذارین نمودار دیرتر پر میشه. بهرحال نکته مهمی نیست و احتمال داره مقیاسش رو باز هم تغییر بدم. مساله اصلی میتر هست که باید حواستون بیشتر به اون باشه.

جمعه 17 بهمن1393 - 4:08pm
    کاربر فعال
    کاربر فعال
    آواتار کاربر

سلام
    یه تست گرفتم با این شرایط
    داخل منزل،لوپ 60 ،فرکانس201،پالس160،دیلی اتومات،گراند خاموش
    سنس 17 : سکه پانصد تومانی 44 سانت،فیبر ده در ده 73 سانت،سینی چهل سانتی(قطر40)190 سانت
    سنس 19:سکه 55،فیبر 91،سینی 212
    به نظرتون چطوره؟؟؟

جمعه 17 بهمن1393 - 4:12pm
    مدیر کل
    مدیر کل

تست شما نشون میده احتمالا محیط برای تست زیاد مناسب نیست! هر چند نتیجه سنس سکه روی حساسیت 19 بسیار خوبه ولی برای فلزات بزرگتر باید بیشتر از این باشه. بهرحال نتیجه بدی هم نیست اما جا برای بهتر شدن داره.

جمعه 17 بهمن1393 - 4:17pm
    کاربر حرفه ای
    کاربر حرفه ای

مهندس جان سلام اگه میشه نحوه پروگرام کردن با tnm5000 را بگید

جمعه 17 بهمن1393 - 4:19pm
    مدیر کل
    مدیر کل

دوست عزیز متاسفانه بنده این پروگرامر رو ندارم و باهاش کار نکردم. از دوستانی که از این پروگرامر استفاده میکنن و اشنایی دارن خواهش میکنم راهنمایی کنن.

جمعه 17 بهمن1393 - 4:26pm
    کاربر حرفه ای
    کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
    دوست عزیز متاسفانه بنده این پروگرامر رو ندارم و باهاش کار نکردم. از دوستانی که از این پروگرامر استفاده میکنن و اشنایی دارن خواهش میکنم راهنمایی کنن.

تشکر از لطفتون مهندس

جمعه 17 بهمن1393 - 4:28pm
    نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
    پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 289 , 290 , 291 , 292 , 293 , 294 , 295 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 389 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
    در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
    در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
    در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
    در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure