انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 21 مهر1403 - 1:44am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

و صد در صدهم هوا خشک باشه و بارانی یا نمناک نباشه راحتر ادم میتونه دستگاه بزنه که ذرات و خیلی چیزای دیگه اذیت نکنه ادمو دستگاه که گیج بزنه خواه یا ناخواه اپراطور به اشتباه میوفته. :-s

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 23 آبان1392 - 4:31pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

تا جایی رو که میتونین شرایطو واسه دستگاه فراهم کنین که مزاحم نداشته باشه.یکیش هوای بارانی.یا رطوبت داره یا هوایی که باد شدید می وزه و خیلی چیزای دیگه که اکثر بچه خودشون استادن و به این امر واقفا.فقط و فقط تست بعدشم حفاری.اینه که اپراطور با تجربه میشه.و خود اپراطور حفاری کنه بهتره تا این که از زبان یه اپراطور دیگه بشنوه نحوه عملکرد دستگاهو.با این که یه سری از بچه ها 35 رو تحویل گرفتن هنوزم که هنوزه میشنویم که فرکانسها با هم فرق میکنه و نتیجه های انتن زدن بعضی با بعضی فرق میکنه در حالی که دستگاه یکیه.پس خودتون با این اطلاعاتی که کمو بیش یه سری از بچه ها گذاشتن دیگه خودتون برین واسه حفاری که انشا الله همه با تجربهو استاد میشن و به هدف هم میرسن.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 23 آبان1392 - 4:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلام و درود بازم من امروز رفتم واسه تست ولی واقعا خسته شدم چون امروز خیلی رو کارم تمرکز کردم :D
خوب بنظر خودم این بهترین تستی بود که میتونستم بگیرم چون هوا هم خیلی خیلی دلبذیر بود...
از مس شروع میکنم...بازم 25 کیلو زد و از فاین _4 تا فاین+4 خیلی عالی قیچی میشد ولی وقتی میذاشتم رو فاین _5و+5 انتنها خیلی خیلی گیج میزدن و هر بار به یه جایی میرفتن
و هر بار فاین رو هم عوض کردم دستگاه رو خاموش و بعد روشن میکردم که این خیلی حال میداد :p
خوب همانطور استاد جاوید عزیز فرمودن..من با فرکانس 1418با ولوم 10 و وزن روی 2 تن شروع کردم و بازم قیچی شد وبعد از اون دستگاه رو خاموش کردم و با همین فرکانس با ولوم 1 با وزن 2 تن بازم قیچی شد...
و عمقی رو که امروز بدست اوردم 5 متر بود و با کم کردن ارتفاع انتنها تقریبا میشه گفت 3متر رو 60 سانت میشد
و اما گولد 4 ...با فاین +1 و _1 با 2 تن قیچی میشد ولی دیگر به هیچ عنوان با فاین های دیگه محل رو هم شناسایی نمیکرد ..شاید این هم بخاطر نمناک بودن زمین بوده باشه :-\
با نقره رو مود2 تست گرفتم بدون واکنش
حتی الماس رو هم تست کردم ولی متاشفانه هیچی هیچی نبود :((
و اما بحث حفره که تا الان زیاد بهش توجه نکرده بودم امروز واسم خیلی جالب بود و یه تجربه با هاش کسب کردم
اول از همه فاین رو _9 بود که به حفره با w73بهش واکنش نشان میداد و رفتم تو فکر گفتم صد در صد همه ی تست هام اشتباهه. یکم wحفره ها رو عوض کردم با این فاین ها دیدم داره به همه واکنش نشان میده خلاصه من فاین رو _2 کردم دیدم دیگه اصلا به هیچ w واکنش نشان نمیده با این فاین زدم رو 63 دیدم بله داره قیچی میکنه..باور کنین حدود 10 تا رو با این فاین رو مد حفره تست کردم بجز 63هیچ کدوم واکنش نشان ندادن حتی نزدیکترینشون که 62 و 64 هستش اصلا واکنشی نداشتن ......اگه من اشتباه نکرده باشم بنظرم این مد حفره یکی از بهترین خصوصیات این ردیاب میباشه....خلاصه من فقط حفره رو با _2 و_1و+1و+2 تونستم با w63 بگیرم...ولی فاین _2 و +2به بالا با همه ی w های دیگه میگرفت واسشم فرقی نداشت کجا باشه ......خوب دوستان با انکه سرتونم به درد اوردم ....ولی امید وارم این تست هام واسه شما بدرد بخوره :ymblushing: :ymhug: :D

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 23 آبان1392 - 5:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

و اما کربن یا زغال هم بازم 3کیلو و 100 میزد

نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 23 آبان1392 - 6:47pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

احسنت هالوی عزیز.مطالب بالا نشان از پیشرفت و بر خلاف اسم کاربری شما نشان از ذکاوت شماست.البته حرف های من شما را سست نکنه چون حالا حالا ها کار داری و باید پیشرفت کنی.باور کنید گفتن اینکه ایا جای شما بار داره یا نه برای منی که استاد نیستم و ریابی شما رو ندیدم سخته.من اعتقاد دارم اپراتور باید زبون انتن های خودش رو بدونه.برای تکمیل پیشرفتتون نیاز به حفاری هم هستش و تصمیم خودتون رو بگیرید.اگه بخوام به ساده ترین زبون بگم بار کجا هستش میگم برای کسی که چند جا انتن زده اگه جای واکنش انتن ها متفاوت تر و خاص تر باشه همون محل بار هستش.برای فهمیدن منظور من باید جاهای زیادی انتن بزنی.برای مثال شما 10 جا انتن زدی و یه جا متفاوت تر انتن ها واکنش دادن و 9 جای دیگه همشون تا حدی مثل هم بودن همون یه جا درسته.این ساده ترین لغاتی بود که تونستم پیدا کنم برای راز این ردیاب...

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 23 آبان1392 - 10:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

والا حمزه جان من زیاد از حرفات سر در نیاوردم داداش میشه کلی توضیح بدین اونم در مورد خطا ها یا چیزای دیگه

نه در آنچه مینگری

جمعه 23 آبان1392 - 12:59am
استاد
استاد
آواتار کاربر

اول از برداشت اشتباه در مورد اسم هالو معذرت می خوام و متوجه نشدم این اسم کردی هستش و بمعنی عقابه.
هالوی عزیز منظورم اینه حفاری کن.چیزی در بیاد که هیچ.چیزی هم در نیاد حداقل خودت می فهمی کجا اشتباه کردی و میشه یه گنج دیگه به اسم تجربه.توضیحات شما یعنی احتمال وجود بار زیاده.....موفق باشی

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 23 آبان1392 - 1:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نه داداش شما که نمی دونستین این اسم چیه و اکثر دوستان هم همینطور برداشت میکنن اینا چیزای نیستن که ادم بخواد به دل بگیره یا ناراحت بشه اسم ادما مهم نیست مهم دل و باطن ادماست که باید درست باشه ......در مورد حفاری هم من تا چند روز اینده حتما حفاریش میکنم ..... خدا هرچی رو قسمت قرار داشته باشه همون میشه ولی ما هم باید تلاش بکنیم تا بتونیم به قسمتمون برسیم
این شعاره من هنگام حفاری من که چیزی ندارم واسه از دست دادن اگه هم چیزی داخلش نباشه واسم اصلا مهم نیست چون همش به تاریخ میبیونده

نه در آنچه مینگری

جمعه 23 آبان1392 - 1:57am

سلام به همه دوستان عزیز
سلام خاص به هالو محترم از خداوند منان ملتمسانه خواستارم که جواب زحمات شمارو بده و به رویا هایتان برسید. برادر جان من کلیه پستها رو میخونم ولی جواب شما به همزه جان مبنی بر اسم مجازی خودت واقعا منو تحت تاثیر گذاشت و البته از یه کرد زبان با اون دل مهربون بجز این انتظار نمیرفت انشاالله موفق باشی.
دوستان دیگه خواهشمندم لطفا به کسی بی احترامی نکنید و همیشه ازخود گذشتگی سرلوحه کارهایتان باشد.

جمعه 24 آبان1392 - 10:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و خسته نباشید به جناب هالو
تستهای درستی انجام دادین اگه مقدار wمگنت 1 و2 رو هم به دقت میگرفتین دیگه کاملتر می شد
اینکه روی مود نقره هیچ واکنشی نداشته یه مقدار مشکوکه بهتر با وزن خیلی پایین روی مد نقره1و2 با دقت تست کنید. باارزوی موفقیت برای شما

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

جمعه 24 آبان1392 - 11:25am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 299 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure