انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 8:00am

پاسخ به موضوع  [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 713 , 714 , 715 , 716 , 717 , 718 , 719 ... 2777  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
ممنون mnbvcxzaqwsx عزیز. خوبه شما با بیان خودتون به این اقا بهرام توضیح بدین تا متوجه بشن!
بهرام جان شما اصلا متوجه روش کار نشدین! خیلی سادست ؛ شما هر بار خواستی حذف آهن رو تست کنی میتونی از شماره 1 شروع کنی و بری بالا. روی هر شماره ای که آهن خالص حذف شد ؛ حداکثر 1 درجه بالاتر قرار بده و خیالت هم راحت باشه! بالاتر ببری بتدریج همه فلزات حذف میشن. در واقع رنج 20 گانه برای حذف کامل فلزات هست نه فقط آهن! ولی روی یک محدوده خاصی فقط آهن رو حذف میکنه. کمتر از اون هیچ فلزی حذف نمیشه و بیشتر از اون سایر فلزات هم حذف میشن. متاسفانه این روش حذفی از نظر علمی فقط برای آهن امکانپذیره. وگرنه برای سایر فلزات هم اگر فرمولی وجود داشت قطعا پیاده میکردم.

قربون اون وجود گوهربارت برم برادر حمید :YMPRAY: که با متانت و وقار خاصی که در وجودت هست به همه کمک میکنی ، خدا خیرت بده @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 8:15am
مدیر سایت
مدیر سایت

m.m.s نوشته است:
دوستان اعداد تفکیک برای زغال و کوزه چنده؟
وآیا حذف میشن؟
چون ورژن 2 کوزه رو مثل آهن حذف میکرد؟
وسوال دیگه اینکه برای کاوش واقعی عدد تفکیک مثلا 60نشون دهنده وجود آهنه؟
:-\ :-\

این سیستم به نوعی اختراعی جدید در فلزیابی هست و هرکسی زحمت بیشتر در کار واقعی در بیابون بکشه به تجربه لازم با این سیستم خواهد رسید ، دوست عزیز با سوال کردن از دیگران نمیتونید به تجربه اپراتوری خوبی در این نقطه زن برسید و در کار خودتون در خاک به مشکل خواهید خورد ، باید خودتون تجربه کنید @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

آخرین بار توسط مهدی در چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 8:27am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 8:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

91150472039 نوشته است:
اینم اون کابلی که گفتم.

سلام برادر من با این کابل تست زدم اما اصلا خوب جواب نداد و اصلا کابل مناسبی نیس

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 8:22am
مدیر سایت
مدیر سایت

archilO نوشته است:
91150472039 نوشته است:
اینم اون کابلی که گفتم.

باید به عرض برسونم ، فقط و فقط برای ساخت لوپ های 1*1 و 1/5 متری از سیمهای 1 میل یا 1/5 میل افشان برق استفاده کنید که بهترین ثبات و نفوذ و قدرت رو خواهید داشت !

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 8:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
archilO نوشته است:
91150472039 نوشته است:
اینم اون کابلی که گفتم.

باید به عرض برسونم ، فقط و فقط برای ساخت لوپ های 1*1 و 1/5 متری از سیمهای 1 میل یا 1/5 میل افشان برق استفاده کنید که بهترین ثبات و نفوذ و قدرت رو خواهید داشت !

سلام استاد مهدی عزیز
بله تو تایید حرفتون باید بگم من لوپ 2در2 باسیم 1/5 ساختم که قدرتش واقعا عالیه اما کماکان حس میکنم که اگه پهنای پالس سیستم کمی بالاتر باشه باز هم قدرتش زیادترهم میشه که با استاد حمید عزیز هم اطلاع و گفتن چند وقتیه روی این قضیه دارن کار میکنن

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 8:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در مورد کابل ایفن اینو بگم که من حدود 50 مترشو گرفتم و به هر روشی که فکر بکنین تابوندم اما فکر کنم به خاطر جنس مس داخلی که داره و ضعیفه جواب خوبی نداد
اینو گفتم که کسه دیگه ای مثل من متضرر نشه

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 8:47am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام آقا مهدی ممنون از پاسختون.

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 8:55am
مدیر سایت
مدیر سایت

نقل قول:
نقل قول:

سلام استاد مهدی عزیز
بله تو تایید حرفتون باید بگم من لوپ 2در2 باسیم 1/5 ساختم که قدرتش واقعا عالیه اما کماکان حس میکنم که اگه پهنای پالس سیستم کمی بالاتر باشه باز هم قدرتش زیادترهم میشه که با استاد حمید عزیز هم اطلاع و گفتن چند وقتیه روی این قضیه دارن کار میکنن

در مورد پهنای پالس با نظر شما موافقم ؛ انشاله مهندس حمید یک فکر برای پهنای پالس بیشتر خواهد کرد ، ولی بنده فکر میکنم دیگه در پهنای پالس بالاتر از فعلی ، نیاز به ماسفت قوی تری به غیر از 840 داشته باشیم !

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 9:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
حمید نوشته است:
ممنون mnbvcxzaqwsx عزیز. خوبه شما با بیان خودتون به این اقا بهرام توضیح بدین تا متوجه بشن!
بهرام جان شما اصلا متوجه روش کار نشدین! خیلی سادست ؛ شما هر بار خواستی حذف آهن رو تست کنی میتونی از شماره 1 شروع کنی و بری بالا. روی هر شماره ای که آهن خالص حذف شد ؛ حداکثر 1 درجه بالاتر قرار بده و خیالت هم راحت باشه! بالاتر ببری بتدریج همه فلزات حذف میشن. در واقع رنج 20 گانه برای حذف کامل فلزات هست نه فقط آهن! ولی روی یک محدوده خاصی فقط آهن رو حذف میکنه. کمتر از اون هیچ فلزی حذف نمیشه و بیشتر از اون سایر فلزات هم حذف میشن. متاسفانه این روش حذفی از نظر علمی فقط برای آهن امکانپذیره. وگرنه برای سایر فلزات هم اگر فرمولی وجود داشت قطعا پیاده میکردم.

قربون اون وجود گوهربارت برم برادر حمید :YMPRAY: که با متانت و وقار خاصی که در وجودت هست به همه کمک میکنی ، خدا خیرت بده @};-

در جواب شما مهندس مهدی ماهم که تایید کردیم که مهندس حمیدخیلی صبور و متین هستن انشاالله همیشه همینطور بمونن وهمه مارو با اشتباهاتی که پیش میاد راهنمایی کنن

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 9:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
سلام مهندس حمید عزیز
میتر منفی بغیر از حفره نشانگر از بالانس خارج شدنه درسته؟
یعنی تا جایی که عدد منفی ظاهر نشده میشه لوپ رو حبن کاوش بخاطر شرایط زمبن بالا و پایین کرد یا نه عمق کم میکنه؟

چهارشنبه 2 اردیبهشت1394 - 9:50am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27764 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 713 , 714 , 715 , 716 , 717 , 718 , 719 ... 2777  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 97 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure