انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 مهر1403 - 10:02am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 381 , 382 , 383 , 384 , 385 , 386 , 387 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

لوپ40عمق شیارهاش12سانت شد
مقدار سیم28دور سیم افشان برق تو پست فوتو فن میتونی عکس سیمو ببینی

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

چهارشنبه 29 بهمن1393 - 7:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

reza2490 نوشته است:
farshad نوشته است:
دوستان کسی تست کرده با کابل آیفون ۱۲رشته سیماش مفتولی و رو کش دار هست،به چه نتیجه ای میشه رسید؟چن رشته موازی کنم و چن متر سیم لازمه برای لوپ یک در یک.؟همچنین دور ها باید به شکل مسطح باشن یا اینکه مهم نیست و چنبره ای باید پیچید.سوال آخر اینکه کندن روکش کابل نتیجه مثبتی داره یا منفی؟لطفا دوستانی که تست کردن راهنمایی کنن.و نتیجشون چطور بوده.ممنون :x

اگه سیمش 0.4هست باید 6تا6تا به هم وصل کنید که سیم یک میل در بیاد

رضا خان خیلی ممنون.فقط متاسفانه اندازه سیم هارو نمی دونم روشی نیست بفهمم؟

چهارشنبه 29 بهمن1393 - 7:35pm

روی کابلت دقت کنی نوشته شده

چهارشنبه 29 بهمن1393 - 7:51pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان شب همه بخير
براي لوپ 1.5 * 1.5 بهتره از چه كابلي استفاده بشه (افشان 1 ميل يا كابل ايفون ) در صورت استفاده از هركدام لطفا متراژ و مشخصات كامل سيم رو بگين.
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 29 بهمن1393 - 9:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
bina نوشته است:
سلام دوستان شب همه بخير
براي لوپ 1.5 * 1.5 بهتره از چه كابلي استفاده بشه (افشان 1 ميل يا كابل ايفون ) در صورت استفاده از هركدام لطفا متراژ و مشخصات كامل سيم رو بگين.
ياحق

بینا جان من یک لوپ یک و نیم در یک ونیم درست کردم 7 دور سیم یک در یک افشان که مقاومتش بدون سیم رابط هشت دهم و ظرفیتش شده سیصدو پنجاه میکرو ولی هنوز تستش نکردم ...

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

چهارشنبه 29 بهمن1393 - 9:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
دیروز رفتم سر زمین یک تست با فیلم گرفتم ولی هر کاری میکنم نمی تونم فیلم رو آپلود کنم چون با گوشی میام از دوستان هرکی واتس آپ داره پیغام خصوصی بده تا براش بفرستم و فیلم رو اینجا آپ کنه تا من توضیحاتشو بذارم
ممنون از دوستان

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

چهارشنبه 29 بهمن1393 - 9:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان تو این سایت یک تبلیق سیم لیتز زده

http://www.istgah.com/firekeys/sel_10/k ... 55888.html

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

چهارشنبه 29 بهمن1393 - 9:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام. دوستان و مهندس حمید عزیز، خواهشاً کمک و راهنماییم کنید. اگر در مدار نقطه 1LOOP به شیلد اتصال کنه کدوم قطعه یا قطعات باید عوض بشن؟ مدارم داشت خیلی ردیف کار میکرد و سنس مناسبی هم داشتم. یه کویلی از یه دستگاه دیگه داشتم وصلش کردم بر خلاف سایر کویلاش دیدم با این یکی کار نمیکنه یعنی دستگاه اصلاً روشن نمیشد کویلوکه در میاوردم روشن میشد. سوکتشو باز کردم دیدم بدشانسی که بد شانسی........ از داخل یه لحیم اضافی برای یه پین دیگه کرده که در واقع این دونقطه مذکور در مدارو به هم وصل میکنه. ~X( حالا دیگه فقط نویزه و تقریباً سنس ندارم. البته تمام ولتاژام درستن. کم____________ک

چهارشنبه 29 بهمن1393 - 10:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahmood51 نوشته است:
سلام. دوستان و مهندس حمید عزیز، خواهشاً کمک و راهنماییم کنید. اگر در مدار نقطه 1LOOP به شیلد اتصال کنه کدوم قطعه یا قطعات باید عوض بشن؟ مدارم داشت خیلی ردیف کار میکرد و سنس مناسبی هم داشتم. یه کویلی از یه دستگاه دیگه داشتم وصلش کردم بر خلاف سایر کویلاش دیدم با این یکی کار نمیکنه یعنی دستگاه اصلاً روشن نمیشد کویلوکه در میاوردم روشن میشد. سوکتشو باز کردم دیدم بدشانسی که بد شانسی........ از داخل یه لحیم اضافی برای یه پین دیگه کرده که در واقع این دونقطه مذکور در مدارو به هم وصل میکنه. ~X( حالا دیگه فقط نویزه و تقریباً سنس ندارم. البته تمام ولتاژام درستن. کم____________ک

سلام دوست من احتمالا ماسفت شما در اثر اتصالی صدمه دیده تعویضش کنید موفق باشید

چهارشنبه 29 بهمن1393 - 10:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

2840644 نوشته است:
mahmood51 نوشته است:

سلام دوست من احتمالا ماسفت شما در اثر اتصالی صدمه دیده تعویضش کنید موفق باشید

سلام و ممنون عزیزجون. یعنی احتمال آسیب قطعه دیگه ای نیست؟ مثلاً 1N4148 ها یا BS170؟

چهارشنبه 29 بهمن1393 - 10:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 381 , 382 , 383 , 384 , 385 , 386 , 387 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 488 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure