انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 8:05pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 400 , 401 , 402 , 403 , 404 , 405 , 406 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

ayaz mb نوشته است:
fazeleb نوشته است:
پروگرمری که استفاده کردم

خیلی ممنون من معذرت میخوام منظورم نوع برنامه پروگرامر بود

eXtreme Burner استفاده کردم

شنبه 2 اسفند1393 - 11:00am
مدیر سایت
مدیر سایت

غضنفر نوشته است:
مهدی جان ديشب با مقداری سيم دو عدد لوپ تخت ساختم که بازهم از مقاومتش بى اطلاع هستم که لوپ دقيقا با قطر خارجى29هست که اين روش رو مثل قبلا که در رابطه با طريقه پيچيدن لوپ مينلب شنيده بودم پيچيدم و دو تا لوپ 29رو با هم از داخل سری کردم و دو سر ديگرش رو. زدم به سيم رابط و در اولين تست سينی استيل 35رو دقيقا در 1.45سنس کردم حالا خواستم نظرشما رو بدونم شايد چون مقاومت و ظرفيتش رو به خاطر خرابی اهم مترم نميدونم اينجوری جواب داده ولی مطمئن شدم که اين روش جواب ميده

تمام زحمتهایی که شما متحمل میشید برادر عزیز و زحمت کش من ، جای تقدیر داشته ، ولی برای اینکه زحمتهای شما سودمند هم باشه و دیگران هم بتونن دقیق متوجه عملکرد شما بشن ، ابتدا باید یک مولتی متر خوب داشته باشید ! تا بعد از تست اهم و ظرفیت هم سنجیده بشه و اعلام بشه تا در تصمیم گیریهای بعدی قابل برنامه ریزی باشه تا دیگر عزیزان بتونن از نتایج مفیدی که بدست میاد استفاده کنن .. سپاس برادر @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 2 اسفند1393 - 11:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقامهدی نتیجه 1.6اهم شد که کویل ارور میده هرکاری کردم کویل ارور داد.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 2 اسفند1393 - 11:09am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اقا محسن
دقیقا منم همین کار و انجام دادم ولی فرست نکردم تست کنم.هنوز نتونستم پروگرام م رودرست کنم(کنتراست م بهم ریخته)
من ی لوپ 30سانتی با اهم 0.8 رو با ی لوپ 14.5سانتی با اهم 0.3 رو سری کردم اهم سری شده شد 0.3
میخاستم ببینم نتیجه چی میشه اعلام کنم ک شما از من جلوتر هستید!!!! :D

شنبه 2 اسفند1393 - 11:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یه بار دیگه میکرو بذار روی زیف قبل از هر کاری در ابتدا اریزش کن بعد فایل هگزو بهتره روی دسکتاب باشه معمولاً اینطوری بهتر جواب میده در مرحله بعدی میکرو رو انخاب کن و فیوز بیت ها تنظیم بکب وبعد فایل هگزو به محل مورد انتقال بده و در آخر گزینه رایت و بزن انشاالله درست میشه معمولا در اولین ولتاژ کاری میکرو سماجت میکنه و با مال کارخانه رایت میشه هواست به جمپر های ولتاژ کاری میکرو روی کیت پروگرامرت باشه که طبق نیاز میکرو باز یا بسته باشه.

شنبه 2 اسفند1393 - 11:11am
مدیر سایت
مدیر سایت

شکیب جان فکر میکنم اشتباهی در سری و موازی کردن مرتکب شده باشید ، یک عکس خوب از لوپ بذارید تا ببینم چیکار کردید ؟ ! نباید اینطور باشه ! ولی به نظر بنده اگر شما 50 متر کابل افشان 1.5 تهیه و لوپ 1 در 1 بسازید خیلی بهتر و قدرتمند تر از این کابل کت6 جواب خواهد داد و اینهمه خودتون رو اذیت نکنید !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 2 اسفند1393 - 11:13am

ayaz mb نوشته است:
یه بار دیگه میکرو بذار روی زیف قبل از هر کاری در ابتدا اریزش کن بعد فایل هگزو بهتره روی دسکتاب باشه معمولاً اینطوری بهتر جواب میده در مرحله بعدی میکرو رو انخاب کن و فیوز بیت ها تنظیم بکب وبعد فایل هگزو به محل مورد انتقال بده و در آخر گزینه رایت و بزن انشاالله درست میشه معمولا در اولین ولتاژ کاری میکرو سماجت میکنه و با مال کارخانه رایت میشه هواست به جمپر های ولتاژ کاری میکرو روی کیت پروگرامرت باشه که طبق نیاز میکرو باز یا بسته باشه.

جامپر نداره فقط یه کلید داره که واسه سرعت پروگرم کردنه

شنبه 2 اسفند1393 - 11:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

MINLAB2 نوشته است:
سلام اقا محسن
دقیقا منم همین کار و انجام دادم ولی فرست نکردم تست کنم.هنوز نتونستم پروگرام م رودرست کنم(کنتراست م بهم ریخته)
من ی لوپ 30سانتی با اهم 0.8 رو با ی لوپ 14.5سانتی با اهم 0.3 رو سری کردم اهم سری شده شد 0.3
میخاستم ببینم نتیجه چی میشه اعلام کنم ک شما از من جلوتر هستید!!!! :D

داداش من دقيقا از دو عدد لوپ تخت بايک اندازه سيم استفاده کردم و بلتب بايد اهمشون يکی باشه در رابطه با اهم سری شده لوپ شما که شده 3دهم بعيد ميدونم 3شده باشه اما اگه هر دو لوپ رو به يک اندازه و اهم و اندوکتانس بزارى و سری کنی جواب بايد عالى بشه

خدايا مددی کن

شنبه 2 اسفند1393 - 11:18am
کاربر فعال
کاربر فعال

یکی جواب سوال من رو در صفحه فبل نمیده!!!!!!! :D
@};-

شنبه 2 اسفند1393 - 11:18am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان برای فرم ۱در۱ که دیلی۳۷ شناخته شده چه تنظیماتی باید انجام بدم؟

شنبه 2 اسفند1393 - 11:20am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 400 , 401 , 402 , 403 , 404 , 405 , 406 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alimahmoodi , Google , sadegh jj و 90 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure