انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 15 مهر1403 - 12:00am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 360 , 361 , 362 , 363 , 364 , 365 , 366 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

lalash نوشته است:
دوستان بالاخره مدار منم راه افتاد #:-s
پیوست:
1.JPG

من الان فقط کابل شبکه دارم .میتونم باهاش یه لوپ ساده بسازم؟
خودم ساختم الان ولی میبینید که ارور کویل میده

سلام
دو دور دیگه سیم پیچیدم به کویل و کویل ارور رفع شد
شاید واسه خیلی از دوستان این مشکل پیش اومده باشه و در وهله ی اول قطعات رو تعویض کردن .
گفتم شاید بدرد بخوره این موضوع و اول از همه لوپ رو چک کنن بعد برن سراغ تعویض قطعات
یه سوال که پیش اومده دیلی اوتومات روی 6 هست .باید چند باشه و چیکار کنم ؟
از مهندس حمید , اهورا,کاوه,240... و باقی دوستان که کمک کردن منه الکترونیک صفر این مدار رو ببندم ممنونم @};- @};-

delta force نوشته است:
اقا حمید اونطور که من تست کردم بیشترین error coil به ظرفیت کم لوپ بستگی برمیگرده

بصورت تجربی تایید میشه دوست عزیز @};- :-BD

یکشنبه 25 بهمن1393 - 2:33am
مدیر کل
مدیر کل

ممنون lalash عزیز.
توضیح دادم دیلی لوپ حتی در حالت ایده ال خودش هم نمیتونه تا 6 پایین بیاد! این مشکل میتونه از تنظیم اشتباه فیوز بیتها هم باشه. در عین حال باید مدارتون رو هم مجددا بررسی کنین. ممکنه اطراف آپ امپ اشکالی وجود داشته باشه.

یکشنبه 26 بهمن1393 - 3:47am

باسلام.آي سي LF357 را به فروشگاه ايران ميكرو سفارش دادم، ده روزه كه خبري نيست.كدوم فروشگاه اينترنتي براي سفارش بهتره و قطعات رو سريع ارسال ميكنه؟

یکشنبه 26 بهمن1393 - 12:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حسین1 نوشته است:
باسلام.آي سي LF357 را به فروشگاه ايران ميكرو سفارش دادم، ده روزه كه خبري نيست.كدوم فروشگاه اينترنتي براي سفارش بهتره و قطعات رو سريع ارسال ميكنه؟

دوست عزیز ایران میکرو می فرسته اما کمی دیر با عرض معذرت یک پیام گذاشتم ولی فکر کنم ندانسته رو قسمت پیغام خصوصی گذاشت م سوالم این بود آیا Bc333با C333 فرق داره

یکشنبه 26 بهمن1393 - 12:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام دوستان : وقتی تاکید میشه از سیم لیتز و یا حداقل از چند سیم نازک ولی به صورت موازی استفاده کنید حتما حکمتی داره. با لوپ 65 سانتی کابل 16 رشته که قبلا تصویرش را هم گذاشتم با سنس 18 سینی 39 سانتی را در 2.40 میزنه. تنهام و الا فیلم میگرفتم دوستان حال کنند. با متر هم اندازه گرفته ام ، با پا و دست و وجب و ........... هم نیست :))
چندین ساله دارین هزینه و وقت خود را هدر می دهید. بسه دیگه . این هزار بار =p~
تازه من برای لوپ دقت زیاد هم نکرده ام 450 میکرو هانری با حدود 2 اهم . اگر باز اهم را کمتر کنم باز قطعا نتیجه بهتر هم میشه. :D
.................................................
کی بود با پا داشت زمینو گود میکرد =))
از شوخی بگذریم، مشابه این تست را من قبلا هم اعلام کرده بودم . فکر کنم زمانی بود اقای کاوشگر عزیز با مونو تست زده بودند. صفحه اش یادم نیست.
اقای ا ____ و پ ___________ عمومی برای همه اعلام کردم ؛ نیازی به ایمیل نیست . :D شما هم استفاده کنید.

یکشنبه 26 بهمن1393 - 12:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amiri11 نوشته است:
با سلام دوستان : وقتی تاکید میشه از سیم لیتز و یا حداقل از چند سیم نازک ولی به صورت موازی استفاده کنید حتما حکمتی داره. با لوپ 65 سانتی کابل 16 رشته که قبلا تصویرش را هم گذاشتم با سنس 18 سینی 39 سانتی را در 2.40 میزنه. تنهام و الا فیلم میگرفتم دوستان حال کنند. با متر هم اندازه گرفته ام ، با پا و دست و وجب و ........... هم نیست :))
تازه من برای لوپ دقت زیاد هم نکرده ام 450 میکرو هانری با حدود 2 اهم . اگر باز اهم را کمتر کنم باز قطعا نتیجه بهتر هم میشه. :D
از شوخی بگذریم، مشابه این تست را من قبلا هم اعلام کرده بودم . فکر کنم زمانی بود اقای کاوشگر عزیز با مونو تست زده بودند. صفحه اش یادم نیست.
اقای ا ____ و پ ___________ عمومی برای همه اعلام کردم ؛ نیازی به ایمیل نیست . :D شما هم استفاده کنید.

اميرجان داداش دمت گرم خوب اين لوپ عنکبوتى هست يا ساده والله اگه من همون لوپ شصت رو داشتم برام کافی بود بنده فقط با قبر کار دارم

خدايا مددی کن

یکشنبه 26 بهمن1393 - 1:39pm
مدیر سایت
مدیر سایت

حسین1 نوشته است:

نیکوشاپ دو روزه ارسال میکنه ، اجناسش هم بد نیست ؛ بنده نقطه زن فلزجو رو با قطعات این فروشگاه و آی سی اصلی 357 همین فروشگاه در اولین استارت بخوبی بالا اومده و جواب خوبی هم داده http://www.nikushop.com/ البته آی سی ها یکی در میان اصلی هستن تماس بگیرید و سفارش کنید که جنس خوب براتون ارسال کنن @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 26 بهمن1393 - 1:39pm
مدیر سایت
مدیر سایت

مهندس امیری عزیز از تلاشهای سودمند شما تشکر میکنم ، لطف کنید تصویری از لوپ و کابل فوق برای استفاده دوستان قرار بدید ، متشکریم

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 26 بهمن1393 - 1:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بخدا لوپم ساده است. مثل همان لوله مسی بود که اقا مهدی عکسش را گذاشته بود. عنکبوتی هم درستش نکرده ام .اگر عنکبوتیش کنم که زمین و زمان را گود می کنه =)) میتوانم بهترش کنم ولی فعلا کاریش ندارم چون قطعا برایم روشن شده میزنه فعلا منتظر تفکیکم. در ضمن پست های منو بخوانید همه چیز را متوجه میشوید.
البته دوستان باهوشی " ولی ساکت" هم بودند زمان لوپ مونوی اقای کاوشگر که پست زده بودم خصوصی نظرشان را اعلام کردند.
................................................
اقا مهدی و محسن عزیز قبلا تصویر کابل را گذاشته ام که سر کابل هم مشخصه. یکی از دوستان داره با نوع بهتری تست میزنه بزودی اون هم نتایج را اعلام میکنه.
این هم تصویر به خاطر گل روی اقای مهدی و اقا محسن. سر کابل را هم قبلا تصویرش را گذاشته ام.
البته ناگفته نماند من مدارم را خیلی بادقت کار کرده ام. همچنین دنبال تست و ازمایش لوپ 45 سانتی هستم که به این برد برسم.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آخرین بار توسط amiri11 در یکشنبه 26 بهمن1393 - 2:08pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 26 بهمن1393 - 1:46pm
مدیر سایت
مدیر سایت

amiri11 نوشته است:

کابل شما احتمالا از نوعی هست که به کابل آیفون 8 زوج معروفه ، باید عرض کنم که جنس این کابلها متفاوت بوده و کسانی که میخوان از این روش استفاده کنن باید جنسی که سیمهای داخلش مس نرمی داره رو انتخاب کنن تا در موقع ساخت و میزان کردن لوپ سیمها نشکنن و قطعی بوجود نیاد ! در ضمن روشی که بنده با همین کابل بصورت تخت ساختم و تصویر هم قرار دادم بخوبی برای مدار بنده جواب داده و دستگاه با دیلی 18 اونرو شناخته ! داخل منزل با لوپ 50 تخت کابلی ثبات عالی با عدد حساسیت 15 حتی تا 2/30 متر بخوبی فلز به اندازه لوپ رو با تک بوق میزنه با صدای شماره 8 دستگاه ، در بیرون و فضای خارج باید خیلی بهتر عمل کنه ، فعلا این مدار با عملکردی که داره دوستان رو از مدارات آنالوگ بی نیاز کرده و فقط باید روی شاهکار مهندس حمید تمرکز داشته باشید ، برای بدست آوردن اهم مناسب باید سیمهارو دو به دو یا سه به سه موازی و بعد سری کنید تا به اهم مورد نظر برسید اگر هدف ساخت لوپ 50 به بالا باشه این مورد از نظر اهم و ظرفیت جواب میده ، البته نظر قطعی بنده این بوده که دوستان با هم پول بذارید و چند قرقره سیم لیتز خوب بخرید و تقسیم کنید حالا کسانی که نمیتونن لیتز تهیه کنن این کابلها به روشهایی که عرض شده جواب خوبی داده در ضمن سیم لختی که داخل کابل به خاطر شیلد داره رو هم باید به شیلد مدار منتقل یا اتصال بدید از طریق کابلهای رابط دو مغزی و یک شیلد . موفق باشید @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 26 بهمن1393 - 2:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 360 , 361 , 362 , 363 , 364 , 365 , 366 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Dma , Majestic12 , peymankharrat و 189 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure