انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 4:06pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 337 , 338 , 339 , 340 , 341 , 342 , 343 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

حمید نوشته است:
علی جان منفی رو اگر نشون نده که شما وضعیت بالانس رو کلا متوجه نمیشین و ممکنه برد زیادی رو از دست بدین! اتفاقا من این رو گذاشتم که هم وضعیت دقیق بالانس مشخص باشه و هم اگر کسی خواست بتونه برای تشخیص حفره ازش استفاده کنه.
راهی که هست اینه که کاری کنیم فلزیاب به زمین حساسیت نداشته باشه! در اون صورت دیگه حفره و در واقع عدد منفی هم تا حد زیادی در نظر گرفته نمیشه. برای حذف اثر زمین هم در درجه اول باید دیلی دستی رو تا حدی بالا بذارین که دور و نزدیک کردن لوپ از زمین کمترین اثر رو داشته باشه. برای جاهایی که مدام با حفره مواجه هستین هم باید از همین روش استفاده کرد تا فلزات احتمالی درون این حفره ها قابل سنس باشه! ;) :D در عین حال با بالا بردن دیلی دستی ذرات و املاح و فلزات ریز هم به تدریج حذف میشن.

استاد حمید ممنون از توضیحات خوبتون موفق وپیروز باشید :-BD :-BD

پنج شنبه 23 بهمن1393 - 11:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام محسن جان(غضنفر عزیز) باید بگم بله با لوپ 1 در 1 با تعداد دور 11 دور سیم نمره 1.5 افشان که داخل داکت برق پیچیدم و تستی که با اون با چنس داشتم برای یک سر بیل کارکرده از فاصله 4 متری روی هوا با گارد 30 سنس شد ولی این دستگاه حتما برد بیشتری داره ولی با این دستگاه به دلیل خرابی هوا نتونستم برم تست بگیرم که حتما در طی چند روز اینده تست میگیرم و فیلمشو براتون قرار میدم منتها اهم لوپ 8/0 و اندوکتانس 420 میکرو هانری دوستان برای رسیدن به اهم پایین باید از سیم با سایز بالای 1 استفاده بشه منتها شرط اصلی کیفیت و درصد خلوص مس استفاده شده در سیم هست \M/

پنج شنبه 23 بهمن1393 - 11:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

2840644 نوشته است:
سلام محسن جان(غضنفر عزیز) باید بگم بله با لوپ 1 در 1 با تعداد دور 11 دور سیم نمره 1.5 افشان که داخل داکت برق پیچیدم و تستی که با اون با چنس داشتم برای یک سر بیل کارکرده از فاصله 4 متری روی هوا با گارد 30 سنس شد ولی این دستگاه حتما برد بیشتری داره ولی با این دستگاه به دلیل خرابی هوا نتونستم برم تست بگیرم که حتما در طی چند روز اینده تست میگیرم و فیلمشو براتون قرار میدم منتها اهم لوپ 8/0 و اندوکتانس 420 میکرو هانری دوستان برای رسیدن به اهم پایین باید از سیم با سایز بالای 1 استفاده بشه منتها شرط اصلی کیفیت و درصد خلوص مس استفاده شده در سیم هست \M/

دمت گرم داداش خيلی با صفايى مثل حميد جان و رضا68عزيز

خدايا مددی کن

پنج شنبه 23 بهمن1393 - 11:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

2840644 نوشته است:

یک متر مال خودت همون بیل رو تو 3 متر با فیلم بذار :-w افرادی مثل شما هستند که معمولا مدارشون نیم تا یک متر از همه بیشتر میزنه ولی وقتی درخواست فیلم میشه دیگه پیداشون نمیشه :^o

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 23 بهمن1393 - 11:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

غضنفر نوشته است:
2840644 نوشته است:

4 متر با بیل با فلزیاب پالسی جور در نمیاد غضنفر :-B

جمعه 23 بهمن1393 - 12:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
غضنفر نوشته است:
2840644 نوشته است:

4 متر با بیل با فلزیاب پالسی جور در نمیاد غضنفر :-B

دوست من چرا شما ناراحت شدی خوب خودم خدمت شما عرض کردم فیلمشو میذارم داداش گلم جناب اسدف عزیز

جمعه 23 بهمن1393 - 12:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عزیزم من ناراحت نشدم گفتم امکان نداره البته من که چیزی نگفتم اگه فیلم بذارید باز عذر خواهی خواهم کرد. منتظرم تا 3 متر هم کافیه @};- :-BD

جمعه 23 بهمن1393 - 12:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

zilan نوشته است:
نقل قول:
................................................................
zilan عزیز سلام : راستش من بیشتر از 2.5 متر نیاز نداشتم تست هم نکردم ، چون حفاری بیشتر از 2 متر هم کلی دردسر داره. لطفا میشه مشخصات لوپ خودتان را بیان کنید؟ نوع سیم یا کابل ؟ اهم و اندوکتانس ؟ گروند ؟ با تشکر

سلام درسته لوپ با توجه به نیاز باید ساخته بشه . توضیحات لوپ هم که قبلا دادم
http://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f ... start=3060

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ممنون دوست عزیز : اره اینو قبلا خوانده بودم ولی فکر کردم شاید با لوپ جدیدی دوباره تست کرده اید.
zilan عزیز گفته بودین با 1.15*1.15 که 15*15 مسی رو در 210 سانت گرفتم . البته من متراژ رو با قدم سنجیدم که نهایتا 10 سانت میتونه خطا داشته باشه.
مرسی برادر @};-
البته با لوپ 45 یا 50 هم میتوان نتایج خوبی گرفت به شرط داشتن سیم مناسب یا سیم لیتز.هیچ کس با سیم لیتز اخرش امتحان نکرد؟!! :-? :D

آخرین بار توسط amiri11 در جمعه 23 بهمن1393 - 12:31am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 23 بهمن1393 - 12:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اسدف عزیزم به پست جناب امیری نگاه بیندازید ایا به نظرت با این نتیجه باز هم امکان نداره با 1 در 1 یک بیل رو تو 4 متری زد؟ :-\

جمعه 23 بهمن1393 - 12:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پس یک ماشین هم باید در10متری بالوپ1سنس بشه :-?
بیل در4متری؟امکان نداره الان که دارم به4متری خودم نگاه میکنم باعقلم جوردرنمیاد.

جمعه 23 بهمن1393 - 12:40am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 337 , 338 , 339 , 340 , 341 , 342 , 343 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Dma , Google و 368 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure