انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 مهر1403 - 5:56pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 370 , 371 , 372 , 373 , 374 , 375 , 376 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درسته امیری جان سطح مقطع 25 رشته موازی 0.2 معادل سطح مقطع سیم 1میل هستش ولی طبق جدولی که اقا کمال گذاشتن سیم لیتزی که به درد فرکانس تا 50 کیلو بخوره باید تعداد رشته هاش بیشتر از این باشه! (65*0.127) و برای 1 میل 62*0.127

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

دوشنبه 27 بهمن1393 - 5:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام و عرض ادب خدمت دوستان خصوصا حمید عزیز
امروز واقعا خوشحالم چون بالاخره تونستم توی کاوشای خودم یه چیزی پیدا کنم .
این تیر پیکان رو در عمق تقریبا 25 سانتی خاک پیدا کردم البته با لوپ 60 عنکبوتی (18 دور سیم 1 افشان معمولی)و حساسیت 18 و گراند 2 و بقیه تنظیمات پیش فرض
دستگاه کاملا ساکت بود فقط بعضی مواقع یه تک بوق داشت که اونم فکر میکنم به خاطر نزدیکی به دکلهای فشار قوی بود که حدودا 100 متر باهاشون فاصله داشتم
مهندس حمید عزیز بابت زحمتت کمال تشکر رو دارم امیدوارم همواره تو زندگیت پیروز باشی
حمید جان واقعا ازت ممنونم این فلزیاب نظیر نداره
فقط میخواستم از خدمت مهندس حمید بپرسم علت اینکه توی کاوش و در حین حرکت مدام صدای هشدار دهنده (سه تا تک بوق کوتاه) به گوش میرسه چیه؟ و برای اینکه این بوق رو نداشته باشم باید چکار کنم؟
ممنونم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

بنده آنیم که در بند آنیم

دوشنبه 27 بهمن1393 - 6:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
غضنفر نوشته است:
سلام دوستانيکه قزوين هستند بگن برای لوله لوپ 1*1با چه اسمى لوله و زانويى و از کجا بگيرم

سلام محسن جان
بنظرم لوله 1/5اینچ خوب باشه

دوشنبه 27 بهمن1393 - 6:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza68 نوشته است:
غضنفر نوشته است:
سلام دوستانيکه قزوين هستند بگن برای لوله لوپ 1*1با چه اسمى لوله و زانويى و از کجا بگيرم

سلام محسن جان
بنظرم لوله 1/5اینچ خوب باشه

من از لوله و زانویی 4 پولیکا استفاده کردم

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

دوشنبه 27 بهمن1393 - 6:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sabbas نوشته است:
این تیر پیکان رو در عمق تقریبا 25 سانتی خاک پیدا کردم البته با لوپ 60 عنکبوتی (18 دور سیم 1 افشان معمولی)و حساسیت 18 و گراند 2 و بقیه تنظیمات پیش فرض
دستگاه کاملا ساکت بود فقط بعضی مواقع یه تک بوق داشت که اونم فکر میکنم به خاطر نزدیکی به دکلهای فشار قوی بود که حدودا 100 متر باهاشون فاصله داشتم
مهندس حمید عزیز بابت زحمتت کمال تشکر رو دارم امیدوارم همواره تو زندگیت پیروز باشی
فقط میخواستم از خدمت مهندس حمید بپرسم علت اینکه توی کاوش و در حین حرکت مدام صدای هشدار دهنده (سه تا تک بوق کوتاه) به گوش میرسه چیه؟ و برای اینکه این بوق رو نداشته باشم باید چکار کنم؟
ممنونم

دوستان دارن کم کم به هدف میزنن ماشالله خدا زیاد بده از این سرنیزه ها.انشاالله یک کیسه سکه پر از طلا بزنی بیای با هم تقسیم کنیم :ymblushing:
این سرنیزه واسه چه دوره ای هست خیلی جالبه باید خیلی قدیمی باشه شاید ارزش ریالی نداشته باشه ولی تاریخی واسه خودش حرفها داره @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 27 بهمن1393 - 6:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

غضنفر نوشته است:

محسن جان اگه لوله یک اینچ گیر اوردی خیلی خوبه.چهارتا ۹۵ سانت بگیر با ۴ زانو
.
واگه نشد لوله یک و یک چهارم اینچ خیلی عالیه.

دوشنبه 27 بهمن1393 - 6:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
sabbas نوشته است:
ممنونم

دوستان دارن کم کم به هدف میزنن ماشالله خدا زیاد بده از این سرنیزه ها.انشاالله یک کیسه سکه پر از طلا بزنی بیای با هم تقسیم کنیم :ymblushing:
این سرنیزه واسه چه دوره ای هست خیلی جالبه باید خیلی قدیمی باشه شاید ارزش ریالی نداشته باشه ولی تاریخی واسه خودش حرفها داره @};-

مرسی بهرام جان تشکر
خدا به همه مون کمک کنه به اون زردا که آرزوشو داریم برسیم
بله همینطوره که میگی از نظر تاریخی واقعا حرفای زیادی واسه گفتن داره

بنده آنیم که در بند آنیم

دوشنبه 27 بهمن1393 - 6:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بابت توضيحات و راهنمايی دوستان ممنون

خدايا مددی کن

دوشنبه 27 بهمن1393 - 6:56pm

خیییلی ممنون مهدی و بهرام جان
من قطعات رو سفارش دادم که متاسفانه lf رو تقلبی فرستادن برام(البته فک کنم) و مقاوت 390 اهم 2 وات رو ب جاش 3 وات فرستادن!! :-?
حالا میخام بپرسم ایا اشکال داره به جا 2 وات، 3 وات استفاده کنیم؟
مچکر :ymhug:

دوشنبه 27 بهمن1393 - 7:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رحمتی جان مشگلی نداره داداش استفاده کن

خدايا مددی کن

دوشنبه 27 بهمن1393 - 7:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 370 , 371 , 372 , 373 , 374 , 375 , 376 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: blueblueblue , boofdivoone , mahdi_123 , Majestic12 و 106 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure