انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 2:02pm

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 410 , 411 , 412 , 413 , 414 , 415 , 416 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

غضنفر نوشته است:
داداش اصلا نتيجه خوبی نيست که افتضاحه بنابراين ايراد فقط از منبع تغذيه شماست که اصلا توصيه نميشه از آدپتور حتی برای تست استفاده بشه شما اول از باطری استفاده کن اگه جواب قابل قبولی نگرفتی ميشه نظر داد

با باطری هم همونجوریه
یه فیلم کوچولو ضمیمه کردم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 2 اسفند1393 - 11:25pm
مدیر سایت
مدیر سایت

غضنفر نوشته است:
رضاجان لطفا با فرکانس 99 و 107هم تست کن خبر بده

آرش جان ماشاا.. خوب راه افتاديهااااا ;)

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 2 اسفند1393 - 11:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mani1063 نوشته است:
reza2490 نوشته است:
اینم عکس

آقا رضا جون دست گلت درد نکنه میشه کمی بیشتر توضیح بدی چند متر سیم آیفون استفاده کردی سیمهای داخلش رو چطوری به هم وصل کردی ممنون میشم

دیگه چطوری توضیح بدم از سیر تا پیازو تو همون پست اول گفتم اصل روش کاره
سیمارو 6تا6تا به هم پیچوندم فکر کن یک کابل دوسیمه هست
سیمو ده سال پیش گرفته بودم برا ایفون اضافی اومد متراژشو نمی دونم خودت قطر دایره را حساب کن متراژش بدست میاد ولی شما بهتره چند دور بیشتر استفاده کنید

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

یکشنبه 2 اسفند1393 - 12:01am
مدیر کل
مدیر کل

lalash نوشته است:
با باطری هم همونجوریه

دوست عزیز اونطور که از فیلم هم مشخصه مدار شما بدرستی بالا میاد ولی ظاهرا در قسمت نمایش ولتاژ باطری اشکال وجود داره! بطور مشخص باید درستی مقدار مقاومتهای 19 و 20 و جاگذاری صحیحشون به همراه درست وصل بودن جامپر بزرگ زیر میکرو رو بررسی کنین.

یکشنبه 2 اسفند1393 - 12:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نمیدونم چرا نمیتونم یه سکه رو تا 50 سانت بزنم بالوپ 45.. باچهار متر کابل کت 6 همش 30 سانت میزنه..

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

یکشنبه 2 اسفند1393 - 12:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
reza2490 نوشته است:
mani1063 نوشته است:
reza2490 نوشته است:
اینم عکس

آقا رضا جون دست گلت درد نکنه میشه کمی بیشتر توضیح بدی چند متر سیم آیفون استفاده کردی سیمهای داخلش رو چطوری به هم وصل کردی ممنون میشم

دیگه چطوری توضیح بدم از سیر تا پیازو تو همون پست اول گفتم اصل روش کاره
سیمارو 6تا6تا به هم پیچوندم فکر کن یک کابل دوسیمه هست
سیمو ده سال پیش گرفته بودم برا ایفون اضافی اومد متراژشو نمی دونم خودت قطر دایره را حساب کن متراژش بدست میاد ولی شما بهتره چند دور بیشتر استفاده کنید

خیلی ممنون راستی نگفتید ظرفیتش چند شده؟

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

یکشنبه 2 اسفند1393 - 12:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kamal857 نوشته است:
بهرام جان منم میگم برا ساخت لوپ همت کنیم.
تا کل این هزینه ها برگرده و ان شاا... برا مهندس حمید هم یه کادوی تپل بزاریم کنار.
البته فقط بخاطر خسته نباشید.
والا علمی که مهندس دارند به دوستان ارائه می کنند با مادیات محاسبه نمیشه.

کاملا قبول دارم وبه علمشون هم ایمان دارم.خیلی از هموطنای ما اونور اب بهترین چیزارو کشف کردن یا صاحب نام هستن حالا از شانس خوب ما یکیش مونده باید حسابی هواشو داشته باشیم. :)

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

یکشنبه 2 اسفند1393 - 12:32am
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
lalash نوشته است:
با باطری هم همونجوریه

دوست عزیز اونطور که از فیلم هم مشخصه مدار شما بدرستی بالا میاد ولی ظاهرا در قسمت نمایش ولتاژ باطری اشکال وجود داره! بطور مشخص باید درستی مقدار مقاومتهای 19 و 20 و جاگذاری صحیحشون به همراه درست وصل بودن جامپر بزرگ زیر میکرو رو بررسی کنین.

ممنون مهندس عزیز .موارد ذکر شده چک شد.مشکلی نداشتن
یه میکروی اضافه هم که داشتم پروگرام کردم و همونجوره .
پیوست:
7.JPG

ویرایش: دوستان مشکل حل شد . الان تا میزنی به برق روی 18.9 ولت سیخ میشه :p
1- مقاومت 4.7 رو عوض کردم .
2- مقاومت رو با دقت بیشتر و طوری جا زدم که گوشه های هیت سینک نخوره به پایه اش .مقاومت قبلی احساس میکردم پایه اش قوس داشت میخورد به هیت سینک
3- پشت فیبر قسمتهایی که خیلی به هم نزدیک بود لحیم کاریش ,با یه موکت بر اروم کشیدم بین دوتا لحیم .گه اگه احیانا اتصالی ریزی داشت قطع بشه.
شاید یه زمانی به درد یکی خورد.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آخرین بار توسط lalash در یکشنبه 2 اسفند1393 - 1:38am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 2 اسفند1393 - 12:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
غضنفر نوشته است:
رضاجان لطفا با فرکانس 99 و 107هم تست کن خبر بده

آرش جان ماشاا.. خوب راه افتاديهااااا ;)

آرش دايی بنده هستن آقا مهدی والله اثبات کردنش کار يه دقيقس حالا شما اينجوری بگو بقيه فکرميکنن چه خبره اگه راضی به اينجا موندن من نيستی ديگه اينجا نميام

خدايا مددی کن

یکشنبه 2 اسفند1393 - 1:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

lalash نوشته است:
حمید نوشته است:
lalash نوشته است:
با باطری هم همونجوریه

ممنون مهندس عزیز .موارد ذکر شده چک شد.مشکلی نداشتن
یه میکروی اضافه هم که داشتم پروگرام کردم و همونجوره .
پیوست:
7.JPG

دوست عزیز مثل اینکه ویروس که به مدار تو سرایت کرده به مدار دومی من هم سرایت کرده :))
مدار اولی با مقاومتهای معمولی و خازنهای دست دو ساختم توپ توپ ولی این دومی یکهفته شب روز گرفتارشم راه نیفتاده
مرحله اول r16 بدون هیچ دلیلی دود کرد :-?
مرحله دوم مشکل low battery بود دقیقا مشکل شما اون مقاومت R20 1% مقدارش یه کم زیاده از 4700 اهم به اندازه 10 اهم بیشتر هست مقاومت R19 هم نباید 22 کیلو دقیق باشه . اون مقاومت R20 از نوع معمولی بزار درست میشه :-BD
ولی داستان من هنوز ادامه دارد
از شانس سگی من اون جامپر زیر میکرو یک تکه پایه ترانزیستور امریکایی موتورلا طلایی رنگ مال 40 الی 50 سال گذشته بود بود و در حد یک اهم مقاومت نشون میداد خیلی برام عجیب غیر قابل باور بود تا R19 و R20 و اون جامپر عوض نکردم مشکل LOW BATTERY حل نشد حالا که این مشکل حل شد مسکل COIL ERROR اومد ~X(
ماسفت 840 سالم هست// 4148 سالم هست// مقاومتها دقیق و سالم هستن// هیچ اتصالی در خطوط مسی وجود ندارد// میکرو سالم هست // ولی راه نمیفته .ماسفت 840 بشدت یهو داغ میکنه و bs170 میسوزه مدار روشن نمیشه بعضی وقتها bs170 میسوزه ولی مدار روشن میشه coil error ظاهر میشه تا الان 5 تا bs170 مدلهای متفاوت زدم همگی سوخته ~X(
کل قسمت پالس تعداد قطعات اون به تعداد انگشتهای دست نمیرسه اینجور منو بازی میده ~X(

یکشنبه 2 اسفند1393 - 2:12am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 410 , 411 , 412 , 413 , 414 , 415 , 416 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Saeid98 و 258 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure