انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 9:58pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 308 , 309 , 310 , 311 , 312 , 313 , 314 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

خوب آقای حبیب نجم
میخوام بدونم هدف شما از عضو شدن در این انجمن چی بوده ؟
اگر واقعاً علمش رو دارید که به اینصورت از طراحی نقطه زن فوق انتقاد میکنید ، خوب راه بازه برای شما و امثال متفکرانی چون شما ، بفرمائید مداری دیجیتال از خودتون طراحی کنید و صادقانه به اشراک بذارید و رقابت رو شروع کنید ، اگر وجودش رو دارید . دوستان هم با شما همکاری میکنن !

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 20 بهمن1393 - 8:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
مهدی نوشته است:
خوب آقای حبیب نجم
میخوام بدونم هدف شما از عضو شدن در این انجمن چی بوده ؟
اگر واقعاً علمش رو دارید که به اینصورت از طراحی نقطه زن فوق انتقاد میکنید ، خوب راه بازه برای شما و امثال متفکرانی چون شما ، بفرمائید مداری دیجیتال از خودتون طراحی کنید و صادقانه به اشراک بذارید و رقابت رو شروع کنید ، اگر وجودش رو دارید . دوستان هم با شما همکاری میکنن !

بنده هم موافقم like

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

دوشنبه 20 بهمن1393 - 9:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حبیب جان برادر من اون دستگاههای که گفتین قبول اما شما در مقامی نیستید که در این انجمن ابراز نظر بفرمایید و در ثانی به لحاظ ادب و شئونات اداب معاشرت اصلاًدرست نبود که اینطوری به اثر علمی یورش میبرین اون دستگاههایی هم که اسمشونو حفظ کردین که مطمئنم که حتی کاتالوگش رو هم ندیدین اگر هم ببینین چیزی دسگیرتون نمیشه بردشون برای سکه که ملاک ارزیابی و تست هر دستگاهی تو دنیا هست تنها 2 سانت بیشتر هست اونم با لوپ های که با بهتریت متریال ساخته شده اند اما اینجا اعضای محترم انجمن با لوپ هایی که فاقد استاندارد واحد ساخت هست به نتیجه خیلی نزدیک به اون دستگاههای مذکور شما رسیدن ام در اخر ما جلوی شما رو هم نگرفتیم ای گوی این میدان شما یه طرح سرهم بکن که یه در و در 5 سانتی بزنه من خودم یه نفر مرید شما خواهم شد .
در پایان ادب مرد به ز دولت اوست در انجا هم میشه ادب مرد به ز علم فن اوست

دوشنبه 20 بهمن1393 - 10:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا حامد حرف قشنگی زدن. شما حبیب خان تخصصت از الکترونیک در این حد ه که با شمارش تعداد ای سی و اندازه برد به قوی بودن ان پی میبری. و اصلا به هنر برنامه نویسی تو الکترونیک اگاه نیستی .پس حرف نزن .که ابروی خودتو میبری. یه دفعه یکی این وسط پیدا می شه و بدون اینکه نتایج تست های دوستانی که دستگاه رو ساختن مطالعه کنه .یه پستی می زاره که معلومه اصلا طرف تو باغ نیست.
در ثانی اقای محترم اسب پیش کش رو دندون نمی شمارند

دوشنبه 20 بهمن1393 - 10:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

habib najm نوشته است:
وای وای چقدرم نگا کردم واقعا پیچیده است ! اولا استاد به سازنده مدار پایینی یعنی لورنز و یا امثالهم مثل جی پی 5000 میگن نه کسی که یک مداری

مثل BRN رو کپی میکنه که همه بلدن بسازن و این هنر نیست شما باید علمت رو بالا ببری که یک مدار ساده دارای 1 میکرو و یک تقویت کننده ساده

رو موندین توش البته حمید اقا هم حق دارن چرا که واقعا ما متخصص کم داریم و هر کی هم افتاده دنبال مدار ساختن افراد بسیار مبتدی هستند با عرض

ادب و احترام دوست گرامی درسته جایی خوب شرطه ولی به نظر من دستگاه خوب شرطه چرا که احتمال داره جای خوب و دستگاه بد بار رو رد بده

ولی اگر دستگاه خوب باشه جای بد رو بهت بار میده! :-BD

راستش من همه ی مطالب تایپک رو خوندم و همیشه همراه بچه ها بودم. الان لازم دیدم چند جمله ای رو عرض کنم. دوست عزیز شما که اینقدر متخصص هستید و می دونید دستگاه خوب بار رو بهمون می ده، میشه مدار لورنز رو برامون بذاری، اگه نداری بی زحمت گورت رو از اینجا گم کن و بذار به کار علمیمون ادامه بدیم، اینجا فروشگاه نیست، یه تایپک علمی، می خوایم سوادمون رو بالا ببریم، شما که نابغه اید، به مطالب اینجا نیازی ندارید.

دوشنبه 20 بهمن1393 - 10:32am
کاربر فعال
کاربر فعال

habib najm نوشته است:
دوست عزیز خیلی عذر میخوام نتوانستن شما در گذاشتن تفکیک دال بر نشدن کار نیست کما اینکه سیستمهای پیشرفته مثل جی پی ایکس و لورنز دارای

تفکیک در حد بسیار مقبولی هستند لطفا بیشتر تلاش کنید. طی مطالعاتی که روی پستهای شما داشتم جنابعالی فقط توی همه کارها نشد میارید و خونه

اخر میرسید یا به ردیاب انجمن یا به این فلزیاب که میسازید خودتون هم میدونید که این فلزیابها سر بچه ها رو گول میمالند و کار نمی دهند لطفا یک فلزیاب

خوب و قابل اطمینان برای ساخت ماها که بودجه کافی نداریم قرار بدید با سپاس

مرد ناحسابی مگه طلب داری از مهندس جای تشکر شماست مطمنم شما یکی از تحریم شدگان هستید که با ای دی دیگه اومدی و می خواهی جو انجمن رو به هم بزنی ولی کور خوندی اینجا همه با هم برادریم و با مهندس حمید تا اخرش هستیم و تا همینجا کاری کرده که دست کمی از لورنز نداره
من خودم با لورنز کار کردم تفکیکش تا ۵۰ سانت نهایت عمل می کنه اونم با لوپ ۳۵ دبل که اصلا ارزش تفکیک رو نداره شمایی که بودجه کافی نداری این مدار از سرت هم زیادیه تفکیک در پالسیها درست عمل نمی کنه حالا مهندس واقعیت رو گفتند فروشنده که نیست بیاد ایکونهای الکی بزاره
در ضمن جی پی یه وی ال اف تفکیک اون رو نباید با یه مدار پالسی مقایسه کرد

دوشنبه 20 بهمن1393 - 10:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عجبا شماهم منتظر هستید یه بنده خدا حرفی بزنه3صفحه پرکنیداسپم آقابسه کوتاه بیا...

دوشنبه 20 بهمن1393 - 10:53am
مدیر سایت
مدیر سایت

عزیزان و برادران عزیز از دفاعیاتی که در برابر نقطه زن فلزجو ارائه می کنید سپاسگذاریم ، ولی مواظب بیان بعضی الفاظ نامناسب هم باشید که در پستهاتون بیان نشه تا احترام و حریم ادب در انجمن شکسته نشه چون خودماها آسیب خواهیم دید ... سپاسگذاریم ( انجمن فلزجو )

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 20 بهمن1393 - 10:55am
مدیر سایت
مدیر سایت

آقای fazeleb
کاربر جدید الورود ، پس از اینکه مجوز فعالیت شما توسط مهندس حمید صادر شد ، شما قادر به گذاشتن تصویر از آی سی 357 خواهید بود و پس از اون دوستان در مورد آی سی شما نظر خواهند داد

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 20 بهمن1393 - 10:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خبر اينکه نميشه روی مدار تفکيک نسبى داشت واقعا ناراحتم کرد اما منکر زحمات آقا حمىد نيستم و خالصانه از ايشون تشکر و تقدير ميکنم و آرزو ميکنم در تمام مراحل زندگيش خوب و خوش وسلامت باشه

خدايا مددی کن

دوشنبه 20 بهمن1393 - 11:01am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 308 , 309 , 310 , 311 , 312 , 313 , 314 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 222 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure