انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 مهر1403 - 4:55am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 67  بعدی
 سوال در مورد ردیاب حرفه ای FPL-22 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام آقا مجتبی تبریک میگم به شما وبچه های انجمن دستتون درد نکنه یه سوال داشتم عکس ردیاب دیدم میخواستم بدونم فلز مورن نظر با کدوم کلید انتخاب می کنید ممنون

شنبه 7 اردیبهشت1392 - 1:19pm

آقا آریا نتیجه چی شد؟

شنبه 7 اردیبهشت1392 - 3:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza4200 نوشته است:
سلام آقا مجتبی تبریک میگم به شما وبچه های انجمن دستتون درد نکنه یه سوال داشتم عکس ردیاب دیدم میخواستم بدونم فلز مورن نظر با کدوم کلید انتخاب می کنید ممنون

با سلام خدمت همه دوستان واسا تید با اجازه اقا مجتبی فکر کنم با دوتا کلید قرمز فلز انتخاب میشه ولوم وسطی مال برد یا قدرت باشه
با تشکر

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

شنبه 7 اردیبهشت1392 - 3:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
سلام آقامجتبی
میخواستم بدونم این ردیاب با اونی که درانجمن آقای قاسمی بود وبه گردن آویزان میشد چه فرقی داره؟
باتشکر

شنبه 7 اردیبهشت1392 - 4:15pm
مدیر کل
مدیر کل

رضا جان همونطور که بنیامین عزیز اشاره کرد انتخاب فرکانس فلز مورد نظر توسط دو کلید فشاری صورت میگیره. یک ولوم هم برای قدرت وجود داره که تمامی مسایل کنترل برد و کنترل وزن و نقطه زنی دقیق تر رو میشه از طریقش انجام داد.

پویا جان ضمن خوشامد به شما عرض کنم ما بنا نداریم اینجا در محیط عمومی در مورد افراد دیگه و دستگاههاشون صحبت کنیم. فقط یک جمله بخوام بگم تفاوت از زمین تا آسمونه! توضیحات مفصل رو خصوصی خدمت شما عرض میکنم.

شنبه 7 اردیبهشت1392 - 5:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
حمید نوشته است:
رضا جان همونطور که بنیامین عزیز اشاره کرد انتخاب فرکانس فلز مورد نظر توسط دو کلید فشاری صورت میگیره. یک ولوم هم برای قدرت وجود داره که تمامی مسایل کنترل برد و کنترل وزن و نقطه زنی دقیق تر رو میشه از طریقش انجام داد.

پویا جان ضمن خوشامد به شما عرض کنم ما بنا نداریم اینجا در محیط عمومی در مورد افراد دیگه و دستگاههاشون صحبت کنیم. فقط یک جمله بخوام بگم تفاوت از زمین تا آسمونه! توضیحات مفصل رو خصوصی خدمت شما عرض میکنم.

سلام آقا حمید لطفا برای من هم بفرستید

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

شنبه 7 اردیبهشت1392 - 6:53pm
مدیر کل
مدیر کل

سید جواد نوشته است:
حمید نوشته است:

سلام آقا حمید لطفا برای من هم بفرستید

سلام سیدخوش اومدین به انجمن خودتون
سفارش رو چندین بار توضیح دادیم باید به من پیام خصوصی بزنید و شماره حساب بدم :)

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 7 اردیبهشت1392 - 7:16pm
مدیر سایت
مدیر سایت

اقا مجتبی ، نمیشه بجای انتن برنجی منظورم بعد از زاویه 90 درجه بجای مفتول برنجی از انتن تلسکوپی که به میله برنجی جوش بدیم و استفاده کنیم ، اینطوری هم حمل انتها هم خیلی راحت میشه

شنبه 7 اردیبهشت1392 - 7:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید جان زحمت بکش توضیحاتم برا من بفرست

شنبه 7 اردیبهشت1392 - 7:59pm
مدیر کل
مدیر کل

ارتین جان آنتنهایی که ما ساختیم و تست کردیم بر اساس بهترین اصول استاندارد ساخت آنتن ردیاب هست و خیلی هم خوب جواب داده. ولی آنتن تلسکوپی هم میتونه استفاده بشه چون جنسش در واقع همون برنج هست!
حالا اینکه کدومش بهتر جواب میده من فکر میکنم میله برنجی بهتره با این حال شما میتونین خودتون از آنتن تلسکوپی با در نظر گرفتن طول مناسب و درست استفاده کنین و مشکلی نداره.

شنبه 7 اردیبهشت1392 - 8:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 666 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 67  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 1 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure