انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 20 مهر1403 - 8:52pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 101 , 102 , 103 , 104 , 105 , 106 , 107 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
حمزه جان من از روزیکه ردیاب انجمن رو دست گرفتم فهمیدم ردیاب انجمن بی نظیره ردیابهای دیگه رو کنارزدم اما متاسفانه دارم باردیاب دیگران کار میکنم هرچندخودم برای چندنفر سفارش 22 و برای دونفر 35 سفارش دادم به حساب اطمینان و ضمانتم به آقا مجتبی اما بهدلایل شدید مالی قسمتنشدهیکی برای خودم سفارش بد اما (وجداننو شرفن -دینن و قرآنن ) من یکی شیفته قدرت و دقت این دو ردیاب قرار گرفتم - بقیه مسائل هم با تمرین و تجربه حل میشه انشاالله

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

جمعه 7 آذر1392 - 1:19am
استاد
استاد
آواتار کاربر

ایشالله ارش عزیز.
در مورد وزن های نجومی هم بنده باز هم مخالف این وزن های نجومی هستم و زدن این وزن های بالا اول علت در نگه داشتن اشتباه انتن ها و نزدیک کردن انتن های برنجی به انتن های تلسکوبی و دوم وجود عامل خطا هستش.وزن جای تونل که زدم دقیقا 79 کیلو بود که با توجه به عمق نشان از وجود 7 تا 12 کیلو بار بود.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 7 آذر1392 - 1:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلام به همگی
تست های امشب هم ...........وزن طلا 5تن
خوب دوستان گولد 1 و 2 و3 و 4و 5 با ولوم قدرت 4ونیم همه مثل دو روز بیش قیچی شدن با فاین +2 و هر بار ردیاب رو خاموش کردم انتن های خالی اصلا روی اون مکان قیچی نشدن وقتی به شرق میرفتم انتن ها به غرب وقتی به جنوب میرفتم انتن ها به شمال وقتی به غرب میرفتم انتن ها به شرق و اما باز هم وقتی کاملا از مسیر دور میشدم حدود 30 متر انتن های خاموش با قدرت به طرف شمال بر میگشتن
خوب نقره با مد 1و2 با فاین _3و +3 با 126 کیلو روی هدف قیچی میشدن البته با اختلاف 1 متر از نقطه ایی که با گولد ها گرفته بودم...و فرکانس 86.15 هم با ولوم 6 روی مسیر قیچی شد درست جایی که با مد نقره گرفته بودم
و کربن با 10 کیلو البته با فاین +و_1 قیچی شد
مگنت 1و2 هم با w46 تقریبا در وسط هر 3 نقطه قیچی میشد ولی فاینش یادم نیست :D
خوب برنز هم با 1 تن در 1متری هر دو هدف یعنی نقره و طلا در طرف شرق به طوری که دقیقا یه مثلث تشکیل شده بود
فرکانس دستی طلا هم 1812.0 با یکم اختلاف قیچی شد با ولوم نیم
و فرکانس 37.32 رو هم تونستم تست کنم که دقیق جایی قیچی شد که با گولد ها قیچی شده بود
و حجم اینبار با گولد 5 گرفتم و روی 2ونیم تن که شد 3در 3 و عمق هم با این حساب شد 2متر و 30 سانت
و اما مس رو در هر سه نقطه امتحان کردم که برای طلا با وزن 500 کیلو برای نقره با 79 کیلو و برای برنز هم 200 کیلو با فاین +4تا_4
لطفا دوستان و اساتید راهنمایی کنن ایا ارزش داره برم حفاری یا نه
و انتن های تلسکوبی رو هم اصلا باز نکردم...و اینم بگم که اینبار بصورت زیگ زاگ حرکت نمودم :-*

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 7 آذر1392 - 1:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمزه جان بنده با 35 پسر عموم و تستیکه از جنس طلای زیر خاکی به مقدار کم که در کنارش نقره هم بود به صورت سیاه شده روی نقره روی سطح خاک با w30 میزد اما روی مد طلا خیلی ضعیف میزد و اما نکته اینجاست برای هردوجنس نقره و طلا در زیر خاک تا w60 به توصیف کاشف میزده اماچند وقت پیش که با ایشان تماس داشتم مبنی بر اینکه خودش دوباره تستکنه و اعلام نتیجهبده گفت دیگهروی جنس طلا مگنت جواب نمیدهامانقره همچنان جواب میده با درصد کمتر بنابراین میشه اینجوری گفت 1:شایددر زیرخاک درکنار هم بودن نقره و طلا این خاصیت مگنت یابه عبارتی حالت مغناتیسی از نقره به فلز طلا انتقال داده میشده اما بعد از خروج این حالت مغناتیس از طلا پریده اما جنس نقره بهخاطر سیاه شدن و فعل و انفعالات خاصی همچنان حاله ای از مقناتیس به دور خودش داره بهنظر شما میتونه این نظریه درست باشه :؟؟؟

خداوندا چرا؟؟؟

جمعه 7 آذر1392 - 1:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حالو جان آدرس بده بیام خودم برات حفاری کنم از نظر منکه مشکوک به باره حالا چطور توضیح بدم موندم

خداوندا چرا؟؟؟

جمعه 7 آذر1392 - 2:05am
استاد
استاد

ARASH05550 نوشته است:
حمزه جان بنده با 35 پسر عموم و تستیکه از جنس طلای زیر خاکی به مقدار کم که در کنارش نقره هم بود به صورت سیاه شده روی نقره روی سطح خاک با w30 میزد اما روی مد طلا خیلی ضعیف میزد و اما نکته اینجاست برای هردوجنس نقره و طلا در زیر خاک تا w60 به توصیف کاشف میزده اماچند وقت پیش که با ایشان تماس داشتم مبنی بر اینکه خودش دوباره تستکنه و اعلام نتیجهبده گفت دیگهروی جنس طلا مگنت جواب نمیدهامانقره همچنان جواب میده با درصد کمتر بنابراین میشه اینجوری گفت 1:شایددر زیرخاک درکنار هم بودن نقره و طلا این خاصیت مگنت یابه عبارتی حالت مغناتیسی از نقره به فلز طلا انتقال داده میشده اما بعد از خروج این حالت مغناتیس از طلا پریده اما جنس نقره بهخاطر سیاه شدن و فعل و انفعالات خاصی همچنان حاله ای از مقناتیس به دور خودش داره بهنظر شما میتونه این نظریه درست باشه :؟؟؟

درود بر شما
منم این قضیه را تست کردم که در کنار هم بودن فلز طلا با فلز نقره یا سفال یه حجم یونی چند برابر بوجود میاره یا به نوعی دیگه با یونهای نقره هم سو میشه ویه حجم بزرگ بوجود میاره.در گرفتن فرکانسهای دستی از کنار هم بودن این دو فلز واهن ربا که مگنت حساب میشه بهره بردم و با ولومها وزن و حجم واقعی را بدست اوردم و برای استفاده دوستان در سایت گذاشتم

جمعه 8 آذر1392 - 4:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان اگر بیرون غار باشیم میتونیم دستگاه بزنیم غار با مسیرهای پیچ و خم و طول کمتر از 50 متر...

جمعه 8 آذر1392 - 10:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان !
این شئی رو از تو یه قبر گبری در آوردن و به من نشون دادن .
کسی اطلاعی از قدمت و کاربردش داره و قیمت حدودیش ؟
فک کنم حدود 700 سال قدمت داره و جنسش هم از مفرغ و نقره تشکیل شده ...
یا حق.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 8 آذر1392 - 6:48pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
سلام آقا مجید

به نظرم قدمت این مفرق کمتر از20 سال باشه...قبرهای گبری هم که دارای وسایل مفرقی و...هستند قدمتشون برمیگرده به هزاران سال پیش و فک نکنم در دوره پیدایش اسلام غیر از کفن چیزی تو قبرها گذاشته باشن :D به هر حال حواست و جمع کن کلاه سرت نره... :-*

جمعه 8 آذر1392 - 7:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام استاد و تشکر از راهنمائیت ...
آخه ما هم آدم ساده ای هستیم و هر کی از راه میرسه میخواد یه کلاهی بزاره سرمون تا از سرما نچائیم... :D ;)
ضمنا این آبریز حدود 1700 سال قدمت داره که اشتباه نوشته شد 700 سال .
دوستان دیگه ، نظری ندارن ؟
یا حق.

جمعه 8 آذر1392 - 9:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 101 , 102 , 103 , 104 , 105 , 106 , 107 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure