انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 مهر1403 - 11:46am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 378 , 379 , 380 , 381 , 382 , 383 , 384 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mhak نوشته است:
amiri11 نوشته است:
من که با 0.4 در هر سایزی تست زده ام خوب شده . شاید جنس سیمها فرق داره
اقای mhak عزیز یه مقدار طول را اضافه کن اندوکتانس به 400 تا 450 نزدیک بشه باز تست بزن.مطمئن باش با اندوکتانس نزدیک 400 جواب می گیری . باتشکر

جناب امیری عزیز اخه نتیجه طوری نیست که بشه به این راحتیا حلش کرد حدود سی چهل سانتی متر حداکثر از اون لوپ قبلی افزایش برد داشت

...................................................................
دوست عزیزم به چیزی که میگم مطمئنم . تست هم به اندازه کافی زده ام. خوب مگه لوپ 24 تا 46 می خواهی چقدر تفاوت برد داشته باشه !!
شما باید با لوپ 45 با سیم 0.4 در صورتیکه 4 تا 4 تا با هم موازی شده باشند برد خیلی خوبی داشته باشی. تا جایی یادمه نزدیک 1.90 متر برد باید داشته باشی برای سینی 40 سانتی. تا قبل از اینکه این موضوع موازی کردن را برای همه عمومی بیان کنم دوستان به زور با لوپ یک در یک شاید به حدود 2 متر و بالاتر می رسیدند. الان با روش موازی کردن با 50 و 60 سانتی میشه به برد لوپ یک متری رسید. با تشکر
اقا محسن قبلا من به این سوالت جواب دادم داداش گلم.
دوستان یک نصیحت : شماها باید یه مقدار خودتان هم زحمت بکشید و وقت بگذارید. مطمئن باشید یک فوت و فن هایی داره وقتی امتحان کنید به نتیجه خواهید رسید. البته اینو هم بگم لیتز یه چیز دیگه است و ...................................

آخرین بار توسط amiri11 در چهارشنبه 28 بهمن1393 - 1:07am ویرایش شده است، در کل 3 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 28 بهمن1393 - 12:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اميرجان حالا يه سوال شما لوپ رو معمولى پيچيدی يا عنکبوتی؟

خدايا مددی کن

چهارشنبه 28 بهمن1393 - 12:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amiri11 نوشته است:
mhak نوشته است:
amiri11 نوشته است:
من که با 0.4 در هر سایزی تست زده ام خوب شده . شاید جنس سیمها فرق داره
اقای mhak عزیز یه مقدار طول را اضافه کن اندوکتانس به 400 تا 450 نزدیک بشه باز تست بزن.مطمئن باش با اندوکتانس نزدیک 400 جواب می گیری . باتشکر

جناب امیری عزیز اخه نتیجه طوری نیست که بشه به این راحتیا حلش کرد حدود سی چهل سانتی متر حداکثر از اون لوپ قبلی افزایش برد داشت

...................................................................
دوست عزیزم به چیزی که میگم مطمئنم . تست هم به اندازه کافی زده ام. خوب مگه لوپ 24 تا 46 می خواهی چقدر تفاوت برد داشته باشه !!
شما باید با لوپ 45 با سیم 0.4 در صورتیکه 4 تا 4 تا با هم موازی شده باشند برد خیلی خوبی داشته باشی. تا جایی یادمه نزدیک 1.90 متر برد باید داشته باشی برای سینی 40 سانتی. تا قبل از اینکه این موضوع موازی کردن را برای همه عمومی بیان کنم دوستان به زور با لوپ یک در یک شاید به حدود 2 متر و بالاتر می رسیدند. الان با روش موازی کردن با 50 و 60 سانتی میشه به برد لوپ یک متری رسید. با تشکر

خوب امیری جان منم عرض کردم همین حدود برد داره ولی به تناسب اون لوپ 24 اصلا چیزی نیست

چهارشنبه 28 بهمن1393 - 1:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگر چنین بردی داری کافیه :D مشکلات را حل میکنه . برد بیشتر میخوای چکار :D
دو الی سه نفر کارگر ایرانی از 12 شب تا 4 صبح بیشتر از 2 متر نمی توانند بکنند. خیالت راحت باشه :D
بیشتر از 2 الی سه نفر هم باشی سرانجام کار را خودت باید بدانی به کجا می کشه :D

آخرین بار توسط amiri11 در چهارشنبه 28 بهمن1393 - 1:16am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 28 بهمن1393 - 1:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amiri11 نوشته است:
اگر چنین بردی داری کافیه :D مشکلات را حل میکنه . برد بیشتر میخوای چکار :D

به نظر من مدار fpi لیاقتش بیشتر از اینهاست واسه بقیه مدارات شاید این برد خوبی باشه ولی واسه پالسی فلزجو نه
به هرحال بیشتر روش کار میکنم تا به نتایجی که درخور این مدار باشه برسم

چهارشنبه 28 بهمن1393 - 1:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان چون سریع می نویسم پست ها مجدا ویرایش میشه . از این بایت شرمنده ام
دوباره بخوانیدش بد نیست! در ضمن وقتی به 4.5 الی 5 برابر قطر لوپ ، به برد مورد نظر به این روش میرسید دیگه اخرشه و چه از لوپ و چه از مدار انتظار بیشتر نباید داشته باشید :D
شب همگی خوش @};-

آخرین بار توسط amiri11 در چهارشنبه 28 بهمن1393 - 1:44am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 28 بهمن1393 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اميرجان شما ميگی 4.5الى 5برابر خوب پس بهتره بگم برای يک لوپ مثلا 35سانتى بايد سينی 35سانت روچهار برابر بزنه که ميشه خوب اما ما به چهار برابرو نيمش هم راضى هستيم 5 که پيشکش ،اما همه جمع شديم تا يک اصل کلی و يک لوپ مشترک داشته باشيم حالا اگه جواب سوال بنده رو هم دوباره ميدادى چيزی از ارزشهای شما کم نميشد ،

خدايا مددی کن

چهارشنبه 28 بهمن1393 - 1:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

غضنفر نوشته است:
اميرجان شما ميگی 4.5الى 5برابر خوب پس بهتره بگم برای يک لوپ مثلا 35سانتى بايد سينی 35سانت روچهار برابر بزنه که ميشه خوب اما ما به چهار برابرو نيمش هم راضى هستيم 5 که پيشکش ،اما همه جمع شديم تا يک اصل کلی و يک لوپ مشترک داشته باشيم حالا اگه جواب سوال بنده رو هم دوباره ميدادى چيزی از ارزشهای شما کم نميشد ،

..................................................................
اقا محسن عزیز من خیلی وقته جواب سوال شما باز توی پست های بالاتر نوشتم. حتما دقت نکردی . دیگه متوجه نشده ام چه سوالی پرسیده ای !!! شما باید یه مقدار هم ادم شناس باشی :D خودت میدانی من نه فروشنده ام و ........
عیب من اینه حرفم را هم صادقانه میگویم. اهل دروغگویی هم نیستم. به هر کی بهش اعتقاد داری لوپ من ساده است قبلا به شوخی گفتم اگر عنکبوتیش بکنم زمین و زمان را سوراخ می کنه. :D
شما سینی 35 سانتی را باید با لوپ 35 حداقل توی 1.5 بزنی . اقای mhak هم بالاتر گفتند همین حدود برد را دارم که میشه حدود4.4 برابر
در ضمن اگر کسی بخواد به برد 5 برابر قطر لوپ برسه تنها راهش استفاده از سیم لیتز با قطر و تعداد رشته های مناسب است که بارها هم قبلا دوستان بیان کرده اند. همچنین برد این روش موازی کردن هیچ وقت به برد لیتز نمیرسه و تنها یک پیشنهاد بود و معلوم هم نیست خطای ان در تفکیک نسبت به سیم لیتز چقدره!! و ایا از نظر تفکیک قابل قبوله یا خیر !
رفتی جواب را هم نخواندی ! ولی من پاسخت را بلافاصله نوشتم گله ای نداشته باشی دوست عزیز.

چهارشنبه 28 بهمن1393 - 1:48am
مدیر سایت
مدیر سایت

با سپاس از مهندس امیری عزیز که از نظر سن و سال پیشکسوت همه ما هستن ! آفرین به این پشتکار و همراهی و کمک دوستان خوبمون @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 29 بهمن1393 - 8:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب mhak کوئل 24 سینی قطر 60 رو میتونه یکم بیشتر هم بزنه! شما یکی دو دور کم کن تست کن ببین چه نتیجه ای میده
ضمنا اختلاف برد کوئل 24 تا 46 برای این هدف حدود 25 درصد هستش

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

چهارشنبه 29 بهمن1393 - 10:07am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 378 , 379 , 380 , 381 , 382 , 383 , 384 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: yellowzakoba و 304 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure