انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 11 مهر1403 - 10:05am

پاسخ به موضوع  [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 ... 362  بعدی
 توباکس ساشو - قویترین فلزیاب جهان! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اساتید یه چیزی بگم !!!
من قطعات رو امروز خریدم البته چند تاشو نتونستم گیر بیارم حالا داشتم نگاه چک مکردم دیدم خازنهای c9-c10-c12-c16-c17اندازه طولشون 3سانته من چیکار کنم با اینا میشه درست کرد یاباید دوباره برم دنبال (خازن سیاه)؟ #-o [-( #-o :ymsigh:

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

شنبه 15 تیر1392 - 8:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
من قطعات رو امروز خریدم البته چند تاشو نتونستم گیر بیارم حالا داشتم نگاه چک مکردم دیدم خازنهای c9-c10-c12-c16-c17اندازه طولشون 3سانته من چیکار کنم با اینا میشه درست کرد یاباید دوباره برم دنبال (خازن سیاه)؟ #-o [-( #-o :ymsigh:

این خازن ها پایه کوتاهی دارن . از پایه خازن هایی که گرفتی و بلند هستن قطع کن و به پایه اونا لحیم کن تا دراز بشن بعد پایه ها رو خم کن . تا سر جا شون جا بگیرن .البته 3سانت نیستن 1 سانته یه بار دیگه اندازه بگیر . مرد مومن سه سانت طول خازن می دونی یعنی چی . چون خازن های من هم مشکی هستن .
اگه واقعا 3 سانته حتما عوضش کن چون جا نمیشه .

شنبه 15 تیر1392 - 8:35pm

سلام
میخواستم از اساتید بپرسم اگه سیم پیچ رو مسطح بسازم احتمال افزایش برد هست؟؟ ماکزیمم تقریبا چقدر؟
میدونم نسبت به سیم پیچ معمولی ساختنش سخت تره ولی اگه بردش به صورت محسوسی زیاد بشه به زحمتش می ارزه. ;)

یکشنبه 16 تیر1392 - 5:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
سلام فرشاد جان
داداش این عکس که از مدارت فرستادی برام رو چک کردم بیشترین مشگل کارت قطعه ‏C1میتونه باشه اما چرا اینقدر بزرگه که از ‏PCBزده بیرون این چه نوعشه دیگه :-w

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

یکشنبه 16 تیر1392 - 6:10am

farshad نوشته است:
ARASH05550 نوشته است:
فرشادجان سلام
لطفا یه عکس از پشت و روی مدارت بزار دوستان ببینن لطفا با کیفیت باشه اگه امکانش هست به صورت زیپ آپلود کن،و اگه زحمتی نیست فیلم هم بزار به مولا تا حالا فیلم کارکرد این توباکس مدی این ایران رو ندیدم

آرش عزیز بفرمایید این عکس از روی مدار. دستگاهم فعلا درست کار نمی کنه، کم میزنه اگه فیلم تست خواستی بگو برات خصوصیpmبدم.اما حجم فیلمی که آپلود کردم 24 مگ هستش. @};-

سلام آقا فرشاد خسته نباشی
دیودهایی که استفاده کردی(D1,D2)، مطمئنی که ژرمانیوم هستند؟مطمئنا 1n60 که نیستند!

یکشنبه 16 تیر1392 - 7:36am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mehrdad نوشته است:
farshad نوشته است:
ARASH05550 نوشته است:
فرشادجان سلام
لطفا یه عکس از پشت و روی مدارت بزار دوستان ببینن لطفا با کیفیت باشه اگه امکانش هست به صورت زیپ آپلود کن،و اگه زحمتی نیست فیلم هم بزار به مولا تا حالا فیلم کارکرد این توباکس مدی این ایران رو ندیدم

آرش عزیز بفرمایید این عکس از روی مدار. دستگاهم فعلا درست کار نمی کنه، کم میزنه اگه فیلم تست خواستی بگو برات خصوصیpmبدم.اما حجم فیلمی که آپلود کردم 24 مگ هستش. @};-

سلام آقا فرشاد خسته نباشی
دیودهایی که استفاده کردی(D1,D2)، مطمئنی که ژرمانیوم هستند؟مطمئنا 1n60 که نیستند!

مهرداد جان مرسی شما هم خسته نباشید به نکته خیلی خیلی خوبی اشاره کردین
رو دیود ها خیلی کم رنگ نوشته شده 1n60ولی چشمم آب نمی خوره که اون باشه.متاسفانه فقط این دوتادیود رو هم ندارم که عوضش کنم ببینم مشکل همینه یانه.برا خریدش باید برم تهران که دوباره یه صد تومن برام اب میخوره. =((
بازم مرسی

یکشنبه 16 تیر1392 - 12:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:
سلام فرشاد جان
داداش این عکس که از مدارت فرستادی برام رو چک کردم بیشترین مشگل کارت قطعه ‏C1میتونه باشه اما چرا اینقدر بزرگه که از ‏PCBزده بیرون این چه نوعشه دیگه :-w

سلام آرش عزیز
c1رو بنده 275 ولت گذاشتم.چون تقریبا جریانی که لازمه نزدیک به 250 ولت هستش که قاعدا کمی بیشتر باشه مشکلی نداره نباید کمترباشه.در ضمن c1به فرکانس و کارکرد لوپ فرستنده بستگی داره که فرکانس فرستنده چندین بار تست شده و درسته. @};-

یکشنبه 16 تیر1392 - 12:27pm
مدیر سایت
مدیر سایت

آقا فرشاد ميشه بگي ولتا‍ژ كاري دستگاه چند ولته و فركانسي كه داري چنده ؟

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 16 تیر1392 - 9:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوست عزیز
فرکانس فرستنده12 کیلو هرتزه
ولتاژ شیلد یا بدنه4 ولته.ولتاژ وی تی 24ولته.البته بود.یه بلاهای دیگه سر مدار بیچارم آوردم.

دوشنبه 16 تیر1392 - 1:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mrmr16 نوشته است:
kavoshgar نوشته است:

این خازن ها پایه کوتاهی دارن . از پایه خازن هایی که گرفتی و بلند هستن قطع کن و به پایه اونا لحیم کن تا دراز بشن بعد پایه ها رو خم کن . تا سر جا شون جا بگیرن .البته 3سانت نیستن 1 سانته یه بار دیگه اندازه بگیر . مرد مومن سه سانت طول خازن می دونی یعنی چی . چون خازن های من هم مشکی هستن .
اگه واقعا 3 سانته حتما عوضش کن چون جا نمیشه .

سلام مهندس جان من دوباره طول خازنها رو اندازه گرفتم ديگه داشتم به خودم شك ميكردم
اندازشون بين 2سانتو 6ميلي تا 2سانتو 8 ميل متغيره اگه خواستين عكسم براتون ميزارم
خيلي ممنون
البته من خازن هارو بنا بر پيشنهاد شما سفارش دادم تا برام بيارن بازم ممنونم @};-

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

دوشنبه 17 تیر1392 - 11:46am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 3618 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 ... 362  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure