انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 11 مهر1403 - 9:55am

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سپاس از آقا فرشاد گل :ymhug:

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

شنبه 14 تیر1392 - 2:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
فرشادجان سلام
لطفا یه عکس از پشت و روی مدارت بزار دوستان ببینن لطفا با کیفیت باشه اگه امکانش هست به صورت زیپ آپلود کن،و اگه زحمتی نیست فیلم هم بزار به مولا تا حالا فیلم کارکرد این توباکس مدی این ایران رو ندیدم

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

شنبه 15 تیر1392 - 7:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

BBD556 نوشته است:
ممنون آقا مجتبی.ولی من تا حالا pcb نزدم خودم =((

شما می تونی فایل پی دی اف پی سی بی رو ببیری بدی بیرون برات درست کنن . هستن کسانی که که با اطو کار می کنن . توی شهر کوچیک من چند جا با روش اطو کار انجام می دن . سفارش قبول می کنه تروتمیز کار تحویل می ده .موفق باشید

شنبه 15 تیر1392 - 7:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان الان داشتم قطعات رو ميخريدم شكر خدا تواين شهر به اين بزرگي هيچ كس مقاومت 1درصد نداره توي نت جايي رو سراغ دارين كه بقيه قطعات رو سفارش بدم در ضمن خيلي از خاز ن هارو ميگن مولتي لايير دارن ميخواستم بدونم خازن مولتي لايير استفاده بكنم خيلي تاثيير داره يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

شنبه 15 تیر1392 - 10:47am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:
فرشادجان سلام
لطفا یه عکس از پشت و روی مدارت بزار دوستان ببینن لطفا با کیفیت باشه اگه امکانش هست به صورت زیپ آپلود کن،و اگه زحمتی نیست فیلم هم بزار به مولا تا حالا فیلم کارکرد این توباکس مدی این ایران رو ندیدم

آرش عزیز بفرمایید این عکس از روی مدار. دستگاهم فعلا درست کار نمی کنه، کم میزنه اگه فیلم تست خواستی بگو برات خصوصیpmبدم.اما حجم فیلمی که آپلود کردم 24 مگ هستش. @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 15 تیر1392 - 2:39pm

kavoshgar نوشته است:
سلام دوستان الان داشتم قطعات رو ميخريدم شكر خدا تواين شهر به اين بزرگي هيچ كس مقاومت 1درصد نداره توي نت جايي رو سراغ دارين كه بقيه قطعات رو سفارش بدم در ضمن خيلي از خاز ن هارو ميگن مولتي لايير دارن ميخواستم بدونم خازن مولتي لايير استفاده بكنم خيلي تاثيير داره يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز. مقاومت یک درصد از ROBOEQ.IR میتونی بخری. خازن ها هم تا جایی که میتونی ام کا تی بگیر مولتی لایر هم خوبه حداقل از عدسی بهتره. با توجه به گفته اساتید فقط سعی کنید از خازن عدسی استفاده نکنید. [-X

شنبه 15 تیر1392 - 3:06pm

سلام به همه ی دوستان و اساتید فلزجو @};-
من تمام پست های توباکس رو یک بار خوندم. تقریبا تا چند روز دیگه میخوام کار رو شروع کنم. واقعا جو دوستانه این انجمن هرکسی رو مجذوب میکنه :x .اندک اطلاعاتی راجع به الکترونیک دارم ولی تا حالا فلزیاب نساختم. امیدوارم بتونم با کمک شما دوستان واساتید محترم انجمن یه توباکس خوب بسازم.

شنبه 15 تیر1392 - 4:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان سلام
چند نفر از دوستان درخواست فیلم تست دستگاه رو داشتن.با اینکه گفتم هنوز درست کار نمیکنه ولی بازم اصرار داشتن که ببینن.باشه در خدمتیم.اما برد دستگاه فعلا کمه و باید روش کار بشه.یکی از بچه های همسایه هم تو وسطای فیلم فک کنم یکی گازش گرفته داد میزنه شماببخشید. :D
http://uppit.com/tq3czpouvh8c/MOV_0147.zip

شنبه 15 تیر1392 - 5:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز. مقاومت یک درصد از ROBOEQ.IR میتونی بخری. خازن ها هم تا جایی که میتونی ام کا تی بگیر مولتی لایر هم خوبه حداقل از عدسی بهتره. با توجه به گفته اساتید فقط سعی کنید از خازن عدسی استفاده نکنید. [-X[/quote]

خیلی ممنونم راهنمایی خوبی بود :x :x ;;) ;;)

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

شنبه 15 تیر1392 - 7:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

farshad نوشته است:
دوستان سلام
چند نفر از دوستان درخواست فیلم تست دستگاه رو داشتن.با اینکه گفتم هنوز درست کار نمیکنه ولی بازم اصرار داشتن که ببینن.باشه در خدمتیم.اما برد دستگاه فعلا کمه و باید روش کار بشه.یکی از بچه های همسایه هم تو وسطای فیلم فک کنم یکی گازش گرفته داد میزنه شماببخشید. :D
http://uppit.com/tq3czpouvh8c/MOV_0147.zip

آقا فرشاد بابت ویدئو ممنون @};-

زحمت کشیدی و با جدیت کار رو تموم کردی البته نتیجه بهتر هم خواهی گرفت :YMPEACE: .

بردش توی فیلم مشخص نیست که در نهایت این استانبولی در چه فاصله ای سنس میشه . اگه این آخرش باشه که خیلی ضعیف هستش :( . و با ید فکری به حالش کرد :-? .

شنبه 15 تیر1392 - 8:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure