انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 مهر1403 - 5:56am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 389 , 390 , 391 , 392 , 393 , 394 , 395 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ببین داداش شما باز دوباره به قول خودت این این حرفای صد من ی غاز را عمومی داری بیان می کنی. پست ها را بخوان ببین کی بیشتر به فکر پیشبرد مداره !!! من هم مشکلی با هیچ کس ندارم . اتفاقا من جا نمانده ام !!! نمی خواستم رو کنم ولی خوشحالم که از یکی از دانشگاهای معتبر بین المللی فارغ التحصیل شده ام که هر کسی را به اونجا راه نمیدن ، صفر کیلومتر هم نیستم و ادعایی هم تا الان نداشته ام و ندارم .لطفا اگر بحثی داری خصوصی صجبت کن و اینجا را به حال خودش بگذار. با تشکر

آخرین بار توسط amiri11 در پنج شنبه 30 بهمن1393 - 9:37pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 9:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جالب شد.شما خودت کش میدی بعد میگی اینجارو به حال خودش رها کن...من حتی تو خصوصی هم با کسی بحثی ندارم چه برسه عمومی.شما هم نمیخواد بری دانشگاه دوباره برگردی :D همینجا از هم چیز یاد میگیریم.بر محمد واله محمد صلوات ختم کن یا حق @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 9:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من از تو و امثال تو بجز این حرکتها چیزی یاد نگرفته ام داداش. :D در ضمن فکر می کنی شرکت های سازنده فلزیابهای معروف دنیا را چه کسانی اداره می کنند ؟ چه کسانی با چه مغزهایی دارند روی پروژه های مختلف دارند کار می کنند ؟ برو به پروژه های سایت های خارجی یه سری بزن ببین افراد تحصیل کرده هستند یا نیستند یا فقط افرادی هستند که بلدند این و ان را ضایع بکنند. :D

آخرین بار توسط amiri11 در پنج شنبه 30 بهمن1393 - 9:48pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 9:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام بر همه و تشکر از دوستانیکه دیشب و صبح محبت کردن و به مشکل بنده توجه کردن. دوباره مدارم درست شد و اینبار چقدر بهتر شد. همش و همش بر میگرده به پروگرمینگ میکرو. واقعاً درسته که " الخیر فی ما وقع" خدایی بود که اون اتصالی پیش بیاد تا مجبوربشم بعد ازچند بار کارروی میکرو، واقعاً ریست بشه. سنس مناسبش که برگشت هیچ، گوش شیطون کر دیگه برای هیچ نوع کویلی ارور نمیده. فقط دیودای 4148 و خازن 2.2 میکرو رو عوض کردم. چون برای تست تاثیر پروگرم همون ماسفت و BS170 اولی رو دوباره جا زدم.

یه نکته دیگه هم که در این گیرودار دستگیرم شد جالبه به اطلاعتون برسونم؛
اتصال دو سر سیم کابلتون به دو نقطه 1LOOP و 2LOOP دارای تاثیر یکسانی نیست. اینو در مورد چند کویل امتحان کردم. دیلی متفاوتی میده که این تفاوت هم قابل توجه بود. حالا چرا نمیدونم. شاید با جهت پیچیدن وبستن کویل مرتبطه.

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 9:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amiri11 نوشته است:
من از تو و امثال تو بجز این حرکتها چیزی یاد نگرفته ام داداش. :D

معلومه که یاد نمیگیری تا میای بگی بابا دوست عزیز زنر با دیود سیلیکون فرق داره بهتون بر میخوره اصلا برادر من .بنده اشتباه کردم جواب شما رو دادم شما ببخشید شما درست میگی حق باشماست کش نده بیخودی. جفتمون داریم رو قبر خالی گریه میکنیم میفهمی اینو یا نه.یا علی

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 9:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تا زمانی بگویی به اندازه کافی پاسخ دارم بدم . بهت هم قبلا گفتم : لطفا اگر بحثی داری خصوصی صجبت کن و اینجا را به حال خودش بگذار. منم مجبورم همینجا پاسخ بدم. در ضمن تو که میدونی دیود زنر چیه چرا ان دوستمان را راهمنایی نکردی مدارش را درست کنه. در ضمن به من هم برنخورد تشکر هم کردم دوستان پست های قبلی اینجانب را بخوانید و خودتان قضاوت کنید. شما بعد از تشکر من دوباره ظاهرا بیان کردی که : "پیش میاد دیگه همه اشتباه میکنن @-) . ولی این شکلت @-) یه معنی دیگه میده. و به این علت جور دیگه ای من تعبیرش کردم که الان به یقین رسیدم اشتباه نکرده ام. یا علی

آخرین بار توسط amiri11 در پنج شنبه 30 بهمن1393 - 9:57pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 9:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه عزیز من . من تا زمانی که شما افکارت مسمومه وبچه گانه فکر میکنی چه اینجا چه خصوصی دیگه حرفی با شما ندارم حالا هی بگو کشور خارج خارجیا دانشگاه فلان وبهمان.

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 9:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahmood51 نوشته است:
سلام بر همه و تشکر از دوستانیکه دیشب و صبح محبت کردن و به مشکل بنده توجه کردن. دوباره مدارم درست شد و اینبار چقدر بهتر شد. همش و همش بر میگرده به پروگرمینگ میکرو. واقعاً درسته که " الخیر فی ما وقع" خدایی بود که اون اتصالی پیش بیاد تا مجبوربشم بعد ازچند بار کارروی میکرو، واقعاً ریست بشه. سنس مناسبش که برگشت هیچ، گوش شیطون کر دیگه برای هیچ نوع کویلی ارور نمیده. فقط دیودای 4148 و خازن 2.2 میکرو رو عوض کردم. چون برای تست تاثیر پروگرم همون ماسفت و BS170 اولی رو دوباره جا زدم.

یه نکته دیگه هم که در این گیرودار دستگیرم شد جالبه به اطلاعتون برسونم؛
اتصال دو سر سیم کابلتون به دو نقطه 1LOOP و 2LOOP دارای تاثیر یکسانی نیست. اینو در مورد چند کویل امتحان کردم. دیلی متفاوتی میده که این تفاوت هم قابل توجه بود. حالا چرا نمیدونم. شاید با جهت پیچیدن وبستن کویل مرتبطه.

محمود جان خوشحالم که سیستم شما هم درست شده.به نکته جالبی اشاره کردی علتش عوض شدن پلاریته موج باید باشه من خودم با سیم 1.5 اهم و ظرفیت 350 وقتی سیمهارو در یک جهت موازی بستم سیستم ارور میداد این نشون میده این سیستم نتنها به اهم وظرفیت اهمیت میده به شکل درست بستن اون هم اهمیت میده واینا همش برمیگرده به سرچشمه ابتکار وخلاقیت یک نفر اونم مهندس حمید عزیز :ymhug:

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 9:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام نوشته است:
نه عزیز من . من تا زمانی که شما افکارت مسمومه وبچه گانه فکر میکنی چه اینجا چه خصوصی دیگه حرفی با شما ندارم حالا هی بگو کشور خارج خارجیا دانشگاه فلان وبهمان.

.............................................................
من میگم بیسوادم دست ور نمیداری میگم با سوادم دست ور نمیداری . قضاوت به عهده دیگران که کی بچه گانه فکر می کنه :D
اگر مایل باشی حاضرم دونفری مدرکمون را برای قضاوت بهتر برای مهندس حمید بفرستیم :D
جفتمون داریم رو قبر خالی گریه میکنیم میفهمی اینو یا نه ؟ جواب: چیزی من دیده ام و مقایسه کرده ام راضی هستم

آخرین بار توسط amiri11 در پنج شنبه 30 بهمن1393 - 10:13pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 10:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقای اسدف ودوستان میشه جواب بنده را در2صفحه قبل بدهید هویه به دستم وسیماروهم لخت کردم.

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 10:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 389 , 390 , 391 , 392 , 393 , 394 , 395 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Seeker و 367 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure