انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 11:48am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 341 , 342 , 343 , 344 , 345 , 346 , 347 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

zilan نوشته است:
درسته آقای امیری ولی من برای سینی استیل 35 سانتی گفته بودم نه بیل :D ;)

.....................................................................
مرسی داداش
برد برای اهن و استیل و روی و ...... خصوصا طلا با هم تفاوت داره. تست کنید متوجه میشید. در بین فلزات روی کمترین برد را داره البته مشکلی ایجاد نمی کنه چون زمانهای قدیم فلز روی نبود. با تشکر

جمعه 24 بهمن1393 - 11:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Ancient نوشته است:
سلام.شب همه دوستان به نیکی
عزیزان در شرایط ایده آل مونتاژ این دستگاه و بهترین و مرغوبترین لوپ با سایز 1*1 ، ودر زیر خاک ، فلز مس با ابعاد 50*50 سانتی متر ، در عمق 280 الی نهایتا 3 متر سنس خواهد شد.
مطمئن باشید این نهایت برد یک فلزیاب پالسی با حداکثر ثبات و قدرت در سنس زیر خاک هست.و برتری این مدار رو که ساخته دست مهندس حمیدگرامی هست میرسونه :x
پاینده باشید @};-

دوست عزیز این حرفتون درست نیست
بنده با لوپ 1 در 1لورنز فلز حتی با ابعادی کمتر از انچه بیان کرد در عمق 4 متری زمین سنس کردم

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

جمعه 24 بهمن1393 - 11:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا مهدی حرف خوبی چند روز پیش زده بودند: کسانی به برد های خوب و باور نکردنی رسیدند ولی متاسفانه رو نکردند. به نظر من راز لوپ اتفاقی فاش شد ولی کسی اهمیت نداد :-o . راز لوپ پرنسس لیتزه :D و به همین علت امید من یا دیگری از اینجا نشأت میگیره که به بردهای بهتری برسیم حالا بیل باشه یا کلنگ :D قطعا با این کابل و سیم هایی که اکثرا تست کرده ایم بردی بیشتر از ان چیزایی که دوستان قبلا اعلام کرده اند بدست نمیاد.
در ضمن من هم دستگاه دیدم اسم معروفی هم نداشت ولی با لوپ یک در یک 4 متر را میزد؛ البته هدف تست شده یک گلدان 30*40 بود. :D . با همین دستگاه و لوپ 1 در 1 یک کوزه (ارتفاع 50 قطر حدود 25 سانت ) در عمق حدود 2.80 متری پیدا کردم .البته بخت هم یار نبود خالی بود. :(
با سپاس

آخرین بار توسط amiri11 در جمعه 24 بهمن1393 - 12:16pm ویرایش شده است، در کل 4 بار ویرایش شده است.

جمعه 24 بهمن1393 - 11:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فکرنمیکنم همچین بردی بزنه اونم زیرزمین احتما لا دوستانی که از عمق عددی 3یا4یا2استفاده میکنن حدسی هست ومترهمراهشون نیست.باورکنید4مترخیلیه.تا4متربدوی4ثانیه طول میکشه.
برای یک شیئ بزرگ عقلانیه اما ازدسته بیل هم کوچکتربعیدمیدونم.

جمعه 24 بهمن1393 - 11:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ناگفته نباشه اين دوست عزيز ما دارن رو لوپ با سيم تابيده شده کار ميکنند بنابراين بعيد هم نيست حرفاين دوستمون اشتباه نباشه همونطورکه بنده با سيم تابونده شده آيفون با يک لوپ 31سانتى به 1.50سانت براى سينى 35رسيدم پس بايد ديد با لوپ 1*1و سيم تابيده شده نتيجه چطوره

خدايا مددی کن

جمعه 24 بهمن1393 - 12:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amiri11 نوشته است:
اقا مهدی حرف خوبی چند روز پیش زده بودند: کسانی به برد های خوب و باور نکردنی رسیدند ولی متاسفانه رو نکردند. به نظر من راز لوپ اتفاقی فاش شد ولی کسی اهمیت نداد :-o . راز لوپ پرنسس لیتزه :D و به همین علت امید من یا دیگری از اینجا نشأت میگیره که به بردهای بهتری برسیم حالا بیل باشه یا کلنگ :D
در ضمن من هم دستگاه دیدم اسم معروفی هم نداشت ولی با لوپ یک در یک 4 متر را میزد.
با سپاس

بله جناب امیری شما کاملا صحیح میفرمایید :ymapplause: . شرکتهای بزرگ بر اساس امکاناتی که دارند به این نتیجه رسیدند که از سیم لیتز برای لوپ استفاده کنند ، کجا شرکتی اومده از کابل تلفن ، کابل فرمان آسانسورها ، سیم لاکی ضخیم ، کابل برق با روکش PVC ، برای ساخت لوپ استفاده کنه :-? . این ماها هستیم که حدود یک سال و نیم هست برای چنس BRN دلتا و .... و.... داریم لوپ میسازیم و برد همه این لوپها در یک حد بوده و بیان این نکته حائز اهمیته که فقط علاقه مندان به ساخت مدارات فلزیاب از لوپ با روش متداول استفاده میکنند ، حتی این سازندگان داخلی هم که پول زیادی پارو کردن به خودشون زحمت نمیدند یک لوپ ایده ال بدن دست مشتری . :-W
بله به همت جناب کاوشگر و جناب حمید @};- این مطلب موشکافی شد . و توسط تنی چند از کاربران روش ساخت سیم لیتز دست ساز ، معرفی شد ، ولی دوستان همش گیر دادن به لوپ با سیم لاکی و نسوز و ....
به سیم داخل هدفون و هد ست گوشی موبایل دقت کنید :-B چقدر با کیفیت و ایده ال ساخته شده . :-B . بله این تکنولوژیه . پس دوستان خواهشا از خواب بیدار شوید i-) و دست از ساخت لوپ با سیم معمولی بردارید و وقت و سرمایه ی خودتونو هدر ندید .
یا سیم لیتز از خارج کشور سفارش بدید یا خودتون بسازید یا همگی سفارش ساخت داخل بدیم .
در تاپیک چنس مورد داشتیم 200 هزار تومان هزینه ساخت سیمو برش لیزرو این جور چیزا کرده ولی نتیجه دلخواهو نگرفته . تا حالا فکر کردید چرا لوپهای شرکتی اینقدر گرونه ؟

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

جمعه 24 بهمن1393 - 12:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

delta force نوشته است:
Ancient نوشته است:
سلام.شب همه دوستان به نیکی
عزیزان در شرایط ایده آل مونتاژ این دستگاه و بهترین و مرغوبترین لوپ با سایز 1*1 ، ودر زیر خاک ، فلز مس با ابعاد 50*50 سانتی متر ، در عمق 280 الی نهایتا 3 متر سنس خواهد شد.
مطمئن باشید این نهایت برد یک فلزیاب پالسی با حداکثر ثبات و قدرت در سنس زیر خاک هست.و برتری این مدار رو که ساخته دست مهندس حمیدگرامی هست میرسونه :x
پاینده باشید @};-

دوست عزیز این حرفتون درست نیست
بنده با لوپ 1 در 1لورنز فلز حتی با ابعادی کمتر از انچه بیان کرد در عمق 4 متری زمین سنس کردم

حرف شما هم درست نیست دوست عزیز اگه جدول لورنز رو نگاه کنی با لوپ 1.5*1.5 حتی دابل مخزن 20 لیتر که ابعاد بزرگی هم دارد را از 380 سنس کرده
البته نمیدونم شما با خود لورنز کار کردید یا با فلز جو :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آخرین بار توسط zilan در جمعه 24 بهمن1393 - 12:22pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 24 بهمن1393 - 12:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز لطفا به پست اقای امیری عزیز دقت کنید وقتی جناب حمید عزیز کابلی رو معرفی میکنن که کارایی و جواب بهتری از کابلهای معمولی میده عاقلانه هست منبعد روی ساخت لوپها با این کابل کار بشه دوستان خوبم اگر شما 100 عدد لوپ هم با روش قدیمی بسازید باز هم به نتیجه بهتر از قبل نمیرسید و به نظر بنده بهتره از این به بعد روی تهیه کردن کابل لیتز و سیستم پیچیدن سیمها جهت کم کردن حالت پوستی تلاش کنیم همگی موفق باشید :YMPEACE: :YMPEACE: :YMPEACE:

جمعه 24 بهمن1393 - 12:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب هوشیارمیشه باسیم افشان25.0 4عدد درکنارهم تابید و4عددوموازی کنیم ولوپ بپیچیم؟

جمعه 24 بهمن1393 - 12:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

shakib نوشته است:
جناب هوشیارمیشه باسیم افشان25.0 4عدد درکنارهم تابید و4عددوموازی کنیم ولوپ بپیچیم؟

بله چرا نمیشه . ولی بهترش اینه همش باهم تابونده بشه اینطوری زمان کمتری هم صرف میشه . البته در مورد سیم لاکی باید به جدول شرکت لاک سیم در مورد تبدیل سایز که در تمامی سیم پیچیها دقت کنید و ذکر این نکته ضروری هست که مدتی بود سیم لاکی چینی بی کیفیت وارد کشور شده بود که خوشبختانه استادکارای ایرانی روی خوش بهش نشون ندادند.

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

جمعه 24 بهمن1393 - 12:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 341 , 342 , 343 , 344 , 345 , 346 , 347 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Dma , Google و 355 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure