انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 مهر1403 - 5:56am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 390 , 391 , 392 , 393 , 394 , 395 , 396 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mahmood51 نوشته است:
سلام بر همه و تشکر از دوستانیکه دیشب و صبح محبت کردن و به مشکل بنده توجه کردن. دوباره مدارم درست شد و اینبار چقدر بهتر شد. همش و همش بر میگرده به پروگرمینگ میکرو. واقعاً درسته که " الخیر فی ما وقع" خدایی بود که اون اتصالی پیش بیاد تا مجبوربشم بعد ازچند بار کارروی میکرو، واقعاً ریست بشه. سنس مناسبش که برگشت هیچ، گوش شیطون کر دیگه برای هیچ نوع کویلی ارور نمیده. فقط دیودای 4148 و خازن 2.2 میکرو رو عوض کردم. چون برای تست تاثیر پروگرم همون ماسفت و BS170 اولی رو دوباره جا زدم.

یه نکته دیگه هم که در این گیرودار دستگیرم شد جالبه به اطلاعتون برسونم؛
اتصال دو سر سیم کابلتون به دو نقطه 1LOOP و 2LOOP دارای تاثیر یکسانی نیست. اینو در مورد چند کویل امتحان کردم. دیلی متفاوتی میده که این تفاوت هم قابل توجه بود. حالا چرا نمیدونم. شاید با جهت پیچیدن وبستن کویل مرتبطه.

.................................................................................
با سلام : جدا خوشحالم مدارت درست شد. منبعد احتیاط کن اتصالی پیش نیاد :D

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 10:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amiri11 نوشته است:
بهرام نوشته است:
نه عزیز من . من تا زمانی که شما افکارت مسمومه وبچه گانه فکر میکنی چه اینجا چه خصوصی دیگه حرفی با شما ندارم حالا هی بگو کشور خارج خارجیا دانشگاه فلان وبهمان.

.............................................................
من میگم بیسوادم دست ور نمیداری میگم با سوادم دست ور نمیداری . قضاوت به عهده دیگران که کی بچه گانه فکر می کنه :D
اگر مایل باشی حاضرم دونفری مدرکمون را برای قضاوت بهتر برای مهندس حمید بفرستیم :D
جفتمون داریم رو قبر خالی گریه میکنیم میفهمی اینو یا نه ؟ جواب: چیزی من دیده ام و مقایسه کرده ام راضی هستم

خودت درست رفتار کن که دیگران در موردت قضاوت نکنن..بزار خیالتو راحت کنم وگرنه امشب خوابت نمیبره امثال شماهارو میشناسم چقد بد پیله این.این شکلک @-) یعنی گیج شدن توهم خب تا اینجاش که بفهمی این چه معنی میده.حالا این شکلک واسه حرف خودت بود که گفتی با دوستت بحث داشتی سر دیود وگیج شدی. ومن هم گفتم همه اشتباه میکنن وپیش میاد واین شکلک یعنی گیج میشن.دیگه از این ساده تر نمیتونم بیان کنم که بفهمی و بخودت نگیری وگرنه من شما رو دیدم نه میخوام ببینم ونه مشکلی دارم.

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 10:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آقای امیری عزیز من هم قبول دارم که حاضر جوابی کار قشنگی نیست دوستمون اقا بهرام هم از قصد این کار را نکردند پس بیخود دل همو نشکنیم.

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 10:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

قربونت برم داداش من گفتم قبلا در مورد دیود زنر با یکی از دوستان بحث کرده ام نه الان که گیج بشم. این شکلک معنیش هر کسی با موس روی ان ایست کنی معلومه نیازی به توضیح نیست داداش. با تشکر
از مهندس عزیز خواهشمندم این پست ها را دلیت کنند. برای چنین جاهایی خوبیت نداره . من هم از روی اجبار پاسخ دادم .با تشکر

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 10:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

zilan نوشته است:
آقای امیری عزیز من هم قبول دارم که حاضر جوابی کار قشنگی نیست دوستمون اقا بهرام هم از قصد این کار را نکردند پس بیخود دل همو نشکنیم.

...........................................................................
اقای زیلان عزیز اگر شما واقعا تایید می کنید از قصد نبوده، من اینجا در نظر عموم از ایشان معذرت خواهی می کنم. با تشکر

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 10:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amiri11 نوشته است:
zilan نوشته است:

...........................................................................
اقای زیلان عزیز اگر شما واقعا تایید می کنید از قصد نبوده، من اینجا در نظر عموم از ایشان معذرت خواهی می کنم. با تشکر

زنده باد امیری جان @};- دست هر دو بزرگوار درد نکنه که به فکر مشکل بچه هان و جواب میدن :ymapplause: :ymapplause:

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 10:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چرا شما فکر میکنی از قصد بوده.این خیلی بده ادم بدبین باشه و نیت خیر خواهانه دیگران زیر سوال ببره حتی اگه کوچیک باشه.من از این به بعد دیگه حتی اگه کسی اشتباهم بکنه در مورد هر چیز چه سهون وچه عمدن ومن بدونم نمیگم.چون به این معتقدم سری که در نمیکنه واسه چی دستمال ببندی. امروز شما فردا حتما یکی دیگه واین درست نیست اگه قرار باشه اینطوری برخورد کنیم وبا یک شکلک بهم بریزیم پس چی باقی میمونه جز حرف وحدیث عصاب خوردی.به خدا قسم مهندس حمید اعصاب فولادی داره که ماهارو تحمل میکنه.منم از این به بعد فقط شاهد ماجرام حرفی نمیزنم وپستی نمیدم تا شما راحت باشی.یاحق

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 10:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان زیاد سخت نگیرید. :ymhug:

خریدار فوری یک عدد ردیاب fpl35

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 10:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش به دیگران هم یه مقدار حق بده. اگر من از اینکه اشتباهم را بیان کردی ناراحت میشدم همان پست اولم از شما تشکر نمی کردم !!!. بنابراین کاملا روشنه من به این دلیل ناراحت نشده ام. پست هم بدی یا ندی به میل خودت ربط داره. :D
فعلا بای دوستان
از اقا رضا هم تشکر میکنم . مرسی . ممنون @};- در ضمن پست اقای mahmood51 عزیز را بدقت بخوان :D

آخرین بار توسط amiri11 در پنج شنبه 30 بهمن1393 - 11:42pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 11:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shakib نوشته است:
آقای اسدف ودوستان میشه جواب بنده را در2صفحه قبل بدهید هویه به دستم وسیماروهم لخت کردم.

شکیب جان من موازی نکردم فقط سری شده از 4 متر کابل شبکه حدود 2.5 اهم میشه .حالا چرا سیما رو لخت کردید @-) :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 11:14pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 390 , 391 , 392 , 393 , 394 , 395 , 396 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Seeker و 370 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure