انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 21 مهر1403 - 12:46am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر همه دوستان
حالو در زبان لری یعنی دایی و کسی را که بخواهند احترام کنند بهش میگویند حالو و بعضی جاها خالو .
حالوجان دوستت داریم اساسی ، واقعا پشتکارت تحسین برانگیزه و امیدوارم هر چه زودتر بار خوبی گیرتون بیاد .

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

جمعه 24 آبان1392 - 11:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقاجاويدسلام.1418هم فركانسه خوبيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟منم به محضه اينكه رطوبت وخيسي كم بشه ميرم واسه تست بچه ها.الان خاك خيلي باريده نميشه ردياب كشيدروش .ياعلي مدد

جمعه 24 آبان1392 - 3:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلام دوستان
خواهشا شرمندم نکنین
من اول از اینکه بیام این انجمن خیلی دوس داشتم یه بار اساسی بیدا کنم
وقتی اومدم اینجا دیگه واسم زیاد مهم نیست چون بنظرم تنها انجمنی هست
که این همه محبت و دلسوزی درش وجود داره و اما من اگه به هر باری هم برسم فقط و فقط بخاطر زحمات دوستان این انجمن و مدیران واقعا شایسته و با لیاقت اینجاس :x
واقعا هیچ جایی بنظرم تو واقعیت هم وجود نداره که برادر واسه برادر خودشم انقد مهربان و خوب باشن
شاید شما فکر کنین که حرف من اغراق باشه ولی این واقعیت وجود منه و تنها هدفم از بیدا کردن چیزی بیشتر و بیشتر بخاطر کمک به چند تا نیازمند هستش که حداقل بتونم یه مرهمی هر چند کوچک به زخماشون بمالم.....دوستان عزیز ما رفتیم یه جایی رو حفاری کردیم 6نفر بودیم من باهاشون بحث کردم گفتم اگه چیزی بیدا کردیم اولا باید خمسش رو بدیم ....و باید این جنس هر چقدر هم قیمت داشته باشه
باید هر کدوممون بخشی از سهممون رو به فقرا ببخشیم خلاصه اونا گفتن ما این کارو به هیچ وجه نمیکنیم ...گفتم یعنی چی اینکارو نمیکنین گفتن به ما چه گفتم خیلی خودخواهین ...ادم تا بخشنده نباشه نمیتونه موفق باشه.. دلت باک باشه خدا همه ی رحمت هاش رو بهت میبخشه .....خلاصه به جان خودم تا اخر اون حفاری من از ته دلم دعا کردم که خدا دوس ندارم ما به چیزی برسیم چون واقعا این دوستام لیاقتش رو ندارن و خدا به دعاهام جواب داد و اون مکان خالی بود و برخلاف دوستان تنها من خوشحال بودم :-* دوستان بول و مال و ثروت گنج نیست...گنج اصلی اینه که خدا بهت یه بدن سالم اعطا کرده و خیلی قدرش رو بدونین و نذارین شیطان در نفستون نفوذ کنه

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 24 آبان1392 - 5:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان من الن بست هایی استاد جاوید رو دیدم در مورد فرکانس های نقره حتما حتما فردا هم میرم و ازشون تست میگیرم و همه رو میارم واستون بیان میکنم

نه در آنچه مینگری

جمعه 24 آبان1392 - 6:24pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان عزیز مخصوصا هالو جان و تمام دوستان که زحمت میکشن و نتیجه تستهارو بیان میکنن خالصانه عرض ادب دارم.تجربه ثابت کرده قبل حفاری حالا این که هنو به حفاری نرسیده اگه با نفراتی که میرین حفاری برنامه نداشته باشین واسه باری که بیرون میاد و هر کی بخواد یه چیزی بگه و تابع یه قانون نباشن و کوچکترین شکی یا سوء ظنی بهم و به مال داشته باشین قبل حفاری قیدشو بزنین خیالتونو راحت کنم.من بودم سر یه حفاری قبل اینکه هدف دربیاد دیدم هر کدومشون چه نقشه ها دیگه نکشیدن من همونجابیخیال هدف شدم که همراهانمونم بهش نرسیدن و بر حسب اتقاق یه پیر مردی با پسرش در اوردن اونم سر یه قضضیه ای که قسمتشون بود.باور کنین من قبل حفاری به دوستان میگم که اگه بار در اومد چیکار میکنین هر کدومش یه چیزی میگفتن.یعنی اکثرا تکلیفشون با خودشون معلوم نیست این بلاتکلیفی و اینکه یه نفرو قبلش امین بدونن ورهبر خودشون بدونن اگه هم هدفی در باد باورکنین به عینه دیدم میزنن همدیگرو میکشن شاید شماها ندیدن یا دیدین ولی به ندرت یا که نه ولی راحت بهتون بگم این هدف اگه در بیاداونقدر قدرت داره اونقدر ادمو سمت خودش میکشونه اون قدر طلسم میکنه ادمو که خیلی مرد میخواد چن نفر خودشونو نگه دارن و تا اخریت لحظه یکپارچه باشن و حرف حرف یکی باشه که مورد اعتماد خودشون باشه تا بتونن ابش کنن و هر کسی سهم خودشو بگیره

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

جمعه 24 آبان1392 - 6:33pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

یه سری از دوستان ابو ندیده شلوارو در میارن.حتی فکر حفاریم به سرتون بزنه باید با برنامه ریزی باشه چه برسه در بیاد.یا حق

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

جمعه 24 آبان1392 - 6:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اره رامین جان ... تنها چیزی که ادم ها رو به باد میده این طمعشون هست ادم خیلی باید مواظب باشه من با دوستام سر این مسئله بدجوری حالم گرفته شده بود بیش خودم فکر کرده بودم اینا بهترین افرادی هستن واسه اینکار ولی واقعا بعضی حرفا شنیدم که زده شدم ...تازه گفتن اگه اینجا یه چیزی باشه باید هرکی یه تیکه شو بردار و ببره بیش خودش نگه داره گفتم بابا ول کنین این حرفا رو همش رو بدین دست قول میدم خودتون هم انقد مواظبش نباشین بعضی ادما واقعا بدرد این کارا نمیخورن .......کاش یه تایبک میزدن برای بهتر انتخاب کردن دوستان وادمای با تجربه ی انجمن میتونستن کمک های شایانی رو به دوستان بکنن تا سر هیچی خونی ریخته نشه

نه در آنچه مینگری

جمعه 24 آبان1392 - 6:44pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

امروز در زمین نمدار انتن زدم و جای رو گرفتم.در عمق 1.5 متری ردیاب با همه گلد ها و فرکانس های ازاد 1418.0-62.00-47.19-55.84
خوب جواب داد و وزن هم تا یه تن هم رفت.تا حالا با وزن یک تن برخورد نداشتم.در عمق یک متری به رگه و سنگ طبیعی کوه رسیدیم.لایه های این رگه هم دارای سنگ های زنگ زده و اکسید بود و مرطوب.مگنت هم. تا 31 میگرفت.
تو زمینی که بارون دیده و مرطوبه نمیشه انتن زد حتی اگه بار داشته باشه.رطوبت عامل خطا رو بقدری قوی می کنه که می تونه حتی بار واقعی رو رد بده و بطرف خوش بکشه.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 24 آبان1392 - 8:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:
امروز در زمین نمدار انتن زدم و جای رو گرفتم.در عمق 1.5 متری ردیاب با همه گلد ها و فرکانس های ازاد 1418.0-62.00-47.19-55.84
خوب جواب داد و وزن هم تا یه تن هم رفت.تا حالا با وزن یک تن برخورد نداشتم.در عمق یک متری به رگه و سنگ طبیعی کوه رسیدیم.لایه های این رگه هم دارای سنگ های زنگ زده و اکسید بود و مرطوب.مگنت هم. تا 31 میگرفت.
تو زمینی که بارون دیده و مرطوبه نمیشه انتن زد حتی اگه بار داشته باشه.رطوبت عامل خطا رو بقدری قوی می کنه که می تونه حتی بار واقعی رو رد بده و بطرف خوش بکشه.

با درود به حمزه عزیز
ممکنه لطف کنید بفرمایید وزنی که گرفتید با چه روشی انجام شده (گرفتن آنتنها با فاصله زیاد بالاتر از دستگاه و یا همراستا و همسطح آن) ؟
با سپاس

جمعه 24 آبان1392 - 9:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام الان از تست میام به نظر خودم امشب درستر زدم اما دوستان لطف کنید راهنمایی کنید همه گلدها جواب داد وگلد4از‏okتا-3 گرفت

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

جمعه 24 آبان1392 - 9:14pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 311 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure