انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 مهر1403 - 5:48am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 350 , 351 , 352 , 353 , 354 , 355 , 356 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

ولتاژ 5 ولت 4.94 بود
دوباره پروگرم کردم همونجوره

جمعه 24 بهمن1393 - 11:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ganbari نوشته است:
zilan نوشته است:
آقای قنبری در مورد خطوط انتقال حرف شما درسته که به جای یک رشته از چند رشته ی موازی باندلی استفاده می کنند ولی در مورد خطوط توزیع مربوط به سه فاز بودن میشه و مساله ی اندوکتانس به اون شکل مطرح نیست

نه عزیز من باندل کردن که کلا یه چیز دیگه هست. برای کاهش خاصیت سلفی و خازنی بین خطوط است.ا عرض بنده سیم های الومینیوم خطوط انتقال هست که بصورت رشته رشته هست.دلیلش هم دقیقا بخاطر اثر پوستی هست می تونید تو نت سرچ کنید.حالا اگه اطلاعات اضافه خواستید میتونم تو خصوصی در مورد باندل کردن توضیح بدم.
یا حق

البته سیمهای الومینیوم خطوط انتقال که به هم تابیده شدن سیم لاکی نیستند وا با هم در اتصال هستند و به خاطر استحکام ، ارتجاع و کاهش خاصیت خازنی هست و ربطی به افزایش عبور توان در فرکانس و جریان بالا ندارد بلکه همون باندل کردن هست که در این امر موثره که ما هم در لوپ دقیقا همین کار را میکنیم با موازی کردن سیمها @};-

جمعه 24 بهمن1393 - 11:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فقط عصری موقع پروگرم کردن یه وقفه ای افتاد .به اینصورت که کلا پروگرمر رو ویندوز من نمیشناخت که به خاطر جامپر و کریستال پروگرمر بود.
بعد از چندین بار امتحان فیوزبیت ها رایت شدن و بعدش دوباره دستگاه بازی در اورد تا الان که تونستم پروگرمش کنم.شاید مرحله ی اولی فیوزبیت بد گرفته؟
الان هم فقط فایل هگز رو فلش زدم
درسته ؟

جمعه 24 بهمن1393 - 11:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دم همه بچه ها گرم از اونکه داره راهنمايی ميکنه ،هم اونکه سکوت کرده ،منم که کلافه شدم از بس فکر کردم چطوری لوپ يک در يک رو جا کنم تو لوله

خدايا مددی کن

جمعه 24 بهمن1393 - 11:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
غضنفر نوشته است:
دم همه بچه ها گرم از اونکه داره راهنمايی ميکنه ،هم اونکه سکوت کرده ،منم که کلافه شدم از بس فکر کردم چطوری لوپ يک در يک رو جا کنم تو لوله

محسن جان یا باید سیم هارو از وسط قیچی کنم و بعد از رد کردن تو لوله لحیمشون کنی یا اینکه حوصله بخرج بدی و تو لولع بپیچی . یه سیم مفتولی ببند سر سیم راحت تر میتونی از لوله رد کنی

جمعه 24 بهمن1393 - 11:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

lalash نوشته است:
فقط عصری موقع پروگرم کردن یه وقفه ای افتاد .به اینصورت که کلا پروگرمر رو ویندوز من نمیشناخت که به خاطر جامپر و کریستال پروگرمر بود.
بعد از چندین بار امتحان فیوزبیت ها رایت شدن و بعدش دوباره دستگاه بازی در اورد تا الان که تونستم پروگرمش کنم.شاید مرحله ی اولی فیوزبیت بد گرفته؟
درسته ؟

احتمالا مشکل از میکرو نیست اگر عکس پشت برد رو هم قرار بدید خوبه منتها چک کنید مدار بین پایه های میکرو تا ال سی دی قطعی نداره و ایا در این شرایط شما سنس فلز داری ؟

جمعه 24 بهمن1393 - 11:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان نظری در رابطه با استفاده از سيم و پيچيدن در محل آنتن زدن ندارن به طوريکه بشه به روش عنکبوتی پيچيد فقط لازمه چهار تا چوب سبک رو به شکل خاصی شيار داد و در محل آنتن زدن نصب و سيم رو پيچيد و شروع به کار کرد؟؟

خدايا مددی کن

جمعه 24 بهمن1393 - 11:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مرسی رضا جان اما واقعا اگه بشه زحمت پيچيدن لوپ رو در کاووش به روش عنکبوتی درست کرد به نظر من به چند درصد نتيجه بهتر می ارزه

خدايا مددی کن

جمعه 24 بهمن1393 - 11:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

2840644 نوشته است:
lalash نوشته است:
درسته ؟

احتمالا مشکل از میکرو نیست اگر عکس پشت برد رو هم قرار بدید خوبه منتها چک کنید مدار بین پایه های میکرو تا ال سی دی قطعی نداره و ایا در این شرایط شما سنس فلز داری ؟

اون میکروی اونیکی هم به اسونی و بدون ارور پروگرم شد و باز همونجوره

پیوست:
P1000655.JPG

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 24 بهمن1393 - 12:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
غضنفر نوشته است:
مرسی رضا جان اما واقعا اگه بشه زحمت پيچيدن لوپ رو در کاووش به روش عنکبوتی درست کرد به نظر من به چند درصد نتيجه بهتر می ارزه

اگه جور بشه میخوام یه لوپ 1متری عنکبوتی بپیچم.
تا حالا کسی درست کرده؟

شنبه 24 بهمن1393 - 12:05am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 350 , 351 , 352 , 353 , 354 , 355 , 356 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 104 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure