انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 مهر1403 - 7:33am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 415 , 416 , 417 , 418 , 419 , 420 , 421 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

دوستان سلام
من مدار رو منتاژ کردم و بدون ای سی ولتاژهای رگولاتورها رو تست کردم و درست بود ولی ب دلیل ی شک میترسم ای سی ها رو جا بزنم و اون اینه که بدون ای سی ها، ال سی دی اصلا روشن نمیشه حتی نور پس زمینشم روشن نمیشه...اقا حمید این طبیعیه؟
تنکیو :ymhug:

دوشنبه 4 اسفند1393 - 8:31am
مدیر سایت
مدیر سایت

ال سی دی زمانی روشن میشه که میکرو پروگرم شده باشه و بر روی مدار جا زده بشه به همراه آی سی 357 ؛ درضمن شما که ولتاژهای اصلی رو چک کردید و درست هستن چرا شک میکنی !؟ از اتصالات صحیح ال سی هم مطمئن شو و خوب نگاه کن به همه جای مدار و بررسی کن که همه چیز جای خودش باشه وقتی مطمئن شدید ، میکرو و 357 رو جا بزن و بسم اله بگو و ولتاژ رو بده به مدار ، انشاا.. مدارت بالا میاد :YMPEACE:

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 4 اسفند1393 - 9:16am

مهدی نوشته است:
ال سی دی زمانی روشن میشه که میکرو پروگرم شده باشه و بر روی مدار جا زده بشه به همراه آی سی 357 ؛ درضمن شما که ولتاژهای اصلی رو چک کردید و درست هستن چرا شک میکنی !؟ از اتصالات صحیح ال سی هم مطمئن شو و خوب نگاه کن به همه جای مدار و بررسی کن که همه چیز جای خودش باشه وقتی مطمئن شدید ، میکرو و 357 رو جا بزن و بسم اله بگو و ولتاژ رو بده به مدار ، انشاا.. مدارت بالا میاد :YMPEACE:

دمت گرم مدیر :x

دوشنبه 4 اسفند1393 - 9:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام از دوستان کسی مقاومت 390 اهم داره برام بفرسته ممنون میشم

دوشنبه 4 اسفند1393 - 9:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

صبح همگی بخیر
دیروز ظهر اولین تست رو باهاش گرفتم و مثل بقیه لوپها نتیجه رو ثبت کردم ولی از اونجایی که انقد لوپ ساختم و تست کردم قاطی کردم! زیاد به نتیجه توجه نکردم! ولی بعد از ظهر که جدول لورنز رو نگاه کردم شک کردم ولی از طرفی به نحوه تست کردنم و ثبت اعتماد دارم ولی بازم اعلام نکردم!
دیشب با داداش تست کردیم که اونم شاهد باشه (به عقلم شک کردم :D )
بیشتر از بیست بار تست کردیم! یه بار این یه بار اون
که بعدش نتیجه رو اعلام کردم
امروز صبحم دوباره تست کردم
قطعیه دوستان. امشب ازش عکس میگیرم و لوپ رو پلمپ میکنم اطلاعاتشم میزارم
رولوپ هایی که ساختید بیشتر وقت بذارید هر لوپ تنظیمات مخصوص خودشو داره
مهندس جان لوپ بازم جای کار داره فقط اگه بشه نویز رو کمتر کرد خیلی خوبه با سنس 18 کاملا ساکت شد ولی 19 خیلی کار کردم تا ساکت شد. تو کار نمیشه از این درجه سنس استفاده کرد!!
ولی انصافا گل کاشتی مهندس

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

دوشنبه 4 اسفند1393 - 10:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یه مطلب دیگه اینکه این اهداف تا 5 سانت بیشتر هم سنس میشد ولی من سنس کامل رو ملاک قرار میدم و ثبت میکنم
در ضمن حس میکنم سکه رو خوب نمیزنه! سکه 100 تومنی تو 43 و پونصدی تو 50-53

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

دوشنبه 4 اسفند1393 - 10:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رضاجان فقط اطلاعات و موارد خاص لوپت رو با دقت بيان کن تا بشه ما هم يک لوپ کوچيک بسازيم ،البته ديشب که در حفاری بودم و چيزی به جز سفال نصيبمان نشد بعد از بازگشت از محل مشغول ساخت يک لوپ 1*1شدم و سيم رو داخل لوله پوليکا 1اينچ که رضا 86 زحمت تهيه اون رو کشيده (رضا جان دم شماگرم)انداختم بعد از اتمام کار داخل منزل يکبار تست کردم که ديلی رو 95شناخت و سينی استيل 35رو از فاصله 95سانت سنس کرد هرچند متوجه بودم که داخل منزل استفاده از لوپ يک در يک ملاک تست واقعی نيست بنابراين لوپ رو به داخل حياط بردم و دستگاه رو روشن کردم بله دستگاه ديلی لوپ رو روی 14شناخت و با تنظيمات اوليه و روى حساسيت17در اولين تست برای سينی 35 در ارتفاع 230سانت در هوا سنس کرد بدونه کمترين صدای اضافه اين لوپ ت1*1تشکيل شده از 10دور سيم افشان 1.5ميل که اول توسط دو عدد ميخ چوبی به فاصله دو متر پيچيده شد و بعداز از محکم کاری با نوار چسب لنت از وسط برش خورده و الان چهار متر سيم ده شاخه داريم که قبل از قيچى کردن دونه به دونه شماره گذارى شدن و بعداز عبور دادن از لوله هرشماره باشماره سمت ديگر سيم سرى شدن اين لوپ به راحتی جمع ميشه و جابه جاکردنش راحته

خدايا مددی کن

دوشنبه 4 اسفند1393 - 10:52am

بچه ها من مدار رو راه انداختم ولی نور ال سی دی خییییییییییییلی کمه در حدی ک اگه از کنار نگاه کنم ی چیزایی معلومه...مشکل از کجاست به نظرتون؟ L-) /:)

دوشنبه 4 اسفند1393 - 11:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rahmati111 نوشته است:
بچه ها من مدار رو راه انداختم ولی نور ال سی دی خییییییییییییلی کمه در حدی ک اگه از کنار نگاه کنم ی چیزایی معلومه...مشکل از کجاست به نظرتون؟ L-) /:)

شما اول که مدارت راه افتاد خود مدار گفت هر وقت همه چیز (کاراکترهای نمایشی)خوب دیده شد کلید اوکی رو بزن! :D
احتمالا حول شدی زود کلید اوکی رو زدی
حالا میتونی بری توی منوهای دستگاه و کنتراست و برایتنس رو تنظیم کنی @};-

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

دوشنبه 4 اسفند1393 - 11:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رحمتی جان شما بايد بری داخل منو و دو گزينه بک لايت و کنتراست السيدی رو تنظيم کنى

خدايا مددی کن

دوشنبه 4 اسفند1393 - 11:14am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 415 , 416 , 417 , 418 , 419 , 420 , 421 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 79 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure