انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 مهر1403 - 5:53pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 368 , 369 , 370 , 371 , 372 , 373 , 374 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محسن جان اگه برات مقدور با این لوپ یه قوطی کوکا رو تست کن ببین چند میزنه؟ ممنون (یه کوکا افتادی :D )

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

دوشنبه 27 بهمن1393 - 12:30pm
مدیر سایت
مدیر سایت

reza.1286 نوشته است:
محسن جان اگه برات مقدور با این لوپ یه قوطی کوکا رو تست کن ببین چند میزنه؟ ممنون (یه کوکا افتادی :D )

آقایون چند بار باید توسط اساتید بیان بشه که اگر فلزی به اندازه قطر لوپ ، در فاصله حداقل چهار برابر قطر لوپ سنس بشه ، نرمال و خوب بوده ! با فلزات و آلیاژهای متفاوتی که دارن سیستم و کار خودتون رو زیر سوال نبرید !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 27 بهمن1393 - 12:37pm

سلام مهندس حمید
من pcb رو دادن بیرون واسم بزنن ولی همون طور ک تو شکل میبینید طرف برد رو واسم بد زده و قسمتای زمین بردو اسید خورده...حالا میخاسم ببینم میتونم از این برد استفاده کنم؟بنده بررسی کردم و دیدم که اگه منفی باتری رو به یکی از سوراخای مربوطه وصل کنم کلا چون همه زمینا به هم وصلا تو زمین دار شدن مشکلی پیش نمیاد ولی میترسم تو نویزدار شدن مشکل بر بخورم
حالا میخاسم بپرسم استفاده کنم از این برد یا خیر؟
ممنون

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 27 بهمن1393 - 12:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان من چون مولتی متر نداشتم میخواستم یکی بگیرم
و بهتر دیدم مدلی بگیرم که سلف سنج و خارن سنج هم داشته باشه...

تو فروشگاههای اینترنتی که سرچ کردم این مدل رو پیدا کردم
Victor VC9808+0

نظر دوستان در مورد این مولتی متر چیه ؟
آیا کسی باهاش کار کرده و از دقت مناسب برخورداره و مخصوصا
برای سلف سنجی میشه بهش اطمینان کرد؟!

ممنون میشم راهنماییم کنید @};- @};- @};-

دوشنبه 27 بهمن1393 - 1:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
reza.1286 نوشته است:

آقایون چند بار باید توسط اساتید بیان بشه که اگر فلزی به اندازه قطر لوپ ، در فاصله حداقل چهار برابر قطر لوپ سنس بشه ، نرمال و خوب بوده ! با فلزات و آلیاژهای متفاوتی که دارن سیستم و کار خودتون رو زیر سوال نبرید !

دوست عزیز این مدار اینقدر قوی هستش که لوپ با هر سیمی ساخته بشه به چهار برابر برد میرسه و تقریبا همه هم به این نتیجه رسیدن ولی از اول گفتم حیف از حداکثر ظرفیت این شاهکار استفاده نشه! نیت من و همه دوستانی که لطف میکنن نتیجه تستها و تجربیاتشون رو بیان میکنن اینه که همه به این هدف برسیم! لورنز تقریبا 4.8 برابر قطر لوپ میزنه (البته تو جدولش اینو نوشته من ندیدم) چرا سعی نکنیم به این حد برسیم؟! چون میدونم این نتایج که تو تستها با لوپ ثابت بدست میاد تو عمل تحت تاثیر محیط و شرایط کار کمی افت میکنه پس الان باید برد بیشتری بدست بیاریم! ببخشید پر حرفی کردم

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

دوشنبه 27 بهمن1393 - 1:22pm
مدیر سایت
مدیر سایت

rahmati111 نوشته است:
سلام مهندس حمید
من pcb رو دادن بیرون واسم بزنن ولی همون طور ک تو شکل میبینید طرف برد رو واسم بد زده و قسمتای زمین بردو اسید خورده...حالا میخاسم ببینم میتونم از این برد استفاده کنم؟بنده بررسی کردم و دیدم که اگه منفی باتری رو به یکی از سوراخای مربوطه وصل کنم کلا چون همه زمینا به هم وصلا تو زمین دار شدن مشکلی پیش نمیاد ولی میترسم تو نویزدار شدن مشکل بر بخورم
ممنون

آقای رحمتی این پی سی بی باید عوض بشه ! هرگونه تغیری که موجب ناهماهنگی با طرح اصلی مهندس حمید داشته باشه موجب خرابی و بی کیفیتی مدارتون خواهد شد ، مخصوصا این مدار ظریف و حساس ! L-)

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 27 بهمن1393 - 1:25pm
مدیر سایت
مدیر سایت

reza.1286 نوشته است:
مهدی نوشته است:
reza.1286 نوشته است:

دوست عزیز این مدار اینقدر قوی هستش که لوپ با هر سیمی ساخته بشه به چهار برابر برد میرسه و تقریبا همه هم به این نتیجه رسیدن ولی از اول گفتم حیف از حداکثر ظرفیت این شاهکار استفاده نشه! نیت من و همه دوستانی که لطف میکنن نتیجه تستها و تجربیاتشون رو بیان میکنن اینه که همه به این هدف برسیم! لورنز تقریبا 4.8 برابر قطر لوپ میزنه (البته تو جدولش اینو نوشته من ندیدم) چرا سعی نکنیم به این حد برسیم؟! چون میدونم این نتایج که تو تستها با لوپ ثابت بدست میاد تو عمل تحت تاثیر محیط و شرایط کار کمی افت میکنه پس الان باید برد بیشتری بدست بیاریم! ببخشید پر حرفی کردم

خواهش میکنم برادر ، مستفیض می شیم آقا ، هدف همفکری هست به هرحال @};- انشاا. با کمک هم نتیجه ای حاصل بشه که باعث افتخار مهندس حمید باشه :YMPEACE: @};- @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 27 بهمن1393 - 1:28pm
مدیر سایت
مدیر سایت

vistac2000 نوشته است:
دوستان من چون مولتی متر نداشتم میخواستم یکی بگیرم
و بهتر دیدم مدلی بگیرم که سلف سنج و خارن سنج هم داشته باشه...

تو فروشگاههای اینترنتی که سرچ کردم این مدل رو پیدا کردم
Victor VC9808+0

نظر دوستان در مورد این مولتی متر چیه ؟
آیا کسی باهاش کار کرده و از دقت مناسب برخورداره و مخصوصا
برای سلف سنجی میشه بهش اطمینان کرد؟!

ممنون میشم راهنماییم کنید @};- @};- @};-

ویکتور چیز خوبیه ، مبارکتون باشه همه ی گزینه هایی که در ساخت لوپ مورد نیازه رو هم دارا بوده .. هرچند اجناس چینی در بازار باعث بعضی مشکلات در اکثر مولتی مترها هم میشه به هرحال مبارک باشه @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 27 بهمن1393 - 1:30pm

مهدی نوشته است:
rahmati111 نوشته است:
سلام مهندس حمید
ممنون

آقای رحمتی این پی سی بی باید عوض بشه ! هرگونه تغیری که موجب ناهماهنگی با طرح اصلی مهندس حمید داشته باشه موجب خرابی و بی کیفیتی مدارتون خواهد شد ، مخصوصا این مدار ظریف و حساس ! L-)

مرسی اقا مهدی
من وقتی زوم تو پی دی اف رو میذارم رو 300% برد به صورت عکس زیر درمیاد...خود طرفم گقت که ب همین دلیله ک برد بد در اومده
به نطرتون چیکار کنم؟

دوشنبه 27 بهمن1393 - 2:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
همه ما از همون فایل اصلی پرینت گرفتیم و ساختیم طرف کمی بی انصافی میکنه و فیبرو خراب کرده

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

دوشنبه 27 بهمن1393 - 2:15pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 368 , 369 , 370 , 371 , 372 , 373 , 374 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: blueblueblue , boofdivoone , Google , mahdi_123 , Majestic12 و 95 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure