انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 7:58pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 329 , 330 , 331 , 332 , 333 , 334 , 335 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون و تشکر مهندس انشاالله بتوانیم جبران کنیم. @};-

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 9:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
ای بابا از یک طرف این پروژه تفکیک ما رو بیچاره کرد و از یک طرف هم صحبتهای شما در خصوص تفکیک! :D نگران نباشین تقریبا دارم به نتایجی میرسم. در واقع این مساله که برای هر هدفی یک عدد حدودی قابل نمایش باشه که تا حدی شبیه به چنس هست تقریبا پیاده کردم. اما بنظرم اشکالات ریز زیادی داره که بدلیل پیچیدگی برنامه حجیمی هست که براش نوشته شده و در قسمتهای مختلف نیاز به اصلاح داره. فعلا میتونم بگم چیزی بعنوان تفکیک میشه گذاشت اما اینکه تا چه حد خوب در بیاد دیگه زمان مشخص میکنه. لذا فعلا نمیتونم نظر قطعی بدم. شاید هم اصلا همین سیستم تفکیک رو نذاشتم! :-w :D

حميدجان مرسى از توضيحاتتون انشاالله که بشه والله ما هم به بچه ها ميگيم صبر کنن اما از اونجا که عيد نزديکه و به دنبالش سفر و کاووش بچه ها عجله دارند اما از نظر من براى رسيدن به نتيجه ای قابل قبول به اسم تفکيک صبر داشتن و به شما فرصت دادنه

خدايا مددی کن

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 9:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
ای بابا از یک طرف این پروژه تفکیک ما رو بیچاره کرد و از یک طرف هم صحبتهای شما در خصوص تفکیک! :D نگران نباشین تقریبا دارم به نتایجی میرسم. در واقع این مساله که برای هر هدفی یک عدد حدودی قابل نمایش باشه که تا حدی شبیه به چنس هست تقریبا پیاده کردم. اما بنظرم اشکالات ریز زیادی داره که بدلیل پیچیدگی برنامه حجیمی هست که براش نوشته شده و در قسمتهای مختلف نیاز به اصلاح داره. فعلا میتونم بگم چیزی بعنوان تفکیک میشه گذاشت اما اینکه تا چه حد خوب در بیاد دیگه زمان مشخص میکنه. لذا فعلا نمیتونم نظر قطعی بدم. شاید هم اصلا همین سیستم تفکیک رو نذاشتم! :-w :D

دست شما درد نکنه مهندس ایشالا که شدنی باشه. @};-

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 10:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza2490 نوشته است:
اقای اسدف این که اقای کاوشگر گذاشته بهترین مورده نیاز به اسکوپ نداره میشه 16فلز را روی لوپ گذاشت وحذف کرد
viewtopic.php?f=12&t=2205

دوست عزیز من از این مدار اطلاعی ندارم ایا شما مدار رو ساختید؟ در ضمن تو انجمن خارجی ها هرچی میسازند میگند خوبه :D باید خودت بسازی من میخوام رو مدار TGSL- کار کنم

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

آخرین بار توسط asadof در چهارشنبه 22 بهمن1393 - 10:28pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 10:12pm
مدیر سایت
مدیر سایت

farshad نوشته است:
مهدی نوشته است:
آفرين بر دوستان خوش ذوق و سليقه و هنرمند كه سردار همه شما مهندس حميده ، مولاعلي حافظ همه شما

برادران عزيز تصوير زير نمونه اي از ساخت لوپ تخت كابلي با كابل آيفون بوده كه قبلا توضيح داده بودم

باسلام خدمت همه دوستان
مهدی خان جواب خوبی داده این لوپ؟پنجاه و شصت سانتیش چقد سنس میکنه؟مرسی

آقا فرشاد اگر در سري و موازي كردن سيمهاي داخل كابل دقت كافي بشه و همچنين كابل از جنس خوب و مس نرمي داشته باشه كه شماره هر سيم 0.65 باشه بله جواب خوبي ميده و بهتر از سيمهاي معمولي برق 1 ميل جواب ميده ، خوبي اين لوپ اينه كه بخوبي جمع ميشه و داخل كوله ميشه جاش كرد ! و نيازي به شيلد هم نداره چون سيم لخت داخلش رو بايد به شيد مدار متصل كرد ، ولي به نظر بنده كابل 1.5 ميل افشان قلع اندود خيلي بهتر و حساستر جواب داده و اگر كسي نتونست پيدا كنه ميتونه از همين روش لوپ تخت كابلي كه تصويرش رو گذاشتم استفاده كنه كه اگر لوپ دايره 60 هم بسازيد و خوب چسب بخوره كه جدا نشه به راحتي ميشه جمعش كرد و داخل كوله گذاش و چون كابل حالتي داره كه خودش رو شل نميكنه با اين روش ديگه نيازي به بدنه لوپ هم نيست و با دوتا چوب به شكل + ميشه لوپ كابلي رو گذاشت روش و سرچ كرد @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 10:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:

سلام وخسته نباشید خدمت استاد حمید عزیز و دوستان گرامی
انشالله که استاد حمید عزیز موفق به گذاشتن تفکیک میشن و ما رو مدیونتر نسبت به خودشون میکنن
استاد اگر ما بخوایم یه لوپ معمولی با سیم ایفون ۵رشته بسازیم به گونه ای که ۵ رشته سیم ۰۴ رو به هم ببندیم و بعد اونو معمولی بپیچیم به نظر شما ظرفیت خازنیش از لوپ با سیم معمولی کمتر درمیاد ؟
یا اینکه زیاد تفاوتی نخواهد داشت
ممنون از لطفتون استاد @};- @};-

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 10:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
آقا مهدی ابن چه کابلیه و بررای لوپ 60 چند متر میخواد؟!

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 10:25pm
مدیر کل
مدیر کل

archilO عزیز فکر میکنم از لوپ معمولی بهتر در میاد! با این حال باید تست کنین و ببینین دیلی اتومات لوپ چند اعلام میشه. اگر در حد زیر 30 باشه خیلی خوبه.

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 10:35pm
مدیر سایت
مدیر سایت

توصيه نميكنم از اين نوع استفاده كنيد ، چون بهترين جواب رو لوپ عنكبوتي ميده با سيم 1.5 ميل قلع اندود كه 50 متر نيازه براي لوپ 50 عنكبوتي ، بريا لوپ كابلي هم كابل شيلد دار آيفون معروفه كه شماره سيم داخلش 060 الي 65 موجوده كه براي لوپ 60 حدود 3متر و 60 نيازه ، موقع ساخت اين لوپ نبايد كابل رابط رو به لوپ چسبوند مثل عكسي كه بنده گذاشتم ؛ بنده فقط تست كردم و براي چنس ساخته بودم ؛ خلاصه بايد تلاش و آزمون و خطا كرد تا به بهترين روش برسيم و به هم صادقانه كمك كنيم و الگوي همه ماهااااا مهندس حميد با شرافت باشه .. ياعلي مدد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 10:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام مهندس
تو صفحات قبل نتیجه اولین تستم رو گذاشتم. نمیدونم ملاحظه کردی یا نه. خیلی واسم مهمه نظر شما.
در ضمن شما فرموده بودی دیلی هرچی کمتر باشه بهتره حالا این کمتر بودن هم حدی داره یا واقعا هرچی کمتر باشه بهتره ؟
لوپ 1×1 من دیلی 13 داره. این طبیعیه ؟

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 10:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 329 , 330 , 331 , 332 , 333 , 334 , 335 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 133 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure