انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 8:07pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 399 , 400 , 401 , 402 , 403 , 404 , 405 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

shakib نوشته است:
مهدی جان مرسی بهترین وکامل ترین پاسخ رادادید.
خطاش1.3اهم
الان کابل 4متری 2تا2تاموازی کردم و4عددسیم آخروسری که اهمش بدون درنظرگرفتن خطا2.4اهم شد بنظرشماخوبه؟کابل متری1900گرفتم

خواهش میکنم عزیزم
اگر با کم کردن خطای مولتی متر اهم شده 2.4 برای دستگاه فلزجو خیلی زیاده ، و باید حداقل نصف بشه این مقدار که در نهایت شما سیمهارو 3 تایی با هم موازی کنید و بعد سری بفرمائید . نتیجه رو اعلام بفرمائید ، البته دراین روش جواب خیلی خوبی باید از این مدار بدست بیارید انشاا.. @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 2 اسفند1393 - 10:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

fazeleb نوشته است:
سلام دوستان
من دوبار مدارو زدم ولی دوتاشم کار نمیکنه
با قطعات مختلف زدم دو تا مدارو
اینم دومی
راهنمایی کنید

دوست من سلام ،شما برای سه خازن تانتال از خازن الکتروليت استفاده کردی هرچند بايد کارکنه اما کفاف کار رو نميده شما در مرحله اول اقدام به چک کردن ولتاژ کنيد اگه درست بود بريد مرحله بعد اما بيشتر مشگلات دوستان به خاطر پروگرم بد ميکرو هست که مشکل ساز بوده

خدايا مددی کن

شنبه 2 اسفند1393 - 10:38am

غضنفر نوشته است:
fazeleb نوشته است:
سلام دوستان
اینم دومی
راهنمایی کنید

دوست من سلام ،شما برای سه خازن تانتال از خازن الکتروليت استفاده کردی هرچند بايد کارکنه اما کفاف کار رو نميده شما در مرحله اول اقدام به چک کردن ولتاژ کنيد اگه درست بود بريد مرحله بعد اما بيشتر مشگلات دوستان به خاطر پروگرم بد ميکرو هست که مشکل ساز بوده

تو شهر ما خازن تانتال پیدا نمیشه
چند بار پروگرم کردم با 3 تا میکرو امتحان کردم باز کار نمیکنه
تمام ولتاژها چک شده

شنبه 2 اسفند1393 - 10:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

fazeleb نوشته است:
غضنفر نوشته است:
fazeleb نوشته است:
سلام دوستان
اینم دومی
راهنمایی کنید

تو شهر ما خازن تانتال پیدا نمیشه
چند بار پروگرم کردم با 3 تا میکرو امتحان کردم باز کار نمیکنه
تمام ولتاژها چک شده

دوست عزیز اگه ولتاژ ها درست باشن باید که کار کنه اگه بالا نمیاد حتما اشکال شما از پروگرام میکرو هست که باید دوباره با دقت انجام بشه اگه دوباره اقدام به پروگرام بکنی حتما حافظه میکرو رو پاک کن راستی پروگرامر شما از نوعی هست شاید بشه کمک کرد.

شنبه 2 اسفند1393 - 10:45am
مدیر سایت
مدیر سایت

fazeleb نوشته است:
سلام دوستان
اینم دومی
تمام قطعات چک شده سالم و با قطعه دیگه ای اتصالی ندارند
راهنمایی کنید

این مدار به نویز مقداری حساس بوده پس لطفاً سعی کنید اصلا مقاومتهارو سری نکنید و خازنهایی رو هم که محسن جان فرمایش کردن عوض کنید ، چون هرچقدر نویز پذیری مدار کمتر باشه ارور و بی ثباتی کمتر میشه ، لطفاً در مونتاژ با کیفیت دقت کنید و قبل از جا زدن آی سی ها از درست بودن ولتاژها مطمئن باشید تا درآخر بعد استارت اولیه با خوشحالی روبرو بشید @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 2 اسفند1393 - 10:47am

پروگرمری که استفاده کردم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 2 اسفند1393 - 10:53am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
یکی از بچه ها بود میخاست با17رشته سیم 0.25 لوپ درست کنه،فکر کنم اقا کمال بود؛نتیجه چی شد؟؟؟
من میخام ی لوپ 50 سانتی درست کنم چند متر و از چه سیمی ب نطرتون استفاده کنم؟؟؟؟؟
به گفته مهندس برای ساختن لوپ کوچک از سیم لاکی.وباری ساختن لوپ های بزرگ از سیم افشان استفاده کنیم.حالا واسه این نوع لوپ از چه نمره سیم استفاده کنم؟؟؟؟فکر کنم باید افشان استفاده کنم!!!! :-? :-? :-?
دوستان کمک کنید!!!! :-BD :-BD :-BD
@};-

شنبه 2 اسفند1393 - 10:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

fazeleb نوشته است:
پروگرمری که استفاده کردم

خیلی ممنون من معذرت میخوام منظورم نوع برنامه پروگرامر بود

شنبه 2 اسفند1393 - 10:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی جان ديشب با مقداری سيم دو عدد لوپ تخت ساختم که بازهم از مقاومتش بى اطلاع هستم که لوپ دقيقا با قطر خارجى29هست که اين روش رو مثل قبلا که در رابطه با طريقه پيچيدن لوپ مينلب شنيده بودم پيچيدم و دو تا لوپ 29رو با هم از داخل سری کردم و دو سر ديگرش رو. زدم به سيم رابط و در اولين تست سينی استيل 35رو دقيقا در 1.45سنس کردم حالا خواستم نظرشما رو بدونم شايد چون مقاومت و ظرفيتش رو به خاطر خرابی اهم مترم نميدونم اينجوری جواب داده ولی مطمئن شدم که اين روش جواب ميده

خدايا مددی کن

آخرین بار توسط غضنفر در شنبه 2 اسفند1393 - 10:59am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 2 اسفند1393 - 10:57am

مهدی نوشته است:
fazeleb نوشته است:
سلام دوستان
اینم دومی
تمام قطعات چک شده سالم و با قطعه دیگه ای اتصالی ندارند
راهنمایی کنید

این مدار به نویز مقداری حساس بوده پس لطفاً سعی کنید اصلا مقاومتهارو سری نکنید و خازنهایی رو هم که محسن جان فرمایش کردن عوض کنید ، چون هرچقدر نویز پذیری مدار کمتر باشه ارور و بی ثباتی کمتر میشه ، لطفاً در مونتاژ با کیفیت دقت کنید و قبل از جا زدن آی سی ها از درست بودن ولتاژها مطمئن باشید تا درآخر بعد استارت اولیه با خوشحالی روبرو بشید @};-

1 بسته رنج 150 تایی مقاومت گرفتم ولی هرچی مقاومت که اصلا به کار نمیاد واسم فرستادن
از ایران میکرو خریدم

شنبه 2 اسفند1393 - 10:58am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 399 , 400 , 401 , 402 , 403 , 404 , 405 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alimahmoodi , Google , sadegh jj و 94 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure