انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 مهر1403 - 6:20am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 291 , 292 , 293 , 294 , 295 , 296 , 297 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza2490 نوشته است:
reza2490 نوشته است:
مهندس حمید اگه امکان داره برای اینکه بشه بدون باز کردن جعبه وخارج کردن میکرو روش نصب کردن فیش پرگرامر را در پشت سکت میکرو را با تصویر بیان کنید تا بشه روی برد پرگرام کرد
تشکر @};-

دوستان کسی میتونه روش نصب فیش ISP را بگه

@};- @};- @};- @};- @};- @};-

بدلیل اینکه به پایه های ای سی قطعات دیگری متصل هست روش ISP در این مورد جواب نمیده باید میکرو از مدار خارج کر د و از طریق سوکت زیف پروگرامر کرد.

جمعه 17 بهمن1393 - 6:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان میخوام پروگرامر بگیرم میشه یه مدل خوب که کار کردن باهاش راحت باشه بهم معرفی کنید. ممنون

جمعه 17 بهمن1393 - 7:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

SHELBY نوشته است:
دوستان میخوام پروگرامر بگیرم میشه یه مدل خوب که کار کردن باهاش راحت باشه بهم معرفی کنید. ممنون

پروگرامر میکروکنترلرهای AVR مدل Multi AVR Programmer fijبهترین وارزان ترین30000تومان

http://eshop.eca.ir/%D9%BE%D8%B1%D9%88% ... ammer.html

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

جمعه 17 بهمن1393 - 7:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خیلی ممنون مهندس جان @};- @};-
در مورد کانکتور 3 پین نظامی هم به نظرم اصلا برای این فلزیاب مناسب نیست چون علی رغم عدم وجود اتصالی باز با تکان خوردن محل کانکتور صدای دستگاه در میاد فکر کنم به خاطر قدرت زیاد دستگاه و تغییر سطح اتصال موقع تکان خوردن محل اتصال به لوپ باشه وباید به فکر چیز دیگه ای باشم حالا نمی دونم دوستان هم همچین تجربه ای دارن یا نه در صورت امکان این حقیر را راهنمایی کنید در ضمن من از کابل کواکسیال که هر دو رشته مسی هستند و دارای فویل آلومینیوم هست استفاده می کنم و فقط همان دو رشته را به کانکتور متصل کرده ام

جمعه 17 بهمن1393 - 7:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تشکر از دوستانی که به به این حقیر کمک میکنند
بازم همه مواردی که دوستان گفتند انجام دادم
درایور هم نصبه ولی نمیدونم چرا پروگرامر شناسایی نمیشه:

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

آخرین بار توسط delta force در جمعه 17 بهمن1393 - 7:35pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

جمعه 17 بهمن1393 - 7:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

SHELBY نوشته است:

هر مدلی خواستی بگیری بگیر !! فقط محصولات شرکت نو آوران الکترونیک نباشه nsu112 بخاطر اینکه تولیدات این اشغال دونی اشغال اشغاله داد تمام استفاده کنندها رو داورده یه ادم لاشی لاشی هم مسئول شرکته یه دله دزد ~X(
دروغ پشت دروغ :^o :^o :^o :^o
مثلا در مورد nsu112 گفته برگردوندن فیوز بیتها در صورت اشتباه !!! اخه بی سرپا این دستگاه چندتا میکرو گائیدن میده یکی فقط جان سالم بدر میکنه فیوز بیت برمیگردونه؟؟؟احمق خیال کردی پشت گوش ملت مخملیه ~X(

جمعه 17 بهمن1393 - 7:34pm
مدیر سایت
مدیر سایت

delta force نوشته است:
تشکر از دوستانی که به به این حقیر کمک میکنند
بازم همه مواردی که دوستان گفتند انجام دادم
درایور هم نصبه ولی نمیدونم چرا پروگرامر شناسایی نمیشه:

درود
دلتا جان تمام مراحلی که تو پست قبلی گذاشتم انجام دادی؟

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

جمعه 17 بهمن1393 - 7:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کوهیار جان مو به مو انجام دادم ولی بازم نشد
درایور نصبه ولی واقع نمیدونم چرا شناسایی نمیشه این پروگرامر
برنامه progisp 1.72 رو هم نصب کردم ولی ارور زیر رو میده درحالی که ورژن پایین تر این نرم افزار راحت نصب میشه و پروگرامر هم شناسایی میشه ولی از شانس بد atmega328p تو لیستش نیست که من انتخاب کنم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

جمعه 17 بهمن1393 - 7:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عنوان: فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI

zilan نوشته است:
خیلی ممنون مهندس جان @};- @};-
در مورد کانکتور 3 پین نظامی هم به نظرم اصلا برای این فلزیاب مناسب نیست چون علی رغم عدم وجود اتصالی باز با تکان خوردن محل کانکتور صدای دستگاه در میاد فکر کنم به خاطر قدرت زیاد دستگاه و تغییر سطح اتصال موقع تکان خوردن محل اتصال به لوپ باشه وباید به فکر چیز دیگه ای باشم حالا نمی دونم دوستان هم همچین تجربه ای دارن یا نه در صورت امکان این حقیر را راهنمایی کنید در ضمن من از کابل کواکسیال که هر دو رشته مسی هستند و دارای فویل آلومینیوم هست استفاده می کنم و فقط همان دو رشته را به کانکتور متصل کرده ام

زيلان داداش درسته سوکت لق لق ميزنه اما بنده قبل از وصل کردن کابل رابط اول با چسب قطره اى داخل سوکت نرى رو با چسب قطره اى کارى کردم که اصلا لقی نداره و سوکت مادگی رو با چسب يک دو سه از پشت محکم کردم عاليه عالى شده

خدايا مددی کن

جمعه 17 بهمن1393 - 8:01pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
ali222 نوشته است:
SHELBY نوشته است:

هر مدلی خواستی بگیری بگیر !! فقط محصولات شرکت نو آوران الکترونیک نباشه nsu112 بخاطر اینکه تولیدات این اشغال دونی اشغال اشغاله داد تمام استفاده کنندها رو داورده یه ادم لاشی لاشی هم مسئول شرکته یه دله دزد ~X(
دروغ پشت دروغ :^o :^o :^o :^o
مثلا در مورد nsu112 گفته برگردوندن فیوز بیتها در صورت اشتباه !!! اخه بی سرپا این دستگاه چندتا میکرو گائیدن میده یکی فقط جان سالم بدر میکنه فیوز بیت برمیگردونه؟؟؟احمق خیال کردی پشت گوش ملت مخملیه ~X(

بله دوست عزیز منم با شما موافقم پروگرمرهای این شرکت به درد نمیخوره و اتفاقا چندین میکرو منم خراب کرد....اولش فک میکردم ایراد از برنامه و کامپایلر من هست ولی بعدا با یه پروگرمر دیگه جواب گرفتم ...خدا براشون نسازه :-w

جمعه 17 بهمن1393 - 8:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 291 , 292 , 293 , 294 , 295 , 296 , 297 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 356 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure