انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 7:55pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 330 , 331 , 332 , 333 , 334 , 335 , 336 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اقا مهدی عزیز : اتفاقا من با اون کابل که تصویرش را گذاشته بودین تست کردم متاسفانه جواب خوبی نگرفتم تا جایی یادم هست دیلی هم بالا بود.

آخرین بار توسط amiri11 در چهارشنبه 22 بهمن1393 - 10:50pm ویرایش شده است، در کل 3 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 10:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
archilO عزیز فکر میکنم از لوپ معمولی بهتر در میاد! با این حال باید تست کنین و ببینین دیلی اتومات لوپ چند اعلام میشه. اگر در حد زیر 30 باشه خیلی خوبه.

ممنون استاد عزیز
دارم رو یه طرح لوپ کار میکنم که خیلی سبک و راحته البته اگه کار داد
تست میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم
تشکر از شما استاد عزیز
به امید پیروزی برای همه

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 10:47pm
مدیر سایت
مدیر سایت

archilO نوشته است:
حمید نوشته است:
ای بابا از یک طرف این پروژه تفکیک ما رو بیچاره کرد و از یک طرف هم صحبتهای شما در خصوص تفکیک! :D نگران نباشین تقریبا دارم به نتایجی میرسم. در واقع این مساله که برای هر هدفی یک عدد حدودی قابل نمایش باشه که تا حدی شبیه به چنس هست تقریبا پیاده کردم. اما بنظرم اشکالات ریز زیادی داره که بدلیل پیچیدگی برنامه حجیمی هست که براش نوشته شده و در قسمتهای مختلف نیاز به اصلاح داره. فعلا میتونم بگم چیزی بعنوان تفکیک میشه گذاشت اما اینکه تا چه حد خوب در بیاد دیگه زمان مشخص میکنه. لذا فعلا نمیتونم نظر قطعی بدم. شاید هم اصلا همین سیستم تفکیک رو نذاشتم! :-w :D

سلام وخسته نباشید خدمت استاد حمید عزیز و دوستان گرامی
انشالله که استاد حمید عزیز موفق به گذاشتن تفکیک میشن و ما رو مدیونتر نسبت به خودشون میکنن
استاد اگر ما بخوایم یه لوپ معمولی با سیم ایفون ۵رشته بسازیم به گونه ای که ۵ رشته سیم ۰۴ رو به هم ببندیم و بعد اونو معمولی بپیچیم به نظر شما ظرفیت خازنیش از لوپ با سیم معمولی کمتر درمیاد ؟
یا اینکه زیاد تفاوتی نخواهد داشت
ممنون از لطفتون استاد @};- @};-

اتفاقاً دستگاه لوپ تخت كابلي 60 سانتي رو با ديلي 18 شناسايي ميكنه ! و سكه 200 تومني رو در 45 تا 50 ميزنه !
چند نوع لوپ عنكبوتي كه با سيمهاي مختلف 1 ميل و 1.5 ميل ساختم ديلي اونها حدود 24 ميشد ولي لوپ كابلي ديلي 18 :-\

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

آخرین بار توسط مهدی در چهارشنبه 22 بهمن1393 - 10:54pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 10:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود
تفکیک در فلزیابی بیشتر جنبه تبلیغ وفروش داره تا اینکه کاربردی باشه (اونم درحد اهنو غیر اهن برای فلزات سطحی) تا اونجا که یادمه هر وقت حرف از لورنز شد تفکیک افتضاح هم پشتبندش بود حالاچی شده یهو سنگشو به سینه میزنن!! جی پی هم تفکیک به صورت نصبی داره اگه اسم در کرد به خاطر عمقو ثبات مثال زدنی وحساسیت بالا برای اشکار سازیه طلا بوده..کی بود داد میزد اقامن باهر3ورژن کار کردم الان دیگه با vlfکار میکنم حالا شما ازیهpi باچند طبقه فیلتر چه انتظاری دارید!
اگه مشگل زبالهای اهنی به عمق30 سانته پیشنهادی دارم که شاید جایگزین عالی وعملی باشه اینکه اصلاتا این عمق رو سنس نکنه :D ودر صورت لزوم از این حالت خارج بشه ;) @};-

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 10:50pm
مدیر سایت
مدیر سایت

sorosh نوشته است:
درود
تفکیک در فلزیابی بیشتر جنبه تبلیغ وفروش داره تا اینکه کاربردی باشه (اونم درحد اهنو غیر اهن برای فلزات سطحی) تا اونجا که یادمه هر وقت حرف از لورنز شد تفکیک افتضاح هم پشتبندش بود حالاچی شده یهو سنگشو به سینه میزنن!! جی پی هم تفکیک به صورت نصبی داره اگه اسم در کرد به خاطر عمقو ثبات مثال زدنی وحساسیت بالا برای اشکار سازیه طلا بوده..کی بود داد میزد اقامن باهر3ورژن کار کردم الان دیگه با vlfکار میکنم حالا شما ازیهpi باچند طبقه فیلتر چه انتظاری دارید!
اگه مشگل زبالهای اهنی به عمق30 سانته پیشنهادی دارم که شاید جایگزین عالی وعملی باشه اینکه اصلاتا این عمق رو سنس نکنه :D ودر صورت لزوم از این حالت خارج بشه ;) @};-

دوستان شانس مگه چندبار به آدم رو ميكنه !؟ يكي از دوستان با جي پي 4500 در عمق 20 سانت يك سكه 1/5 سانتي گرفت چنسش مفرق بود ولي با توجه به قدمت و تعلق به قومي كه داشت 5 ميليون ازش خريدن ! ولي از آشنايان خريدار خبر رسيد كه طرف 10 برابر فروخته و ارزشش از نظر قدمت و سلسه ضرب كننده سكه خيلي بالا بوده ! پس كسي كه جوينده باشه و ذيرك و باهوش يابنده هم خواهد شد ! و فقط تفكيك حرف آخر رو نميزنه @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 11:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بله شما در خارج از این حالت(خاموش) میتونید فلز سطحی بیرون بکشین! اما یه کاوشگر باید زیرکو باهوش باشه وفقط به دستگاه اکتفاع نکنه و منطقه کاوش خودرو بشناسه و شرایط زمانی و مکانیرو در نظر بگیره!!

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 11:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:-?

B-)

~O)

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 11:26pm
مدیر کل
مدیر کل

Reza Fallah نوشته است:
سلام مهندس
تو صفحات قبل نتیجه اولین تستم رو گذاشتم. نمیدونم ملاحظه کردی یا نه. خیلی واسم مهمه نظر شما.
در ضمن شما فرموده بودی دیلی هرچی کمتر باشه بهتره حالا این کمتر بودن هم حدی داره یا واقعا هرچی کمتر باشه بهتره ؟
لوپ 1×1 من دیلی 13 داره. این طبیعیه ؟

خواهش میکنم.
بله چون نتیجه در حد قابل قبولی بود دیگه نظری ندادم! بنظر من نتیجه میتونه اندکی از این قوی تر باشه.
دیلی کمتر به شرطی خوبه که مشخصات لوپ رعایت شده باشه! لوپ شما هم ظرفیتش پایین هست و هم مقاومتش بالاست! هر دو فاکتور منجر به کم شدن دیلی اتومات لوپ میشن. از طرفی بنظر من هر چقدر از 20 پایین تر بیاد دیگه انچنان مزیت خاصی نداره. بخصوص برای لوپهای بزرگ. دیلی کم برای فلزات کوچک بخصوص طلای ریز بدرد میخوره وگرنه برای لوپ بزرگ ما نیاز به چنین چیزی نداریم. برعکس اگر دیلی لوپ کم باشه و دیلی دستی رو هم تنظیم نکنین لوپ به زمین حساس تر میشه! علت سنس سکه توسط لوپ 1 متری شما هم همین هست. در صورتیکه ما اصلا توقع نداریم لوپ 1 متری سکه رو سنس کنه و این خودش نشون میده این لوپ به ذرات و املاح حساسیت زیادی خواهد داشت. مگر اینکه دیلی دستی رو حداقل روی 30+ بذارین. در اون صورت میبینین که استیل هم خیلی بهتر سنس میشه!
توصیه من بیشتر روی لوپهایی با ظرفیت حدود 350 میکروهانری و مقاومت 1 اهم هست که از هر نظر نتیجه خوبی میده.

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 11:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
sorosh نوشته است:
درود

دوستان شانس مگه چندبار به آدم رو ميكنه !؟ يكي از دوستان با جي پي 4500 در عمق 20 سانت يك سكه 1/5 سانتي گرفت چنسش مفرق بود ولي با توجه به قدمت و تعلق به قومي كه داشت 5 ميليون ازش خريدن ! ولي از آشنايان خريدار خبر رسيد كه طرف 10 برابر فروخته و ارزشش از نظر قدمت و سلسه ضرب كننده سكه خيلي بالا بوده ! پس كسي كه جوينده باشه و ذيرك و باهوش يابنده هم خواهد شد ! و فقط تفكيك حرف آخر رو نميزنه @};-

این همون چیزیه که بنده نیز صفحه 323 اشاره کردم که ماشالله اون جوینده حرفه ای-کار به جای اندکی تأمّل یا حتی ذره ای مرام تشکر فقط واکنش تمسخری داشت.

پنج شنبه 22 بهمن1393 - 12:02am
آواتار کاربر

دوستان شانس مگه چندبار به آدم رو ميكنه !؟ يكي از دوستان با جي پي 4500 در عمق 20 سانت يك سكه 1/5 سانتي گرفت چنسش مفرق بود ولي با توجه به قدمت و تعلق به قومي كه داشت 5 ميليون ازش خريدن ! ولي از آشنايان خريدار خبر رسيد كه طرف 10 برابر فروخته و ارزشش از نظر قدمت و سلسه ضرب كننده سكه خيلي بالا بوده ! پس كسي كه جوينده باشه و ذيرك و باهوش يابنده هم خواهد شد ! و فقط تفكيك حرف آخر رو نميزنه
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
سلام . اکثر این موارد همه در حد شایعه است که سکه مفرغی 5 میلیون فروش رفته! از اون گنده ترشو پیدا کردم نه یکی بلکه چند تا کسی یک سگ هم انرا نخرید. چیزی که با ارزشه و راحت فروش میره طلاست. حرفمو قبول نداری فردا برو به یه خریدار بگو سکه مفرغی دارم ببین چی بهت میگه ! شاید اصلا جوابت را هم نده :D کسی که 5 میلیون سکه مفرغی را خریده تاب داشته :)) سکه طلا را با این همین قیمت حدود 5 میلیون می خرند پس مفرغ و طلا جدیدا هم قیمت شده اند :D عجب !!
اقا مهدی خواهشا شما هم زیاد این حرفا را باور نکنید . چنین مواردی تعدادشون کمه و برای تصمیم گیری در مورد بهینه کردن مدار نمیشه بهش اکتفا کرد و قید تفکیک را زد!

آخرین بار توسط binava در پنج شنبه 22 بهمن1393 - 12:30am ویرایش شده است، در کل 3 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 22 بهمن1393 - 12:14am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 330 , 331 , 332 , 333 , 334 , 335 , 336 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 126 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure